Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 46

Temat: Identyfikatory dla inspektorów, moderatorów etc

  1. #31
    Starszy użytkownik Avatar don12
    Zarejestrowany
    sie 2015
    Skąd
    Kraków
    Postów
    589
    Podziękowano Thanks Given 
    9
    Podziękowano Thanks Received 
    11
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Okej - ja postaram się odnieść do całego tematu.

    Chciałbym potwierdzić iż jestem tutaj na forum w sumie "świeżak", przyszedłem tutaj z innego forum, które pomału obumiera .
    Na samym początku działania na tym forum dałem od razu informację iż dla moderatorów/administratorów/osób związanych z tym forum sprawdzanie Ford'a oraz innych marek jest za free lub za symboliczną kwotę. Do tej pory nie wziąłem ani jednej złotówki od WAS ...

    Teraz nawiążę do tej sprawy . Moim zamierzeniem było tylko i wyłącznie markowanie jakimś sposobem osób, które wykonują inspekcje. Czy to identyfikatorem czy czymś innym. Chodziło mi o niepowoływanie się na to forum oraz na konkretnych użytkowników przez obce osoby.
    Handlarze, komisy, ale i osoby prywatne bardzo dobrze znają to forum i użytkowników na nim. Mógłbym przytaczać kilka historii, gdzie podczas inspekcji słyszałem iż był taki, a taki użytkownik tego forum czy drugiego i wykonywał inspekcje. Oczywiście jedni nie mają nic przeciwko- pochwalają nawet, ale drudzy narzekają na zbyt uporczywe szukanie usterek i wyszukiwanie kwadratowych jaj.

    Tyle ...
    Pozdrawiam
    Michał "Don12"
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    PROFESJONALNE INSPEKCJE AUT PRZED ZAKUPEM
    MAŁOPOLSKIE, ŚLĄSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, PODKARPACKIE
    http://www.sprawdz-auto24.pl
    [email protected]

    > Cała oferta <

  2. #32
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    mnie wystarcza tyle https://www.dropbox.com/s/r40stkpdqs...%99te.jpg?dl=0 wielu kojarzy osobę
    Pozdrawiam

  3. #33
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Kurde ja to bym odebrał ze ktos mnie ostrzega przed prowadzącym ten pojazd. Handlując waluta wręcza pocięte gazety, na Allegro wysyła cegły zamiast telefonu, sprzedaje pily łańcuchowe na parkingach itd

  4. #34
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    wszystko zależy od tego kto i jak to odbiera. Twój nick można kojarzyć z powypadkowymi autami
    Pozdrawiam

  5. #35
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Niemożliwe. Unfaller po niemiecku oznacza rzadki gatunek kota żywiącego sie szampanem i kawiorem.

  6. #36
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Czesław555 nie gadaj,że poważnie masz takie ramki??

  7. #37
    Pio
    Gość

    Domyślnie

    a moze czip jakiś? albo kod kreskowy, tak jak w gazetach czasami jest. klient se zeskanuje jakoś XD

    Ale serio to pomysł jest dobry zeby jakoś uczciwych, prawdziwych uzytkowników(sprawdzających) od podszywających się śmieci rozróznic. Tylko co będzie najlepsze? nie do podrobienia? jakaś legitymacja, plakietka chyba lipa bo łatwo podrobic raczej.

    Unfaller a ja znalazłem Fiat Stilo Unfaller http://www.gielda.v10.pl/fiat-stilo-...r-3163261.html

  8. #38
    unfaller
    Gość

    Talking

    Tak Pio, kolega z Niemiec nie mógł sprzedać fajnego Stilo, zapytał czy moze sie powołać na mnie, dopisał unfaller i sprzedał w pare godzin.

    Ja chce ramki z Tradeluxem. Tradelux-zanim przyjedziesz-zadzwoń.

  9. #39
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    kupowaliście ramki i ich nie założyliście ? to po co było kupować ?
    Mam rozwiązanie z rozpoznaniem. Inspektor "wpada" do komisu, przedstawia się i na dowód że to On, loguje się na forum i pokazuje np. swój profil. Kto inny zna jego hasło ? Tylko haker . Po co chipy, tabliczki itd.

  10. #40
    tomaszek
    Gość

    Domyślnie

    Prosta metoda. Aktualne wesołe zdjęcie na forum

  11. #41
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Czesław swoją droga ładna ramka, wrzuć mi proszę twórcę na PW bo chyba na przyszły rok w ładne firmowe zainwestuje.

    Powyższy pomysł niezły, ale jak na placu nie będzie internetu ? Byłem ostatnio na przykład w zgierzu to tam auta stoją głownie w krzakach przy drodze.

  12. #42
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    chyba niedzisiejszy jesteś , dzisiaj prawie każdy ma, a Inspektor to już na pewno, smatrfona z dostępem do netu. Ramki są klubowe, była akcja sprzedaży...

  13. #43
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Ty jesteś niedzisiejszy albo dawno nie byłeś w Zgierzu. Tam jak wyciągniesz smartfona to juz tak jakbys go nie miał !

  14. #44
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    byłem i w Zgierzu i smartfona mam nadal... Powiedziałem że znam Andrzeja (Andrebar)

  15. #45
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    �� a no to nie mam pytań.

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •