Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 46

Temat: Identyfikatory dla inspektorów, moderatorów etc

  1. #16
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    No właśnie ciekawe jak pozyskuje klientów ów Szczepan , jak ktoś się natnie to na bank zajrzy na forum aby pożalić się

  2. #17
    Starszy użytkownik Avatar don12
    Zarejestrowany
    sie 2015
    Skąd
    Kraków
    Postów
    589
    Podziękowano Thanks Given 
    9
    Podziękowano Thanks Received 
    11
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Też jestem ciekaw jak ich pozyskuje - ale z tego co wiem to jeździ najczęściej z ludźmi na inspekcje.
    Pozdrawiam
    Michał "Don12"
    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    PROFESJONALNE INSPEKCJE AUT PRZED ZAKUPEM
    MAŁOPOLSKIE, ŚLĄSKIE, ŚWIĘTOKRZYSKIE, PODKARPACKIE
    http://www.sprawdz-auto24.pl
    [email protected]

    > Cała oferta <

  3. #18
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    W każdym razie Szczepana moderatora nie mamy i nie mieliśmy nawet usera jako takiego nie ma, może ktoś z tamtego forum? a to czy bez-wypadkowe czy ...y to dla niektórych to samo

  4. #19
    orzem
    Gość

    Domyślnie

    Nie Don12, luz. Ja rozumiem, może nawet popieram, jestem za a nawet przeciw, ale...

    Ciężko by opanować taki proceder w sumie. Tak jak z walonymi i kręconymi autami. Wszyscy wiedzą, ale temat ciągnie się od wielu lat. Jak widzisz, znaczna część forumowego życia toczy się w internecie, a jak internet to i wszystko złe co z nim związane.

    Myślę, że ktoś szukając inspektora z forum, po prostu wejdzie w link/wyśle wiadomość bezpośrednio do tej osoby. No nie wiem. Zresztą osoby podszywające się też mogą czytać ten wątek i też mogą sobie zrobić identyfikator Nawet legitymację. I odznakę.

    Chociażby. Za czydzieści zeta: http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...rs_socket_id=9

  5. #20
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Wiecie co, na początku może i mało osób by wiedziało, potem kto wie czy sami klienci nie chcieliby zobaczyć czy aby don12 to don12 czy jakiś inny Szczepan
    Poza tym - kto wie, czy to też nie byłby taki jakiś odsiew i kontrola nad inspektorami?

  6. #21
    orzem
    Gość

    Domyślnie

    A jeśli kontrola, to oczywiście. Mamy znakowanych handlarzy...

  7. #22
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziękowano Thanks Given 
    526
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Ja Krzysia widziałem w telewizji - chłopak jak malowany

  8. #23
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Hahahaha, no tak
    Ostatnio jak byłem nawet na inspekcji to handlarz mnie zaskoczył - na przywitanie - a nawet nie spodziewałem się Pana - myślałem, że to znowu jakiś motoraporter daremny czy coś w tym stylu
    Lekkie zdziffko, ale spoko - całkiem sympatycznie było
    A na koniec - "ale to nie pójdzie nigdzie do TVNU? W sensie ta inspekcja?"

  9. #24
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    mamy np. ramki do tablic z logo naszego forum, można dokleić gdzieś na rogu ramki swoje logo/nick a będziecie widoczni i za jakiś czas znani.

  10. #25
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Poedytuje, bo robicie sobie podśmiec*ujki z powaznego tematu

  11. #26
    sezam
    Gość

    Domyślnie

    Identyfikator identyfikatorem ale można użyć forum aby arbitrażować takie zamówienia inspekcji.

  12. #27
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tytan Zobacz post
    No właśnie ciekawe jak pozyskuje klientów ów Szczepan , jak ktoś się natnie to na bank zajrzy na forum aby pożalić się
    Też podobnie myślę .... chyba ,że wszystkie inspekcje robione przez owego "Don-Szczepana" są na tak a za jakiś czas będziemy mieli co rusz temat - "nie polecam tego inspektora" .
    Z drugiej strony user -don12- jest z Nami od niedawna a już takie mecyje z podróbkami oryginału

    Ja zalecam ostrożność - do tej pory jakoś problemów z inspekcjami nie było - mamy w sumie zaufanych i sprawdzonych a ten temat proponuję aby sami Ci co owe inspekcje robią przedyskutowali między sobą na PW.

    Każdy identyfikator jest do podrobienia ....ale całe Forum i userzy z bez-wypadkowe.net NIE !
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  13. #28
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Zgadzam się z Andrzejem - dla mnie cala ta historia w ogole brzmi jak wyssana z palca. Stad tez Panie Krzysztofie owe podsmiech ujki. Ja osobiscie nawet nie kojarze Pana Dona i chyba sie komus lekko w glowce poprzewracalo. Podrabiac to mozna nie wiem, Eltona Johna albo Stinga.

    Mam nadzieje iz nie chodzi o pykniecie sobie identyfikatora za free.

    I calkiem na serio - gdyby wpadl do mnie inspektor przedstawiajacy sie jako Johny55 z forum blabla, nie potraktowalbym go powaznie. Dla mnie czlowiek ktoremu udostepniam samochód do inspekcji ma mi się przedstawić z imienia i nazwiska oraz poinformować mnie na czyje zlecenie działa, wali mnie czy ma nick taki czy siaki i czy na forum CrazyOctaviaFans czy TropicieleRozbitków.pl . W większości przypadków jeżeli nieumiejętną diagnostyką zrypie mi elektronikę w aucie czy porysuje lakier przy pomiarze, będę mógł szukac wiatru w polu. Myślę że się rozumiemy.
    Ostatnio edytowane przez unfaller ; 14-12-15 o 18:00

  14. #29
    Starszy użytkownik Avatar moto-rzeczoznawcy
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Łódź i województwo
    Postów
    491
    Podziękowano Thanks Given 
    18
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Jestem również zdania jak @unfaller oraz @Andrebar . Cała heca tak śmieszna ,że aż na odległość trąci ... .
    Dlaczego w kradzieży tożsamości (o ile taka była) mają brać udział uczestnicy forum ? Dęty temat.
    Ktoś podaje się za kogoś ? Złóż zawiadomienie do organów. Niech owe zagrają hejnał sprawiedliwości. To jest kwestia pierwszoplanowa.
    W ogóle sam temat i jego proponowane rozstrzygnięcie - przez @Don (legitymacje ,dowody , identyfikatory) jak dla mnie odjechany ,sfałszować można wszystko .
    W sumie nie ważne o czym ale ważne ,że się mówi ,a mówi się obecnie : Don . Ale to jest tylko moja spekulacja.
    Stara zasada : znajdź motyw ,a odszukasz odpowiedź


    [B]Oceny techniczne pojazdów

    Małe odszkodowanie ,złe wyliczenia ...? -> Bezpłatne analizy i konsultacje dla szkód komunikacyjnych

  15. #30
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Tataratata inspektor gadżet

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •