Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Volvo xc90, pb+LPG. Czy ON

  1. #1
    LukeJason
    Gość

    Question Volvo xc90, pb+LPG. Czy ON

    Witam drodzy forumowicze. Zwracam się do was z prośbą. Może miał ktoś już styczność z tym samochodzikiem. Mam zamiar kupić właśnie te autko.

    ~~~>VOLVO xc 90.
    Teraz wielkie big question jest w tym jak wygląda z nimi jeżeli chodzi o Awaryjność. Oczywiście w grę wchodzi automat z powodu na moją małżonkę. Do tego czy benzyna gaz czy ON.

    Zamieniam sie w słuch.

  2. #2
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Nie jestem jakimś wielkim przeciwnikiem LPG ale w XC90 to profanacja - trochę tak jakbyś sobie do garnituru założył adidasy
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  3. #3
    relakzstyle
    Gość

    Domyślnie

    to jest atkie *******e**** , jesli mozesz placic za 100 km 30 zł albo 60 to bedziesz płacił 60 zł bo siara założyć gaz ? gratuluje

  4. #4
    3ndriu
    Gość

    Domyślnie

    Do automatów volvo trochę jestem sceptycznie nastawiony, jedno własnie w XC90 znajomemu padło i kupę kasy włożył a dalej nie działa jak powinna, a drugiemu w v70 podobnie. Ja bym jednak rozważył manual Albo dogłębne przeanalizowanie tematu automatów występujących w XC90 na jakimś forum Volvo.

    eee jak kto woli, Pudzian przecież miał LPG w Hummerze

  5. #5
    NashBridges
    Gość

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że wszystko zależy z jakim silnikiem wybierzesz. Jak weźmiesz 2.9 biturbo to nie wiem czy będzie tak elegancko jak powinno. Kwestia jakości instalacji. Tu nie chodzi o to, że różnica jest wydać 30 zł a 60zł, bo jak dla mnie to sprawa wygląda tak. Jeśli nie stać Cię na tankowanie dużej pojemności to nie kupuj. Ale zrobisz jak uważasz. Myślę, że jak weźmiesz pod uwagę jakąś Vkę w xc90 to instalacja nie będzie takim problemem. Tak jak kolega napisał problemem dla XC90 jest skrzynia. Ja dodam jeszcze napęd na haldexie. Poza tym trzeba uważać na auta zza oceanu, bo tam przecież wszelakie Vki itp to normalka, a wiadomo jak wyglądają takie auta zanim trafią na polski rynek.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •