Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Nie wierzcie w okazje.

  1. #1
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie Nie wierzcie w okazje.


  2. #2
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Choć nie wiem czy owy artykuł nie został "sklecony" z Naszych tu wpisów ,,,,,,,,,,,,
    ale ,że jest w jednej składni literackiej to proponuję Modom gdzieś go mądrze przykleić .


    A pozostałym "poławiaczom pereł" ..... życzę powodzenia i jak najmniejszych kosztów jeżdżenia
    Ostatnio edytowane przez Andrebar ; 05-05-11 o 20:30
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  3. #3
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Art nie jest taki świeży 28.05.2007 , co oznacza że tutejsze wpisy tylko potwierdzają proceder.

  4. #4
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Artykuł jak i pomysł bazuje na wpłacie zadatku,,,,to można pod każdą branżę podciągnąć.
    Ktoś kto nie czyta dokumentów i nie odróżnia zadatku od zaliczki zapewne się nabierze.,..

  5. #5
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -Carl23-,,,,,,,,,,i do wszystkich pozostałych userów ,,,,,,,,,,,

    Ja co miałem do napisania to już napisałem .....kilka tematów "poczytnych" ......dzięki ......zostanę Tu może trochę mniej aktywny
    bo liczę na Was młodszych .



    cyt -Sherlock-

    Artykuł jak i pomysł bazuje na wpłacie zadatku,,,,to można pod każdą branżę podciągnąć.
    Ktoś kto nie czyta dokumentów i nie odróżnia zadatku od zaliczki zapewne się nabierze.,..



    ,,,,,,,,,,o to ja przepraszam ....z tym się nie utożsamiam .....
    Ostatnio edytowane przez Andrebar ; 05-05-11 o 23:30 Powód: brak zrozumienia w pierwszy czytaniu ....sorki pewnie oblałem maturę :(
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  6. #6
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Można trąbić,krzyczeć,powtarzać się,a to nic nie daje. Ludzie którzy związani są z forami internetowymi wiedzą lub mają u kogo doradzić się czy warto kupić auto i czy cena nie jest podejrzanie niska. Ludziska którzy zmieniają auto raz na 5 lat i w ciągu 5 lat jeżdżenia jednym wozem nie interesują się rynkiem mając na wydaniw
    e np: 20 tyś.zł oczywiście na Passata włączają otomoto i patrzą 2001r 1.9 TDI od niemca z garazu 150 przejechane za 17,przechodzą kilka stron dalej ten sam rok,280 przejechane za 23-pełny serwis itd... Myślą sobie co za dureń nigdy tego nie sprzeda za tą cenę jak passaty są po 17 z tego roku. Nikt a nikt nie czytający gazet motoryzacyjnych,for internetowych nie wpadnie na to,żeby zobaczyć ile takie auto kosztuje w DE nie sprawdzi nr.VIN nie zleci inspekcji komuś kto się zna tylko zaufa ładnym oczom sprzedawcy...

    Dla mnie w momencie w którym powstanie ewidencja przebiegów pojazdów dostępna dla każdego w internecie dobre auta zaczną się sprzedawać za odpowiednie ceny,a ludzie poznają prawdziwe oblicze igiełek od dziadka.... Przynajmniej przez jakiś czas rynek znormalnieje,pisze przez jakiś czas bo znajac polakó na jedna technikę wymyśli się drugą technikę.

  7. #7
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    @Kris-co z tego, jak przebieg będzie wpisywany przy rejestracji, czyli po sprowadzeniu i cofce...Ograniczy to tylko kolejne cofki.

    Może i zadatek można podciągnąć pod każdą branżę, tak samo jak wiele myków sprzedażowych typu "dobre, tanio, za dobre pieniądze,lepszej okazji Pan nie znajdzie, interesuje się nim kilka osób itd" to samo stosuje się np w nieruchomościach a nawet w sprzedaży odzieży, jednak jesteśmy na forum typowo motoryzacyjnym i art pokazuje jedno z wielu niestety złych obliczy polskiego motoryzacyjnego handlu.

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •