Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345
Pokaż wyniki od 61 do 63 z 63

Temat: Proszę o pomoc - autko do 40 000 zł ???

  1. #61
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    No kiedyś miałem passata b5 i jeden taki wspaniały mechanik mi wymieniał co 3 miesiące po jednym wahaczu, gdzie w innym warsztacie wymienili mi raz ale wszystkie za ponad 3000zł i do sprzedaży był spokój. Także jak zalecasz klientom wymiane po jednym to gratulacje. A jak wymiana całości to jest już jednak kwota co??? I tym postem kończę przynajmiej ja temat passata. Dziękuje.

  2. #62
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Wlkp
    Postów
    380
    Podziękowano Thanks Given 
    200
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Merytorycznie w temacie 407 mój brat miał nówkę z salonu 1.8 PB (kupił niedługo po pojawieniu się auta w salonach ) i kojarzę ,że nie było to auto wolne od wad. Przykładowo w trakcie jazdy auto gaśnie , zapalają się jakieś lampki ,stoisz na poboczu i czujesz wyciek benzyny. Już nie pamiętam co wtedy dokładnie padło ,dobrze ,że kierowca był już wtedy nie palący. Generalnie w trakcie gwarancji był częstym klientem ASO, które dopiero uczyło się naprawiać to kosmiczne cudo . Być może były to wady wieku dziecięcego ale opinia idzie w świat.
    Jak mawiają dobry samochód psuje się pod domem.

    W temacie (nie)trzeszczącego Saba 93 to wygląda mi to na pretekst do ataku , czyżby chodziło o fakt ,że kolega X ośmielił się robić inspekcje w aucie sprzedawanym przez kolegę Y.

  3. #63
    Sherlock
    Gość

    Domyślnie

    Guzik autora tematu interesuje jak dwaj Panowie (nicki pominę) prowadzą swoją działalność , wielowątkowe wytykanie stażu w branży , odmiennych cenników , wykonywanych zawodów , skończonych szkół itp nie ma nic wspólnego z tematem

    Zamykam,,

Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy 12345

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •