Poka¿ wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Gdzie za³o¿yæ LPG Poznañ/okolice?

  1. #1
    malcolmxxx
    Go¶æ

    Domy¶lnie Gdzie za³o¿yæ LPG Poznañ/okolice?

    Witam,

    Z racji zakupu Volvo XC90 3.2 2008, potrzebujê za³o¿yæ LPG do niego. Nie znam siê kompletnie na tym i chcia³bym ¿eby kto¶ mi doradzi³ gdzie konkretnie pojechaæ. Zale¿y mi na profesjonalizmie a nie jakiej¶ prowizorce. Interesuje mnie Poznañ, ewentualnie nie ma problemu ¿eby podjechaæ kilka km. Z góry dziêkuje za pomoc.

  2. #2
    ronnie1404
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Ponoæ PITEC ma dobre opinie

  3. #3
    Starszy u¿ytkownik
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Wlkp
    Postów
    380
    Podziêkowano Thanks Given 
    200
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    14

    Domy¶lnie

    Ja robi³em w PITEC w 2009r i ich polecam, 70 tys km i jedyna naprawa to cewka w reduktorze ( scorpio+stag4+matrix), mo¿esz te¿ uderzyæ do cz³owieka od nich ,który poszed³ na swoje - Adam Anio³a
    https://www.facebook.com/EMG.Aniola

  4. #4
    malcolmxxx
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    S³ysza³em o cz³owieku, który od nich (jaki¶ g³ówny kto¶) poszed³ na swoje ale on podobno otworzy³ warsztat w Gnie¼nie i opinie te¿ s± bardzo pozytywne. https://www.facebook.com/Auto-Gazown...83018/?fref=ts to jest link do jego warsztatu. Dzwoni³em ju¿ do PITECa i wycenili mi instalacjê na 4000 PLN brutto. Jutro jestem umówiony w Gnie¼nie na pogawêdke odno¶nie mojej instalacji i przy okazji dowiem siê czy to prawda.

  5. #5
    malcolmxxx
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Faktycznie go¶æ ma na imiê Mariusz i pracowa³ w PITECU. Teraz rze¼bi na swoim. Fajne podej¶cie do klienta, cena w porównaniu do PITECa i czas realizacji duuuu¿o lepszy, wiêc umówi³em siê na monta¿ na przysz³y tydzieñ. Po monta¿u napiszê jak wra¿enia.

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •