Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Cabrio dla fanu :)

  1. #1
    Gorzko
    Gość

    Domyślnie Cabrio dla fanu :)

    Wiec tak postanowiłem kupić dla żony i dla mnie cabrio

    Mamy trzy modele wybrane A4 roczniki tak do 2004 lub saab 9-3 tu rocznikowo do 2005 ewentualnie astra III CC.

    Może ktoś z was posiada któreś z tych autek albo je dobrze zna i mógły dać jakieś rady czy warto itp... A może jednak coś innego....

    Założenia:
    - autko musi być duże
    - musi być 4 osobowe
    - musi być czarne, ciemne lub ostatecznie grafit
    - wyposażenie jak najlepsze

    Czekam na wasze opinie lub podpowiedzi, bo nigdy cabrio jeszcze nie miałem

  2. #2
    adi1987
    Gość

    Domyślnie

    Mysle ze ciekawa propozycja byla by 80 cabrio z roku 1998 2000 naprawde fajne godne uwagi auto dla szpanu

  3. #3
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    e46 cabrio z 6-cylindrowym silnikiem po 2001 roku.
    mercedes clk 01/02 r. final edition, dopracowany i z dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym.

    Obydwa posiadalem, super sztywna karoseria, wytrzymaly dach i jego mechanizmy, swietnie wlasciwosci jezdne. Osobiście uważam że każde auto typu cabrio ze sztywnym dachem trzeszczy w czasie jazdy, dużo lepszym wyjsciem jest komplet - miękki dach + windshot i do tego na chlody twardy dach. Nie kupowac cabrio bez klimy, niby niepotrzebna w kabriolecie zdaniem wielu, ja jednak ze swojego doswiadczenia wiem jak bardzo paruje przednia szyba podczas deszczu w tego typu auta, bez klimy tragedia. Do tego szmaciany dach przy 30 stopniach nagrzewa się dużo szybciej niż blaszany, w środku robi się sauna, a w naszych warunkach podroz cabrio powyzej 130 km/h bez dachu jest nieprzyjemna. Wreszcie usiąść sobie na nagrzaną słoncem skórę gdy zostawisz auto na słońcu bez dachu to niezbyt miłe doznanie.

    Posiadałem w życiu kilka cabrio, obecnie mam SL-a z 97 roku. W razie pytań związanych z eksploatacją cabrio wal śmiało.


    80 cabrio niestety troche moim zdaniem tracaca myszką, stara deska z kierownicą od a4, technika z zeszlej epoki, a przede wszystkim niestety dresowóz, ceny pierwszych egzemplarzy skutecznie zachęcają do zakupu pewne grupy społeczne. Nie da się ukryć że jak na lata90-te auto z piękną linią.
    Ostatnio edytowane przez unfaller ; 03-05-11 o 09:29

  4. #4
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    Tomek, właśnie oglądam pogodę w tvn24.... co wyście tam koło wrocka narozrabiali, ze wam śniegiem sypnęło...z cabrioletu nici :-)

    dla mnie najładniejszym cabrioletem z klasyków jest w-124. Z nowocześniejszych a4 2002+ i bmw serii 6.

  5. #5
    david62
    Gość

    Domyślnie

    A zauważyliście że Mercedes A-124 jest w cenie CLK A-208?
    Z czegoś to wynika.
    Jeśli auto do lansu jak najbardziej 124 pasuje- pojeździ jeszcze bardzo długo.
    Jak A208 to najlepszy wybór silnik 320 z automatem.

    P.S. Na allegro jest jedna blaszana dokładka do A124, cena?- 8 tysięcy...

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •