Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 16 do 25 z 25

Temat: Jeśli nie Vectra B to co?

  1. #16
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Jedź KONIECZNIE obejrzeć tą Astrę.
    Poważnie.

  2. #17
    t6pk0
    Gość

    Domyślnie


    Wybaczcie, ale z moimi poszukiwaniami auta bywa tak: długo długo żadnych ofert, nagle kilka "rodzynków" (pozdro tylik :P) i niemożność rozerwania się na oględziny, w wyniku czego tracę oferty, bo zaraz znikają, czyli ktoś je kupuje.
    Dodam, że mam jeszcze TO http://otomoto.pl/volkswagen-golf-C18588147.html na oku. Co powiecie o jego cenie w stosunku do stanu? Jeśli rzeczywiście od nowości w Polsce to przeszłość do udokumentowania? Warto bardziej takiemu autu ufać? Podobno jeździ nim kobieta. Dostałem dużo fotek na maila, zainteresowanym oględzinami mogę wysłać (proszę o PW). Czekam na VIN, bo dziś właściciele nie odbierają telefonu (długi łikend?).

  3. #18
    sardzent
    Gość

    Domyślnie

    zartujesz chyba

    zobacz jedyny prezentowany bok pasazera szczegolnie drzwi przod ... widac ze bardzo nie na miejscu bylby dopisek bezwypadkowy

  4. #19
    t6pk0
    Gość

    Domyślnie

    No to wg logiki: jeśli ten bok był walnięty to dlaczego sprzedawca go właśnie eksponuje?
    Faktycznie wpasowanie tych drzwi nie jest dobre, ale... dlaczego wszystko inne wygląda OK?
    Sardzent, mogę wysłać na mail więcej fotek do obejrzenia.

  5. #20
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Chciałem przypomnieć,że drzwi służą do wsiadania i wysiadania,a pracują na zawiasach które z biegiem czasu zwyczajnie "siadają" prędzej błotnik prawy przód ma inny kolor co nie oznacza,że nie warto zawracać sobie głowy tym samochodem.
    1. Auto ma 11 lat
    2. Jeżeli było użytkowane przez jedną osobę od nowości to nikt nie wykręci się,że "ja panie nic nie malowałem,może mój poprzednik"
    3. Dzwonić wypytać się dokładnie co było robione ew. numer VIN jak był serwisowany w ASO
    4. A jeżeli nie masz zbyt daleko to najlepiej jedź obejrzyj weź ze sobą kogoś kto ma pojęcie
    5. Masz za daleko poświęć 100 zł zleć inspekcję

  6. #21
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Ja teraz miałem auto gdzie drzwi były w innym odcieniu, a auto bezwypadkowe
    Do auta dołączona była faktura, gdzie właściciel auta zlecił w ASO przemalowanie porysowanych elementów z powodu wandalizmu (dwoje drzwi). Usługa na koszt 580€ za samo przemalowanie! Auto 5 letnie, więc moim zdaniem warto zadzwonić, zapytać, a nie dramatyzować.

    Trzeba rozpoznawać auto składak z przystanków od odnowionego lakieru czy po niegroźnej kolizji/przerysowaniu. Wiem, że jednak u nas w kraju jest to trudne, gdzie 90% sprzedawców składa auta z dwóch
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  7. #22
    t6pk0
    Gość

    Domyślnie

    Zamierzam się zebrać i pojechać obejrzeć tę srebrzynkę Póki co czekam na VIN, właściciele pewnie się już "długoweekendują", bo na razie milczenie.

    Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić do czego jest ta kontrolka http://img839.imageshack.us/i/c185881474.jpg/ ? W pierwszej z brzegu instrukcji Golfa 4 jest w tym miejscu co innego.

  8. #23
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    To jest zwykła kontrolka od alarmu każdy może ją sobie założyć gdzie chce nawet na suficie

  9. #24
    Starszy użytkownik Avatar czapaja
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1,232
    Podziękowano Thanks Given 
    199
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Civic Aerodeck z doświadczenia mogę polecić! Bardzo wygodne i komfortowe auto. W porównaniu do do Puga w kombi mniejsze, ale do Vectry w sedanie wcale nie Jeździłem takim dieslem przez 2 lata więc wiem co nie co Silnik VTEC-E z tego co wiem ma 114 KM (mam taki w ej9) i rzeczywiście jest ekonomiczny ale żeby go polecać to nie bardzo. W podlinkowanym aucie na bank robiony przód (odstający lekko zderzak, pomalowany na błysk pas przedni....). Ogólnie model sam w sobie warty uwagi

  10. #25
    t6pk0
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za odpowiedź, ale akurat ten egzemplarz Hondy jest właśnie bardzo podejrzany, choćby ze względu na brak zdjęcia przodu. A skoro sprzedający coś ukrywa to znaczy, że oglądający zmarnuje swój czas. Nie rozumiem takiego postępowania sprzedawców "paaanie wszystko jest OK, przyjeżdżaj pan, na pewno kupisz", no ale cóż...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •