Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Mazda I 1YVFP80C845N38155

  1. #1
    Khiav
    Gość

    Thumbs down Mazda I 1YVFP80C845N38155

    Mazda jest na stronie Otomoto, ale nie tylko. Wykupiłem raport na podstawie VIN i oto co znalazłem:

    2005-09-26
    Pojazd wystawiony na aukcji pojazdów uszkodzonych. Status licznika przebiegu: Aktualny. Odczyt licznika uważa się za rzeczywisty. Możliwe usterki/uszkodzenia: uszkodzony przód. Stan prawny pojazdu: tytuł: SALVAGE

    Przebieg: 30019 mi

    2007-09-11
    Inspekcja pojazdu. Możliwe usterki/uszkodzenia: ukruszony/e elementy, zarysowania, uszkodzony/e elementy, wgniecenie/a. Stan prawny pojazdu: tytuł: FLOOD, tytuł: SALVAGE, tytuł: JUNK, tytuł: FRAME DAMAGE, tytuł: REBUILT, tytuł: REBUILDABLE, pojazd z Kanady.

    Przebieg: 24361 mi ("zniknęło" ok. 2700 mil)

    1MQCCfRR237d76aC34UCLkB297RJLgUMSvDgiwM7RZDIHXAKquRQ3ASKwIHLbGr5evZO9RWcb_VGSfhQ788UMupj13-RG8__.jpg
    lvAUqujwk39zC4HXc1tSEr3ekAF8oMtsiCBJjCHCoRwMsfzk20SS6ejEs2BExXc-oeDOOLxdhsIx1rEpUyg6uri44VpcnlFB.jpg
    su1kc-9RR10ajXvsx_2xXlRfwFAk4_tyhTWqoZAISrN0_WJq1Kwz_rujcqiuxXnuBBz2EATBMUfmOeQCidZib5Wh65LPg0rQ.jpg

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

  3. #3
    Khiav
    Gość

    Domyślnie

    Z racji, że nie każdy musi władać językiem Szekspira, wypada dodać, że FLOOD znaczy zalanie pojazdu, SALVAGE - uszkodzenie, którego koszt naprawy przewyższa 75% ceny auta w dniu wypadku (procenty mogą się różnić w zależności od prawa stanowego, oprócz tego firmy ubezpieczeniowe mają swoje progi procentowe), FRAME DAMAGE - uszkodzenie ramy pojazdu.

  4. #4
    autoskp
    Gość

    Domyślnie

    Kanada nie oznacza sie pojazdow jako JUNK, a kazda przygoda powodziowa powoduje ze samochod ma status nienaprawialnego i musi byc rozebrany lub wyeksportowany. Po niewyraznych zdjeciach zgaduje, ze tablice sa ze Stanu Nowy Jork. Moze kiedys byl rejestrowany w Kanadzie, ale jak dla mnie wersja USA.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •