Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 16 do 19 z 19

Temat: Niedu¿y na trasê do 25000z³.

  1. #16
    goralek
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Przeginacie Panowie z tym 1,4; czasami je¿d¿ê ¿ony civicem 90 KM i bez przesady z tym muleniem. Wiele zale¿y od kierowcy.

  2. #17
    Oblord
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Je¶li mia³bym wybieraæ pomiêdzy spalaniem a osi±gami, to wa¿niejsze jest spalanie. Bêdê je¼dzi³ przede wszystkim te 50km dziennie, tras± z limitem 100km/h i nie zanosi siê na jakie¶ zmiany w najbli¿szym czasie. Oczywi¶cie obawiam siê trochê tego o czym wspomina admiralbar - ¿e za pó³ roku zdam sobie sprawê, ¿e ten silnik to jednak za s³aby, bo na pocz±tku to oczywi¶cie bêdê siê cieszy³, ¿e w ogóle je¿d¿ê. Tylko, ¿e to chyba zawsze tak jest, ¿e chcia³oby siê mieæ co¶ lepszego ni¿ siê ma.

    Cytat Napisa³ admiralbar Zobacz post
    1.4 bedzie moim zdaniem za s³aby na trase. Jak bedziesz chcia³ wyprzedziæ TIR-a to albo bêdziesz siê za nim wlók³, albo jecha³ 30 km a¿ siê trafi dobry moment.
    Chyba a¿ tak ¼le z tym Civikiem nie jest?

    Tak w ogóle, to ja przy tej Hondzie siê wcale nie upieram, ale wydawa³a mi siê do¶æ sensownym wyborem.

  3. #18
    admiralbar
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Ten mój przyk³ad z wyprzedzaniem nie odnosi³ siê do Civic-a
    Pisa³em o tym, ¿eby wybraæ optymalne auto miêdzy kosztem utrzymania i pojemno¶ci±. Co z tego, ¿e bêdzie mia³o kopa, jak sie oka¿e na koniec miesi±ca, ¿e Twoja pensja - paliwo = kupujê rower Kuzyn mojego kumpla mia³ BMW w benzynie, je¼dzi³ nim 2 razy w tyg do pracy (potem autobusem) i w niedzielê do ko¶cio³a bo tyle pali³o. No ale mia³ BMW co mia³o kopa :P
    Popatrz na inne auta w pojemno¶ci 1.2 -1.4 oprócz oklepanych Punciaka i Corsy C bêdzie te¿ np Yaris, czy Fabia porównaj spalania, koszty utrzymania i mo¿iwo¶æ znalezienia niezaje¿d¿onego auta np po przedstawicielu. Potem to samo z pojemno¶ciami 1.6 np Astra G i 1.8 Id¼ do komisu, posied¼ sobie w ka¿dym, przejed¼ jak da radê- tylko broñ Bo¿e cos z komisu kupiæ.
    Proponowa³bym wydaæ na auto 20 tys a te 5 tys zostawiæ na paliwo, czy pierwsze wymiany w aucie.
    Tutaj napewno kupisz pewnego Civic-a, ala jak kto¶ wcze¶niej pisa³ wybór w tym segmencie jest spory.
    Tyle z mojego "wym±drzania siê" - te¿ kiedy¶ mia³em taki dylemat - tylko mniej pieniêdzy :P

  4. #19
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziêkowano Thanks Given 
    91
    Podziêkowano Thanks Received 
    5
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    19

    Domy¶lnie

    Do ca³ego zestawienia da³bym jeszcze (oprócz Civica):

    Citroen C2 (ma³e, ale jare szczególnie 1.4HDi)
    Fiat Punto II
    Mazda 323
    Golf IV benzyna
    Seat Ibiza

    i zostawiæ sobie sporo $$ w zapasie, bo nigdy nic nie wiadomo co bêdziesz chcia³ za rok, dwa lata

    Drugim wyj¶ciem jest wpakowaæ wszystko w zakup i tutaj proponowa³bym: (chocia¿ nie powinno siê tak robiæ)

    Citroen C4 benz
    Focus MK2 w benzynie
    Honda Civic
    Mazda 3
    Golf V (benzyna z pocz±tku produkcji)
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •