Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Pomyłka przebiegu w ASO VW

  1. #1
    kominiarz
    Gość

    zły Pomyłka przebiegu w ASO VW

    Witam! Mam prośbe może drodzy koledzy doradzicie mi co mam zrobić z niniejszym problemem. Posiadam VW Passata. niestety miałem dwie kolizje stłuczki z OC sprawców z czego jedna we wrzesniu zeszłego roku przy przebiegu 197500 druga 2 miesiące temu . Wiadomo kalkulacja zdjecia itp. Oczywiście autem poruszam sie cały czas wiec kilometry lecą. ... auto trafiło 28 marca do ASO Chylińscy celem napraw blacharsko-lakierniczych z przebiegiem 209523 i taki przebieg widniał na zleceniu i przyjęciu do serwisu. jakie było moje zdziwienie gdy po odbiorze auta okazało sie ze przebieg auta został spisany z kalkulacji z 09.2010 z widniejacym przebiegiem 197.517 . Pragnę nadmienić ze w ksiażce serwisowej są wpisy świadczące o innych naprawach poza ASO gdzie przebieg jest aktualny ... ot taki mały zgrzyt ... 25.03 auto miało przegląd na 210.000 a aso wychodzi zaniżony. Po awanturze w ASO skorygowano fakture i dodano wpis w ELSA jednak:

    25.03 209519km - Niezależny warsztat / faktura i wpis w ksiażce serwisowej/
    28.03 197517km - ASO Chylińscy
    01.04 209523km - ASO Chylińscy

    Poradzcie co zrobić do kogo uderzać by usunieto błedny wpis. w momencie sprzedaży auta jest będzie widać machlojki. co z tego ze to ASO - auto już kiedyś w Holandii miało zaniżony przebieg właśnie w ASO dlatego zależy mi by choć w polsce jego historia była wiadoma .
    Jakaś propozycja jak sklecić pismo i do kogo ?
    Czy w Wolfsburgu maja mozliwość wykasowania błędu serwisu?

    W ASO Chylińscy bagatelizują sprawę - tłumaczą ze nic sie niestało - ale wg. mnie problem jest. jeżeli bede sie bardzo upierał to proponują mi wpisanie w ksiażce serwisowej i na piśmie ze auto było u nich z przebiegiem 209523km . uhm ...
    Jakaś rada ?

  2. #2
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Odpuść temat. Kumatemu, potencjalnemu kupcowi wytłumaczysz co i jak się działo. Głupi nawet nie będzie wnikał.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  3. #3
    Moderator+ Avatar dural
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Kuj-Pom
    Postów
    1,321
    Podziękowano Thanks Given 
    526
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Nic nie uda Ci sie zrobić, jak już raz poszło do bazy VW to nie ma możliwości korekty.

  4. #4
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Niech ASO, które zrobiło błąd napisze o tym w książce serwisowej, z pieczątką. Na końcu masz miejsce na notatki, i po sprawie.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  5. #5
    Starszy użytkownik Avatar zubeer
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Zawiercie/Kraków
    Postów
    531
    Podziękowano Thanks Given 
    107
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Poproś o fv z właściwym przebiegirm,lub niech oparafują/opieczątkują skorygowany wpis w książce.
    Ale nie wiem,czy to aby takie potrzebne?
    Pozdrawiam,

    Maciek

    Był Passat, 2010, 2.0D,170KM, DSG - jest Mazda 6, 2,5 AT 2015r i niestety - jest rozczarowanie...

  6. #6
    kominiarz
    Gość

    Domyślnie

    OK fakture juz odebrałem jednak po wpis się zakręce... ale moim zdaniem to sq$%*syństwo ... jeżeli ktoś robi bład to powinien go poprawię niewspominam o konsekwencjach ... czyli raczej niemam co pisać do Kulczyka pisma ? Ehhh polska
    Ostatnio edytowane przez kominiarz ; 24-04-11 o 16:01

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •