Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: Nissan Juke Dealer!Gwarancja Producenta! UWAGA NA TEGO DEALERA!

  1. #1
    Henry_TRZY3
    Gość

    Domyślnie Nissan Juke Dealer!Gwarancja Producenta! UWAGA NA TEGO DEALERA!

    Ostrzegam przed zakupem tego egzemplarza sprzedawanego prze autoryzowanego dealera Nissana w Chorzowie. Byłem właścicielem tego auta przez 3 tygodnie nim wyszło na jaw że auto jest po naprawach blacharsko lakierniczych. Podkreślam że dealer sprzedawał auto i zapewniał że samochód jest bezwypadkowy i nie ma za sobą żadnej historii napraw. Gdy tylko odkryliśmy że auto nie zgadza się z zapewnieniami jakie otrzymaliśmy przez sprzedawcę w salonie natychmiastowo skontaktowaliśmy się z salonem i poinformowaliśmy o stanie auta. Zaproponowaliśmy by zabrali auto z powrotem i zwrócili nam pieniądze za samochód oraz za koszty które ponieśliśmy takie jak rejestracja ubezpieczenie, koszt wyjazdu po auto oraz powrót łącznie 1000km. W odpowiedzi otrzymaliśmy informację że oni nic nie wiedzą o żadnej naprawie i zgromadzą informacje. Książka serwisowa została nam dosłana pocztą po zakupie w której była zawarta informacja o sprawdzeniu stanu akumulatora w czasie gdy auto było u nas pod domem. Koniec tej historii jest taki że oddali nam pieniądze TYLKO ZA AUTO.

    Link do ogłoszenia http://otomoto.pl/oferta/nissan-juke...-ID6y7QLP.html

    Nissan Juke 1.2 T
    NUMER VIN : SJNFEAF15U7017665

    Osoby które są zainteresowane zakupem tego auta proszę sprawdzić kartę pojazdu ponieważ byłem właścicielem tego auta przez 3 tygodnie.

  2. #2
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    To jest spółka PGD, a nie dealer Tak jest często, że przy salonie jest komis tylko należy do innej spółki, żeby w razie W salon był czysty
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  3. #3
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    To teraz jeszcze powiedz jakie naprawy blacharsko-lakiernicze miało te auto


  4. #4
    kater
    Gość

    Domyślnie

    A mnie zawsze ciekawiło, czy genialna nazwa JUKE tej maszkary (sorki autor, ale to auto wygląda straszliwie) pochodzi bardziej od JOKE* czy od PUKE**?

    * żart
    ** żyg

  5. #5
    cieszek15
    Gość

    Domyślnie Turbo Kamera

    Hej. Mógłbyś napisać maila z numerem telefonu na [email protected]?

    Chcielibyśmy zająć się tą sprawą. Ale nie mogę napisać wiadomości prywatnej.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •