Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Wrocław - warsztat na Kamiennej

  1. #1
    forkes
    Gość

    Domyślnie Wrocław - warsztat na Kamiennej

    Ja mogę śmiało polecić warsztat samochodowy Pol Motors na Kamiennej we Wrocławiu. To jest obok zajezdni tramwajowej i parku Andersa. To dość duży zakład więc mają naprawdę dużo nowoczesnego sprzętu. Ja kilka razy naprawiałem u nich auto i jak na razie nie zawiodłem się.

  2. #2
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Od zajezdni/wzgórza do Pol-Motors jest blisko 1,5km więc nie bardzo "obok". Oprócz tego oni we Wrocławiu mają dwa salony i serwisy więc o którym mówisz? Do tego w skąd wpisałeś "Gdynia"

    Później się wypowiem i dodam swoją opinię bo byłem tam parę razy ale zobaczymy co odpowiesz?
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  3. #3
    Ivanov
    Gość

    Domyślnie

    Ja też w sumie mogę polecić ten zakład na Kamiennej. Robię u nich przeglądy i jestem zadowolony, a naprawdę długo szukałem rzetelnego serwisu, który wszystko mi idealnie sprawdzi. Moim samochodem jeździ żona z dziećmi więc od razu wszystko zawsze naprawiam, żeby nie było niespodzianki jak mnie nie będzie w Polsce.

  4. #4
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    haha wzruszajace

  5. #5
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Faktycznie jest tam Pol-Motors, pytanie o której marce mowa?
    Ostatnio edytowane przez Jakoob ; 07-09-15 o 13:07 Powód: przeoczenie
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  6. #6
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    napisz Jakoob bo w kibel poleci temat wiec może chociaz twoja opinia zostanie

  7. #7
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    No dobra

    Mówię o serwisie Forda, choć mają jeszcze Hyundaia, są obok siebie jakieś 100-200 metrów, choć Ford to administracyjnie już ulica Bardzka a Hyundai róg Kamienna/Bardzka. Jeśli chodzi o Forda (z sąsiednim nie miałem styczności) można polecić. Parę lat temu bywały dość długie kolejki na serwis i się trochę czekało na wizytę, nie wiem jak teraz ale to i tak tylko tyle jakbym miał się do czegoś przyczepić. Do tego co robili nie było zastrzeżeń, nie trzeba było wracać na poprawki. Nie było też problemu z uznaniem napraw zgłaszanych na gwarancji, nikt nie udawał głupka typu nie słyszymy, u nas nie wystąpiło itp. a jak raz nie byliśmy pewni to pokazali na swoim demo dla porównania, że u nich jest tak samo. Wiadomo, że ASO ma swoje ceny ale jakościowo ok.

    W tym roku dwukrotnie przetestowana lakiernia, choć wożą na Żmigrodzką a auto zostawia się na Bardzkiej - zderzak tył i za drugim zamachem przód. Tył gdzie był nowy zderzak i plastikowe osłony nadkola zrobione idealnie (ocena nie chwaląc się okiem, które widzi rysy po papierze wodnym, wpyłki, paprochy itp), naprawdę wyszło jak fabrycznie, plastiki spasowane też idealnie. Przód po następnym mini zdarzeniu zakwalifikowany przez ubezpieczyciela do malowania - jest więcej niż do dobrze ale nie powiem idealnie z racji, że pod światło w miejscu rysy dla wprawnego oka został minimalnie widoczny ślad chyba po papierze wodnym, spasowanie - nie widać że było ściągane. Sumarycznie malowanie w obu przypadkach zdecydowanie godne polecenia.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •