Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Peugeot 807 - awaria BSI?

  1. #1
    Stanley
    Gość

    Domyślnie Peugeot 807 - awaria BSI?

    Wracam z kolejnym problemem z moim Peugeotem. Jesteśmy z rodziną w Chorwacji i powrócił problem z komunikatami o przeróżnych awariach. Mianowicie depollution system faulty, esp/asr faulty i poduszka powietrzna. Komunikaty pojawiają sie w różnych konfiguracjach najczęściej esp/asr. Czasami auto zapomina o wszystkim i działa jak gdyby nigdy nic. Dodam ze razem z depollution system zapala sie kontrolka check engine. Kilka lat temu pisalem o podobnym problemie i któryś z użytkowników poradził ze to BSI. Faktycznie cały moduł jest połamany, posklejany i poskręcany na wszelkie możliwe sposoby. Teraz żałuję, ze nie wymieniłem tego wtedy ale zrezygnowaliśmy z naprawy jak autko zaczęło jeździć.

    I tu potrzebuję porady. Czy można z tym wracać do Polski? Za 2 dni kończy nam się pobyt. Jestem za tym zeby zaryzykować i pojechać ale jednak mam pewne obawy. Jak Wy myślicie? proszę o pomoc

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Ja bym wracał, spokojnie

  3. #3
    Stanley
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki za dobre słowo! Peugeot jak zwykle w kratkę - raz super, bez problemów, raz migające komunikaty. Mam nadzieje ze da rade w drodze do domu trzymajcie kciuki żeby choćby z check enginem dohechał :P Jeszcze pytanie, dla upewnienia sie - czy delikatny spadek mocy z tą kontrolką to norma?

  4. #4
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Przechodzi auto w tryb awaryjny, więc możesz nie mieć takiej mocy jak zazwyczaj.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •