Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 46

Temat: Citroen c4 grand picasso 2.0 hdi 2007 - starogard gdański

  1. #16
    Jacho
    Gość

    Domyślnie

    Odzewu na zadane pytanie nie ma więc postanowiłem pojechać do ASO Postka .

    Jaka jest realna wartość tego egzemplarza zakładając, że na stacji diagnostycznej nic poważnego nie wyjdzie?
    Ubezpieczenie i przegląd techniczny kończą się w połowie września.

  2. #17
    NashBridges
    Gość

    Domyślnie

    Na jakie pytanie? Jeśli chodzi o wartość to gdyby był to egzemplarz z polskiej dystrybucji to max 18/19tyś jeśli szukałbym dla siebie.

  3. #18
    Jacho
    Gość

    Domyślnie

    Nash pytanie było o serwis w Starogardzie GD ale to już przeszłość , umówiłem się w ASO Postek.

    A auto to: C4 GP 2,0 HDI, skrzynia MCP, pochodzącego z Holandii , przebieg 206 tyś. km , w Polsce 1 właściciel od 2012.

  4. #19
    Jacho
    Gość

    Domyślnie

    Skąd jest różnica w określeniu rodzaju skrzyni biegów : wg zapisu Vin jest to :"TYP SKRZYNI BIEGÓW (HOMOLOGACJA) TYPE BV MCD" , a wszyscy określają ją jako MCP?

    Również rodzaj opon podany jest jako OGUMIENIE (WYMIARY, TYP) OPONA 215/50 R17 97W NIEWZMOCNIONA , a w ofertach sklepów internetowych index nośności jest dostępny max 95 ?

  5. #20
    NashBridges
    Gość

    Domyślnie

    15/16 to max jak dla mnie za 9 letnie auto z tym przebiegiem

  6. #21
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Chyba do dalszej odsprzedaży takie kwoty za 8, a nie 9-letnie całkiem doinwestowane auto
    Ostatnio edytowane przez Wojtek69 ; 27-08-15 o 10:32

  7. #22
    Jacho
    Gość

    Oko

    Tak też podejrzewam ale mam jakąś bazę do dalszej rozmowy o pieniądzach. Jak się ktoś zajmuje np. rozładowywaniem łopatą wagonu z węglem to wie ile to kosztuje czasu i wysiłku ale jak ostatnio interesował się kupnem auta z 15 lat temu to nie ma pojęcia o wartości określonego egzemplarza auta.

  8. #23
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Nash ale za tyle co piszesz to oddadza zdesperowani ludzie w salonie za nowe i to i tak trzeba idioty poszukac
    2.0HDI jest bardzo malo w tych samochodach. Wiekszosc to 1.6HDI (w zupelnosci wystarcza).
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  9. #24
    Jacho
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacho Zobacz post

    A auto to: C4 GP 2,0 HDI, skrzynia MCP, pochodzącego z Holandii , przebieg 206 tyś. km , w Polsce 1 właściciel od 2012.
    Dodam jeszcze ,że jak obdukcja komputrowo-warsztatowa okaże się pozytywna to jaka jest realna wartość tego auta.

  10. #25
    NashBridges
    Gość

    Domyślnie

    Taka moja opinia. Dla mnie 9 letnie za 3 miesiące Co z tego, że 2.0HDi jak nie ma gadżetów i ma do tego MCP jeszcze Wartość wartość.... Dla mnie osobiście max 19tyś. Na rynku ogłoszeń może i dobra cena ale wartość znamionowa po roczniku to tak jak mówię, dla mnie max 19tyś
    Ostatnio edytowane przez NashBridges ; 27-08-15 o 11:01

  11. #26
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    co Ty Nash wypisujesz... auto jest warte tyle, ile jest w stanie zapłacić klient. Strasznie zaniżyłeś te wartości, to nie skup pojazdów za gótówke

  12. #27
    NashBridges
    Gość

    Domyślnie

    Niesamowicie zaniżyłem. Jakieś 3 tyś zł od ceny z ogłoszenia. Wychodząc ze stwierdzenia, że auto jest warte tyle ile może za nie zapłacić klient, to chyba zacznę ustalać cenę z klientem na bieżąco już przy aucie. Auto tak jak wspomniałem nie jest w super poszukiwanej konfiguracji (dzięki skrzyni), nie jest wyposażone dobrze, poza tym jest autem sprowadzonym bez tak na prawdę historii, a do tego ma te "prawie" 9 lat i niemały przebieg. Ile dajecie za niego? 21? Ubezpieczysz go na ile? Ja tylko wyrażam swoją opinię w oparciu o to co sam kupuję, co sprzedaję. Także nie ma się co spinać. Po to jest forum przecież.


    Że tak zapytam musi być Grand czy 5 os. Picasso też będzie ok?
    Ostatnio edytowane przez NashBridges ; 27-08-15 o 11:32

  13. #28
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    W stosunku do ogłoszenia zaniżyłeś o 5 pisząc 19, a nam chyba mimo wszystko bardziej chodziło o te 15/16tys.

  14. #29
    NashBridges
    Gość

    Domyślnie

    Wg. mnie jest tyle warte. Wiadomo, że cena ogłoszeniowa będzie zawsze inna, dlatego napisałem, że przy tym egzemplarzu to raczej zacząłbym od 19tyś skończyłbym na 20/21tyś, ponieważ kwota 23/24tyś to jest bardzo górna granica jak za auto sprowadzone. Oczywiście gdybym kupował dla siebie nie do sprzedaży Wiadomo, że te 900zł na końcu ceny to jest jedna z opcji do zejścia. Znając życie gość będzie się podpierał tymi tarczami i rozrządem co moim zdaniem nie stanowi żadnego argumentu, bo albo chcesz jeździć autem i wymieniasz rzeczy eksploatacyjne albo czekasz aż sie wysypie do końca, a to że sprzedajesz po wymianie to już Twój biznes

  15. #30
    Moderator+
    Zarejestrowany
    cze 2015
    Skąd
    Mazowsze
    Postów
    8,808
    Podziękowano Thanks Given 
    1,597
    Podziękowano Thanks Received 
    159
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    I to zdanie ma już zupełnie inny kontekst

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •