Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Citroën C5 2.0HDi 2005 Czajka Swarzędz Jasin

  1. #1
    brudny_harry
    Gość

    Domyślnie Citroën C5 2.0HDi 2005 Czajka Swarzędz Jasin

    http://otomoto.pl/oferta/citroen-c5-...-ID6y9lMN.html

    Wg ogłoszenia
    Citroën C5 2.0HDi 136KM! Navigacja ! Super Stan

    Opis pojazdu
    Witam serdecznie

    Mam na sprzedaż Citroen C5 2.0 HDI 136KM

    Rok produkcji: 2005

    Stan techniczny jak i wizualny auta jest Bardzo Dobry !

    Wnętrze czyste, zadbane-

    Wyposażenie:

    Klimatyzacja Klimatronik

    navigacja

    bi xenon

    elektrycznie sterowane fotele

    wspomaganie kierownicy

    aluminiowe felgi

    sterowanie radia w kierownicy

    ABS

    centralny zamek

    elektryczne szyby

    wielofunkcyjna kierownica

    immobiliser

    poduszki powietrzne

    radio CD

    Możliwe przyjecie auta w rozliczeniu

    Zapraszamy !
    Przez telefon do auta książka, car-pass.
    auto stoi na zimówkach w średnim stanie. rożna opony na osiach w stanie mocno srednim (jak dla mnie) jak na zimówki (swoja drogą auto w PL ponoć dwa tygodnie, na zimówkach, z Belgii?), szyby w większości oryginalne jedna boczna z czwartego, tył z szóstego. całość po polerce prawa strona po drugim lakierowaniu miejscami za mocno spolerowana ~250 miejscami zjechane na ~80. pęknięte obydwie lampy tylne w lewej dziura. tylne prawe nadkole skraj nad kołem nie mieści się w skali. podobnie miejscami na dachu - brak skali. ponadto kilka nieudolnie zaprawianych zarysowań na bokach - to chyba oryginały . braki w wyposażeniu latające zderzaki (brak śrubek), brak listwy progowej... dziwnie cienkie odczyty na słupkach i progach ~50. silnik zasyfiony olejem. tarcze, felgi też mają wiele do życzenia. pali od pierwszego nie dymi. jazdy nie było, komputer nie podłączany.

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Heh - widzisz - zachowałeś się teraz jak RYCERZ MIERNIKA

    dziwnie cienkie odczyty na słupkach i progach ~50
    Tak ma być własnie
    Jak masz ponad 100 um to można się zacząć zastanawiać, jak masz ponad 150 to coś było zazwyczaj tryśnięte.

    Co do reszty - to faktycznie kiepściutko.
    Dobra intuicja jeśli chodzi o polerowanie.
    Co do opon - jakie dostaną często z placu takie są.
    Ostatnio sprawdzałem renówkę w Jaworznie to stała na takich oponach, że wstyd było te auto sprzedawać - samochód był za prawie 50 tys zł
    Ale jak to handlarz ładnie ujął - nie będzie inwestował, bo przyjedzie inny i powie, że ma swoje opony...

  3. #3
    brudny_harry
    Gość

    Domyślnie

    napisałem, ze dziwnie cienko bo mierzyłem kilka C5 który były bardzo równe - oczywiście po za wgniotkami i rysami. słupki, progi też miały zdecydowanie grubsze malowanie
    jak usłyszałem, że auto nie ma papierków, które mieć miało, to już bylem nastawiony na NIE (ale jak już jestem). potem lampy tylne, opony, miernik. uwalony silnik po którym widać, ze coś tam mocno ciekło (o ile dalej nie cieknie). nawet nie pytałem czy mogę podłączyć komputer. raczej nie było sensu jechać na przegląd bo i tak nie chce tego auta. (pewnie i tak by się nie dało) zapomniałem wspomnieć , że jest wymienione obszycie kierownicy. w C5 często są one paskudne, ale jak się zdecydowali na wymianę to musiało być naprawdę fatalnie. po za tym wnętrze było całkiem przyjemne.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •