Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Przepływomierz, oraz wymiana oleju w skrzyni automatycznej - W202

  1. #1
    Piotrucker95
    Gość

    Domyślnie Przepływomierz, oraz wymiana oleju w skrzyni automatycznej - W202

    Witam, pierwsze moje pytanie tyczy się przepływomierza. Czy w ilniku 2.2 CDI 125km w Mercedesie rok 99', ma on wpływ na nadmierne komcenie, gdy komputer diagnostyczny czyta go jako uszkodzony?, czy przyczyna leży gdzie indziej?.

    Drugie pytanie, ile oleju wchodzi do skrzyni automatycznej w w202, jakim i co ile go wymieniać?.
    Dziękuje.

  2. #2
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Przepływka może mieć wpływ na kopcenie i na niepoprawną pracę silnika. Oprócz tego czarny dym może oznaczać koniec wtryskiwaczy ale w tym wypadku przepływomierz znacznie bardziej prawdopodobny.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  3. #3
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Zacznij od przepływki, zdecydowanie

  4. #4
    dziemienin
    Gość

    Domyślnie

    Malo powietrza albo za duzo ropy . Przeplywka albo wtryski.

  5. #5
    Palestra
    Gość

    Domyślnie

    Powodów może być więcej,podejrzenie pada na przepływkę[zapisany błąd],ale warto sprawdzić egr.odepnij wężyk od niego i zaślep jakąś srubką.

  6. #6
    Piotrucker95
    Gość

    Domyślnie

    EGR mam przeczyszczony, zamyka się i otwiera bez zarzutów.
    Wgl ktoś mądry jeździł tym samochodem jakiś czas bez filtra powieetrza, bo w przepływce znalazłem jakieś muchy, paprochy itp...
    Ostatnio kupiłem 2 przepływki używi, w pon założe i pojadę na komputer, zobaczymy co z tego wyjdzie.

  7. #7
    Palestra
    Gość

    Domyślnie

    Z tymi używkami to loteria-nigdy nie będą mierzyć tak jak nowa.Polecam Boscha lub pierburga,ale to Twoja kasa i Twój wybór.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •