Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 1 do 15 z 26

Temat: AUTO IMPORT "COMPLEX" Rych³y Przemys³aw. 43-523 Pruchna ul. Weso³a 13

  1. #1
    picasso
    Go¶æ

    Domy¶lnie AUTO IMPORT "COMPLEX" Rych³y Przemys³aw. 43-523 Pruchna ul. Weso³a 13

    UWAGA!!! FA£SZYWE PIECZ¡TKI w ksi±¿kach serwisowych samochodów oferowanych do sprzeda¿y AUTO IMPORT "COMPLEX" Rych³y Przemys³aw

    W za³±czniku wklejona jest piecz±tka z ksi±¿ki serwisowej samochodu Opel Vectra nr VIN W0L0ZCF3581056617
    oferowanej do sprzeda¿y przez AUTO IMPORT "COMPLEX" Rych³y Przemys³aw

    Na piecz±tce jest adres, pod którym rzekomo znajduje siê serwis opla, natomiast google twierdzi, ¿e tam serwis owszem jest, ale Peugota nie mówi±c o tym, ¿e w ulicy jest literówka, co raczej w piecz±tkach zdarzyæ siê nie powinno...
    Ponadto graficzn± ocenê wykonania tej piecz±tki pozostawiam do oceny szacownych czytelników (by³y kiedy¶ takie zestawy - "Ma³y drukarz").

    Tutaj wynik poszukiwañ, w dzielnicy Zwaag jest ulica De Marowijne, na piecz±tce De Moravijne 51 (literówka)
    http://maps.google.pl/maps?hl=pl&exp...63347867515820
    Za³±czone Obrazki Za³±czone Obrazki

  2. #2
    parrot
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Mo¿e kto¶ ma ochotê przespacerowaæ siê po ulicy deMarowijne w Zwaag i obejrzeæ serwisy niemal na ¿ywo - samochód google tam dotar³

    http://tinyurl.com/demarowijne

  3. #3
    hans
    Go¶æ

    Domy¶lnie fa³szywe przebiegi cd.............hehe

    Witajcie
    Chcia³em siê podzieliæ swoimi spostrze¿eniami na temat tego sprzedawcy.
    Otó¿ parê dni temu chcia³em u niego zakupiæ Opla Vectrê.
    Zacz±³em sam szukaæ po holendereskich stronkach i zobaczcie sami na co siê natkn±³em.
    Wiêcej tego komentowa³ nie bêdê, wiem, ¿e w Autoimport "Complex" Pruchna samochodu nie kupiê.
    A ju¿ by³em bliski aby temu cz³owiekowi zaufaæ.
    Oceñcie sami!!!
    Czy to aby nie to samo auto??????
    Po pierwsze to nie jest rok produkcji 2006 tylko 2005 tutaj te¿ oszukuje potencjalnych klientów.
    Co¶ tutaj jest nie tak..........prawda?????????
    zobaczcie na wpisy i nr rejestracyjny przy kupnie tago autka.
    Pozdrawiam
    Za³±czone Obrazki Za³±czone Obrazki

  4. #4
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,658
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Hans dla pe³nego obrazu daj jaki¶ link do og³oszenia, info sk±d to zdjêcie ksi±¿ki serwisowej, bo nie do koñca widaæ o co chodzi.
    Je¿eli pamiêtamy, ¿e wszyscy jeste¶my pomyleni, to tajemnice znikaj±, a ¿ycie staje siê zrozumia³e.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  5. #5
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    WL
    Postów
    3,476
    Podziêkowano Thanks Given 
    356
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    @hans gdyby¶ poczyta³ trochê to forum to wiedzia³by¶ TO i my¶lê, ¿e nawet nie zawraca³by¶ sobie nim g³owy.

  6. #6
    tnt
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    tak complex to zawodowi ¶ciemniacze, sam siê przekona³em o tym(opisane na forum). Niestety jak widaæ chyba dalej "uprawiaj± swoj± twórczo¶æ", niekoniecznie radosn±.

  7. #7
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziêkowano Thanks Given 
    1,658
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Chcia³em poszukaæ tej Vectry ale zw±tpi³em, maj± prawie 3000 aut w ofercie na gratce, wiêkszo¶æ standardowe przebiegi i opisy....
    Je¿eli pamiêtamy, ¿e wszyscy jeste¶my pomyleni, to tajemnice znikaj±, a ¿ycie staje siê zrozumia³e.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  8. #8
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    WL
    Postów
    3,476
    Podziêkowano Thanks Given 
    356
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    I za³atwiaj± jeleni "complexowo"

  9. #9
    slawek52
    Go¶æ

    Smutny Fa³szywe przebiegi ?

    Witam forumowiczów
    Nawi±zuj±c do tematu...........
    Wybra³em siê z firm± Autoimportcomplex Rych³y Przemys³aw po mój wyma¿ony samochód.
    Firmê t± znalaz³em w internecie, s± bardzo dobrze rozleklamowani, wszed³em na stronê firmow± i szczerze powiem, ¿e po³kn±³em haczyk. Mianowicie - autka w dobrych rocznikach w bardzo dobrej cenie.
    W swojej ofercie aktualnie nie mieli msamochodu, który mnie interesowa³. Zaproponowano mi wyjazd za granicê konkretnie do Holandii. Wyjechalismy w poniedzia³ek, wygodnym busem Renault Traffic, we wtorek o godz. 5.00 rano byli¶my na miejscu. By³em bardzo podekscytowany.
    Kupiê sobie m³ode auto z ma³ym przebiegiem, opryginalne, bezwypadkowe.
    Wchodzimy na plac i tu przezy³em wielki szok!!!!!
    Czar prysn±³, owszem, nie powiem auta ³adne, ale zszokowa³y mnie przebiegi.
    Samochody z roczników 2007-2008 mia³y przelatane nawet do 300 000 kilometrów.
    Na tym samym placu Autoimportcomplex kupi³ 3 samochody z podobnymi przebiegami. Owszem, widzia³em samochód z przebiegiem 95. 000 km , ale wiem, ¿e d³ugo mnie nie bêdzie na niego staæ. W Polsce jednak mo¿na takie kupiæ w Firmie typu AUTOIMPORTCOMPLEX z PRUCHNEJ RYCH£Y PRZEMYS£AW!!
    Nie dajcie siê nabieraæ - sprawdzajcie samochody przynajmniej po numerach VIN w polski serwisach ASO. Ogl±dajcie ksi±¿ki serwisowe bardzo uwa¿nie. Oryginalne ksi±¿ki serwisowe powinny mieæ z ty³u napisane NL i rocznik - to mo¿e ma³y szczegó³, na który nie zwraca siê uwagi przy zakupie, ale to bardzo wa¿ne. Podsumowuj±c - auta nie kupi³em, W AUTOIMPORTCOMPLEX tak¿e. Samochodów z niskimi przebiegami w tej cenie, któr± oferuje Autoimportcomplex nie da siê kupiæ.
    Je¶li chcesz kupiæ auto w niskiej cenie z ma³ym przebiegiem - zadzwoñ do Autoimportcomplex Rych³y Przemys³aw Pruchna, oni ci takie auto "sprowadz±".
    Dla mnie osobi¶cie to ¶ciema i przestrzegam, nie pakuj siê w koszty zwi±zane z wyjazdem, bo 900 z³ i tak musia³em zap³aciæ.
    Pozdrawiam

  10. #10
    tnt
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Wystarczy zobaczyæ samochody z ich oferty, dziwnie prawie wszystkie z danego rocznika maj± podobne przebiegi, taki sobie zbieg okoliczno¶ci
    Te¿ by³em zainteresowany ich ofert±, sprawdzi³em w ASO po nr vin dwie sztuki, obie krêcone i to nie ma³o.

  11. #11
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ slawek52 Zobacz post
    Witam forumowiczów
    W swojej ofercie aktualnie nie mieli msamochodu, który mnie interesowa³. Zaproponowano mi wyjazd za granicê konkretnie do Holandii. Wyjechalismy w poniedzia³ek, wygodnym busem Renault Traffic, we wtorek o godz. 5.00 rano byli¶my na miejscu. By³em bardzo podekscytowany.
    Kupiê sobie m³ode auto z ma³ym przebiegiem, opryginalne, bezwypadkowe.
    Wchodzimy na plac i tu przezy³em wielki szok!!!!!
    Czar prysn±³, owszem, nie powiem auta ³adne, ale zszokowa³y mnie przebiegi.
    Samochody z roczników 2007-2008 mia³y przelatane nawet do 300 000 kilometrów.
    Na tym samym placu Autoimportcomplex kupi³ 3 samochody z podobnymi przebiegami. Owszem, widzia³em samochód z przebiegiem 95. 000 km , ale wiem, ¿e d³ugo mnie nie bêdzie na niego staæ. W Polsce jednak mo¿na takie kupiæ w Firmie typu AUTOIMPORTCOMPLEX z PRUCHNEJ RYCH£Y PRZEMYS£AW!!
    Nie dajcie siê nabieraæ - sprawdzajcie samochody przynajmniej po numerach VIN w polski serwisach ASO. Ogl±dajcie ksi±¿ki serwisowe bardzo uwa¿nie. Oryginalne ksi±¿ki serwisowe powinny mieæ z ty³u napisane NL i rocznik - to mo¿e ma³y szczegó³, na który nie zwraca siê uwagi przy zakupie, ale to bardzo wa¿ne. Podsumowuj±c - auta nie kupi³em, W AUTOIMPORTCOMPLEX tak¿e. Samochodów z niskimi przebiegami w tej cenie, któr± oferuje Autoimportcomplex nie da siê kupiæ.
    Je¶li chcesz kupiæ auto w niskiej cenie z ma³ym przebiegiem - zadzwoñ do Autoimportcomplex Rych³y Przemys³aw Pruchna, oni ci takie auto "sprowadz±".
    Dla mnie osobi¶cie to ¶ciema i przestrzegam, nie pakuj siê w koszty zwi±zane z wyjazdem, bo 900 z³ i tak musia³em zap³aciæ.
    Pozdrawiam

    Bardzo dziêkujemy za wywa¿one, normalne zdanie o ogólnie niestety ju¿ mo¿na powiedzieæ, polskim rynku motoryzacyjnym
    Takie zwyk³e lu¼ne spostrze¿enia s± dla mnie du¿o bardziej wiarygodnie ni¿ kilkana¶cie innych postów pochwalnych

    Nie za³amuj siê tak i szukaj dalej, zagl±daj do Nas czê¶ciej

  12. #12
    dremp
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Nie chce Cie smucic, ale takie sa realia i nigdy uczciwie nie kupisz samochodu bez dolozenia odpowiedniej kwoty...

    nie mniej jednak, powodzenia zyczymy w poszukiwaniach, przydadza sie i hej :-) glowa do gory!

    Cytat Napisa³ slawek52 Zobacz post
    Witam forumowiczów
    Nawi±zuj±c do tematu...........
    Wybra³em siê z firm± Autoimportcomplex Rych³y Przemys³aw po mój wyma¿ony samochód.
    Firmê t± znalaz³em w internecie, s± bardzo dobrze rozleklamowani, wszed³em na stronê firmow± i szczerze powiem, ¿e po³kn±³em haczyk. Mianowicie - autka w dobrych rocznikach w bardzo dobrej cenie.
    W swojej ofercie aktualnie nie mieli msamochodu, który mnie interesowa³. Zaproponowano mi wyjazd za granicê konkretnie do Holandii. Wyjechalismy w poniedzia³ek, wygodnym busem Renault Traffic, we wtorek o godz. 5.00 rano byli¶my na miejscu. By³em bardzo podekscytowany.
    Kupiê sobie m³ode auto z ma³ym przebiegiem, opryginalne, bezwypadkowe.
    Wchodzimy na plac i tu przezy³em wielki szok!!!!!
    Czar prysn±³, owszem, nie powiem auta ³adne, ale zszokowa³y mnie przebiegi.
    Samochody z roczników 2007-2008 mia³y przelatane nawet do 300 000 kilometrów.
    Na tym samym placu Autoimportcomplex kupi³ 3 samochody z podobnymi przebiegami. Owszem, widzia³em samochód z przebiegiem 95. 000 km , ale wiem, ¿e d³ugo mnie nie bêdzie na niego staæ. W Polsce jednak mo¿na takie kupiæ w Firmie typu AUTOIMPORTCOMPLEX z PRUCHNEJ RYCH£Y PRZEMYS£AW!!
    Nie dajcie siê nabieraæ - sprawdzajcie samochody przynajmniej po numerach VIN w polski serwisach ASO. Ogl±dajcie ksi±¿ki serwisowe bardzo uwa¿nie. Oryginalne ksi±¿ki serwisowe powinny mieæ z ty³u napisane NL i rocznik - to mo¿e ma³y szczegó³, na który nie zwraca siê uwagi przy zakupie, ale to bardzo wa¿ne. Podsumowuj±c - auta nie kupi³em, W AUTOIMPORTCOMPLEX tak¿e. Samochodów z niskimi przebiegami w tej cenie, któr± oferuje Autoimportcomplex nie da siê kupiæ.
    Je¶li chcesz kupiæ auto w niskiej cenie z ma³ym przebiegiem - zadzwoñ do Autoimportcomplex Rych³y Przemys³aw Pruchna, oni ci takie auto "sprowadz±".
    Dla mnie osobi¶cie to ¶ciema i przestrzegam, nie pakuj siê w koszty zwi±zane z wyjazdem, bo 900 z³ i tak musia³em zap³aciæ.
    Pozdrawiam

  13. #13
    Pilsener
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Samochody z roczników 2007-2008 mia³y przelatane nawet do 300 000 kilometrów
    - no a ile je¿d¿± auta (zw³aszcza diesle) w korporacjach. Popatrz na forum, ile ropniaków z niskim przelotem. Ropniaki kupuj± g³ównie firmy a chyba nie s±dzisz, ¿e handlarze bêd± tu sprowadzaæ bardzo drogie auta z u¿ytku prywatnego? O ile kto¶ im je sprzeda, bo gdy Niemiec s³yszy polaka staje siê nagle bardzo nieufny. S±dzi czêsto, ¿e ten mu chce auto ukra¶æ. Albo porysuje lakier by potem zbiæ cenê. Je¶li takie siê sprowadza, to powypadkowe. Sam pracowa³em w firmie telekomunikacyjnej i rzadko auto robi³o mniej ni¿ 80 tys. rocznie. Ale 300 tys. po autostradach to jeszcze nic. Poogl±daj sobie klekoty co po polskich drogach tyle robi±, na wyprzeda¿ach firmowych nikt ich nie chce (zw³aszcza pracownicy) ale id± do ¿yda, cofka, polerka, wypasione zdjêcia plus opis, pierwszy w³a¶ciciel i ci sami ludzie kupuj± te same auta tylko dro¿ej, heh.

    Cofka to jeszcze pó³ biedy, nie takie strucle siê trafiaj± - poobijane, mechaniczna ruina, silnik na wykoñczeniu i jeszcze tak krzywe, ¿e blachy tn± ko³a a w drzwiach szpara ¿e wiatr hula. Mechanikê mo¿na zrobiæ - zawieszenie wymieniæ, silnik wyremontowaæ - zw³aszcza stare benzyniaki siê do tego nadaj± a czêsto za granic± mo¿na dostaæ naprawdê fajne auto za np. 5-6 tys. ojro którego tam nie bêdzie op³aca³o siê naprawiaæ, je¶li cena jest adekwatna to op³aca siê nawet silnik wymieniæ. Ale jak kupisz krzyw± kupê szpachli to lepiej od razu szukaæ nastêpnego klienta

  14. #14
    grzegorz.nowak
    Go¶æ

    Domy¶lnie cd. przebiegi

    Witam
    Ja te¿ jestem handlarzem, czêsto spotykam Autoimportcomplex na tym samym placu.
    Powiem szczerze, te przebiegi, które przedstawia na swojej stronie internetowej to zwyk³e ******wo.
    Ja sprzedajê auta w oryginale. Jest mi wiêc ciê¿ko z nimi konkurowaæ.
    Przyk³adowo widzia³em osobi¶cie te Citroeny Picasso, mia³y przelatane grubo ponad 200 000 km.
    Od pewnego czasu widzê jednak, ¿e zrezygnowa³ z marki Renault. ASO Renault udziela wszelkich informacji serwisowych, a nawet podaj± ostatnie, aktualne wpisy ³±cznie z datami. mTo samo dotyczy Seat, VW, Skoda, Toyota. - to tak na marginesie dla zainteresowanych.
    Wszystko na ten temat.

  15. #15
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    WL
    Postów
    3,476
    Podziêkowano Thanks Given 
    356
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    @grzegorz.nowak- skoro jeste¶ handlarzem i sprzedajesz w oryginale auta-przedstaw swoj± firmê i zapoznaj nas ze swoj± ofert± tutaj je¿eli jest tak jak mówisz, to zapewne znajd± siê chêtni na Twoje auta, a ¿ycie zweryfikuje Twoje s³owa. Zapraszamy.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •