Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 16 do 26 z 26

Temat: AUTO IMPORT "COMPLEX" Rych³y Przemys³aw. 43-523 Pruchna ul. Weso³a 13

  1. #16
    grzegorz.nowak
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Carl23, wiesz, ze nie mogê tego zrobiæ, moja firma prê¿nie siê rozwija, wiêc bior±c pod uwagê dobro firmy nie podam danych osobowych.
    Mam ¶wiadomo¶æ, ¿e natychmiast zosta³bym oszkalowany i napiêtnowany przez w³a¶nie takich nieuczciwych sprzedawców jak miêdzy innymi Autoimportcomplex.
    Pozdrawiam

  2. #17
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    WL
    Postów
    3,476
    Podziêkowano Thanks Given 
    356
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Nie przesadzaj...jako¶ ch³opaki tutaj co s± importerami podali namiary na swoje oferty i owszem co niektórzy próbowali "dzia³aæ " w tym temacie jednak krótkie i rzeczowe odpowiedzi jasno wyja¶niaj±-KTO JEST KTO-wiêc je¶li nie ma siê nic do ukrycia to nie nale¿y siê baæ, ¿e kto¶ co¶ napisze, bo dobry towar (firma) sama siê broni.

  3. #18
    Starszy u¿ytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziêkowano Thanks Given 
    304
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    15

    Domy¶lnie

    Grzesiu -- tylko teraz siê nie zagotuj, sorry ale przygody Coralgola s± dla mnie bardziej oparte na faktach...
    bez-wypadkowe.net — bawi i uczy

  4. #19
    ww21
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Witajcie,
    Jestem tu nowy ale w 2010 kupi³em samochód od Autoimport complex. Czy by³ zmieniany przebieg nie wiem ale w zaprzyja¼nionym samochodowym warsztacie elektrycznym i elektronicznym stwierdzili, ¿e kto¶ gmera³. Samochód jednak przejecha³ od tego czasu grubo 50 k bez problemów. Ale nie to jest najwa¿niejsze. W grudniu zesz³ego roku (2012) zosta³em wezwany jako ¶wiadek do urzêdu skarbowego w Cieszynie w sprawie Autoimport complex. Czy kto¶ wie o co chodzi, bo nie mog³em siê tego dowiedzieæ. A mo¿e to tylko rutynowa kontrola?

    pozdrawiam

  5. #20
    Kris
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Pewnie kontrola krzy¿owa. Sprawdzaj± czy kwota na fakturze zgadza siê z tym co zap³aci³e¶. Porównaj± orygina³ Twojej faktury z kopi± faktury z komisu i spytaj± siê Ciebie czy kupi³ Pan za tyle ile jest na rachunku. Oczywi¶cie postrasz± Ciê odpowiedzialno¶ci± za sk³adanie fa³szywych zeznañ itp.

    Jak powiesz,ze dales wiecej to lezysz za podpisywanie nieprawdziwego dokumentu,a sprzedawca za zatajanie dochodu. Jak powiesz tak jak na fakturze to jest git. Grunt to nie daæ siê nastraszyæ bo paragrafy gro¼nie brzmi± Jest jeszcze opcja czynnego ¿alu (dla podpierdalaczy) Odpuszcz± Ci Twoj± winê jak wsypiesz komis

    Oni kontroluj± komis nie Ciebie. Ty dla nich jeste¶ jedynie wa¿ny jako ¶wiadek.

    Oczywi¶cie przyjmujê opcjê zani¿onej faktury wzglêdem ceny faktycznej. Jak by³o tyle ile p³aci³e¶ to nie ma siê czego baæ i komis i Ty.

    Je¿eli wezwali Ciê w Grudniu to do tej pory siê nie stawi³e¶??

  6. #21
    Starszy u¿ytkownik Avatar Remek
    Zarejestrowany
    sty 2013
    Sk±d
    Gdañsk
    Postów
    930
    Podziêkowano Thanks Given 
    304
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    12

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ ww21 Zobacz post
    Witajcie,
    Jestem tu nowy ale w 2010 kupi³em samochód od Autoimport complex. Czy by³ zmieniany przebieg nie wiem ale w zaprzyja¼nionym samochodowym warsztacie elektrycznym i elektronicznym stwierdzili, ¿e kto¶ gmera³. Samochód jednak przejecha³ od tego czasu grubo 50 k bez problemów. Ale nie to jest najwa¿niejsze. W grudniu zesz³ego roku (2012) zosta³em wezwany jako ¶wiadek do urzêdu skarbowego w Cieszynie w sprawie Autoimport complex. Czy kto¶ wie o co chodzi, bo nie mog³em siê tego dowiedzieæ. A mo¿e to tylko rutynowa kontrola?

    pozdrawiam
    Jest jeszcze druga opcja: zakupi³e¶ auto poleasingowe na FV-mar¿ê a powiniene¶ na pe³n± FV. Gdzie¶ magicznym sposobem znikn±³ VAT, a teraz skarbówka zaczyna ³ataæ dziurê bud¿etow±...
    Je¿eli siê mylê - popraw mnie.

  7. #22
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziêkowano Thanks Given 
    300
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    16

    Domy¶lnie

    Pomy¶la³em dok³adnie to, co napisa³ Remek. Kwota kwot±, nie s±dzê choæ wykluczyæ nie mo¿na ¿eby to by³o przyczyn± ¶wiadkowania. Jaki rodzaj faktury otrzyma³e¶ oraz czy wiesz mo¿e kto wcze¶niej by³ w³a¶cicielem za granic± - firma czy osoba prywatna? Jak vat mar¿a + firma wcze¶niej to mo¿emy zgadywaæ, ¿e o to chodzi, choæ na 100% dowiesz siê dopiero na miejscu. Prosi³bym ¿eby¶ napisa³ jak siê sprawa bêdzie rozwija³a, etapu kontroli nikt nam jeszcze tu nie opisa³
    Opinie, które napisa³em na forum, s± jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywn± ocen±. To nie pewnik, w rzeczywisto¶ci mo¿e byæ inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA b±d¼ Szwajcarii.

  8. #23
    tom75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Koledzy z t± faktur± vat marz± to chyba nie ma co a¿ tak przesadzac w kazdym poscie. Jak kupi³em juz drugie auto w przeciagu 6 lat na vat marze i jak do tej pory nikt mnie nie wzywal do zadnej kontroli.

  9. #24
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Sk±d
    WL
    Postów
    3,476
    Podziêkowano Thanks Given 
    356
    Podziêkowano Thanks Received 
    0
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    17

    Domy¶lnie

    Ile lat mia³y auta i co to za modele?

  10. #25
    tom75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    carl 23 w 2007r kupilem avensisa z 2004r, a w 2011 kupilem mondeo mk4 z 2007. Róznica jedynie miedzy autami ktore tutaj wrzucaja do ocenyy a tym co ja kupilem jest zaplacona cena. W obu przypadkach nie byla to okazja typu mondeo mk4 w titanium za 34tys

  11. #26
    Kris
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Cytat Napisa³ tom75 Zobacz post
    Koledzy z t± faktur± vat marz± to chyba nie ma co a¿ tak przesadzac w kazdym poscie. Jak kupi³em juz drugie auto w przeciagu 6 lat na vat marze i jak do tej pory nikt mnie nie wzywal do zadnej kontroli.
    Trzeba umieæ rozró¿niaæ sytuacje kiedy nale¿y wystawiæ F.VAT,a kiedy VAT-mar¿ê.
    Uparli siê wszyscy na te importy niczym jeden polityk na katastrofê i klepi± wszêdzie gdzie siê da. Proceder jest opisany,a nikt nie potrafi go logicznie zrozumieæ. Jak VAT Mar¿a w aucie od ptywatnej osoby to snuj± podejrzenia. Jak pe³na 23%vat to twierdz± po co im VAT
    Drodzy kupuj±cy je¿eli nie p³acicie vatu co miesi±c to nie znaczy,¿e on was nie dotyczy. Wy go musicie zap³aciæ przy ka¿dej transakcji. Vat neutralny jest dla przedsiêbiorcy który ma prawo do jego odliczenia.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •