Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: [kosz] Honda Accord Type S 2003 r. 2.4 benz. - Chełm (Lubelskie)

  1. #1
    koksu85
    Gość

    Domyślnie [kosz] Honda Accord Type S 2003 r. 2.4 benz. - Chełm (Lubelskie)

    Witam wszystkich Forumowiczów,

    Jestem nowym użytkownikiem i nigdy nie korzystałem z tego typu portali, a szkoda.

    Planuję zakup konkretnego auta - Accord 2.4 benz. bez LPG i niekoniecznie w wersji Type S. Szukam modeli z VII generacji tj. roczniki 2003-2008.

    Budżet na auto to 32.000 zł brutto - chociaż jeśli zamnknę się w 30.000,00 będzie git.

    Szukałem trochę po portalach typu OtoMoto, Allegro, OLX i znalazłem się w bolesnym rozkroku. Z jednej strony chciałbym kupić auto pochodzące z polskiego salonu, z drugiej samochód sprowadzony do kraju, zarejestrowany i użytkowany przez pewien okres (2-3 lata) też na pierwszy rzut oka wydaje się kuszący.

    Zważywszy na powyższe mam prośbę do bardziej doświadczonych kolegów o pomoc w wyborze auta i na pierwszy strzał przesyłam to:

    http://otomoto.pl/oferta/honda-accor...-ID6y89Dl.html

    VIN: JHMCL95503C206302

    Słyszałem, że auto można sprawdzić po nr VIN - konkretnie jego przebieg, który w podanym ogłoszeniu jest zaskakująco niski - 135.000 km.

    A może ktoś widział inne ogłoszenie godne uwagi.
    Mieszkam w woj. mazowieckim i najchętniej zakupiłbym auto w niedużej odległości ale oczywiście jak trafi się dobra sztuka pojadę i na koniec świata

    Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc!

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •