Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Peugeot 806 2.0 benzyna (czerwony) / Syców

  1. #1
    skyonmay
    Gość

    Exclamation Peugeot 806 2.0 benzyna (czerwony) / Syców

    Byłem widziałem i się mocno rozczarowałem . Sprzedajacy zapewniał że auto jest w pełni sprawne, tylko jechac (wykupił nawet tablice) A na miejscu okazało się że światła hamowania nie działają, cieknie z silnika (zalany pod korek olejem , po co ?), wgnicenie ma jedno, katalizator wyciety (swieżutkie spawy), nie działa klamka bocznych drzwi, szyba z przodu nieoryginalna, przód świeże śrubki bez rdzy, co sugerowac może że przód był klepniety, brak naklejek orginalnych pod maską, w lewym tylnym zawieszeniu coś buczy bardzo głośno, automatyczna skrzynia biegów wielka niewiadoma (nie udało mi się sprawdzić, zrezygnowałem juz z kupna), inne rzeczy też już nie sprawdzałem, poza światłami i kierunkowskazami, które działają poprawnie. Kolor w rzeczywistości ciemniejszy niż na fotkach. Link to ogłoszenia: http://otomoto.pl/oferta/peugeot-806...-ID6y724D.html

    EDIT: (przeniesione z innego tematu)
    Przedstawiam receznję auta Peugot 806 i w sumie ogłoszeniodawcy z poniższego linka:
    http://otomoto.pl/oferta/peugeot-806...tml#0d22c6958d

    sprzedający opisuje na stornie że auto w super stanie i bezwypadkowe , z wykupioną opłata na przejazd.
    Niestety na miejscu po gogledzinach okazało się że aucie nie działają światła stopu. Poza tym :
    - świeża wstawka z rury w miejscu z klatalizatora (sprzedający spieniężył), co oznacza że przegląd niemiecki praktycznie nic już nie jest wart
    - silnik zalany olejem ponadnormatywnie (pod sam korek), plama oleju pod autem pojawia się po krótkim przejeździe
    - wgniecenie w blacharce
    - uszkodzona klamka
    - prawdopodobnie robiony przód (śruby nowe bez rdzy , szyba przednia nie ma daty, pozostałe szyby ok z rocznika auta )
    - Kierunkowskazy ok, przednie światła ok
    Generalnie mamy do czynienia z handlarzem, który opędzlował już co cenniejsze w tym aucie i reszte wystawił na sprzedaż. nieuczciwośc jego polega na fakcieze o tych usterka nie racyz wspomniec, niepotrzebnie pojechałem, z myslą ze wróce nim na tablicach, a tu niesprawny, a gościu zamiast przeprosić to robi focha że g to go obchodzi...
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 02-07-15 o 16:00

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Brak nr VIN trochę robi wpis mało wartościowy .... zginie w czeluści internetu.
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  3. #3
    skyonmay
    Gość

    Domyślnie

    ...Proszę stosować się do regulaminu...
    Niestety zapomniałem spisac VIN, ucze się dopiero
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 02-07-15 o 16:20

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    spoko ...nie Ty pierwszy .
    Auto 14/15 letnie w tej kasie od handlarza to niestety za wiele dobrego spodziewać się nie można ....na wakacje pewnie byś tym za daleko nie dojechał albo wtopił kasę przeznaczoną na wyjazd w reanimację tego paździerza
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  5. #5
    skyonmay
    Gość

    Domyślnie

    własnie nie spotkałem juz kilka aut tego typu całkiem dobrych od handlarza
    Ale ja nie otym . Uwaga znowu pojawiło się to ogłoszenie tego cuda
    http://olx.pl/oferta/peugeot-806-2-0...tml#769ed2a8f7
    http://otomoto.pl/oferta/peugeot-806...tml#0d22c6958d

  6. #6
    bravo001
    Gość

    Domyślnie

    co ty chcesz za 6500? Myślisz że inne są lepsze?

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •