Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Czerwone tablice-koszty

  1. #1
    Szymon1906
    Gość

    Domyślnie Czerwone tablice-koszty

    Witam. Aktualnie mieszkam i pracuje w Niemczech w Bawarii. We wrzesniu wracam do Polski i chcialbym sobie sprowadzic jakies auto do 2 tys €. W moim przypadku jednak bede potrzebowal czerwonych tablic niemieckich. Zolte po prostu maja zbyt krotki okres czasu a nie chce kupowac na "hura" przed samym wyjazdem. Auto chce nabyc tak do okolo 20-25 sierpnia ale jak trafi sie cos wczesniej to pewnie wezme wczesniej (dlatego tablice z czerwonym paskiem) Czy mozecie mi panowie opisac ile takie tablice kosztuja, czy jest odrazu ubezpieczenie do nich czy trzeba ekstra kupic a jesli tak to ile kosztuje mniej wiecej, czy potrzeba zielona karte itd. Okres waznosci tablic do 30 dni. Dziekuje z gory za odpowiedzi.

    Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

  2. #2
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    witaj Szymon,

    koszt ubezpieczenia evb do czerwonych tablic to najwieksza czesc kosztu łącznego, a więc trzeba go kupic jak najtaniej, ja ze swojej strony polecam nondos.de, 65 euro na 30 dni. Do tego koszt dokumentów i wyrobienia szyldów, ten ostatni także zależny od firmy działającej przy urzędzie, chyba nadal pobierany jest takze podatek drogowy za okres waznosci tablic. Jak latwo policzyc mozna sie zmiescic w 120 euro, mozna i w 200.

  3. #3
    Szymon1906
    Gość

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedz. Teraz mam przynajmniej jasnosc. Czyli trzeba najtansze ubezpieczenie ogarnac do blach

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •