Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 16 do 18 z 18

Temat: VOLVO V70 II 2.4 D5 185KM 2005-2007 - za ile realnie mo¿na kupiæ na prawdê dobr± sztukê?

  1. #16
    unfaller
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Dokladnie, przeciez sam napisalem ze nic specjalnego. Drobiazgi ale denerwuj±ce, przetwornica xenonu dwa razy, parktronik dwa razy (¶ci±ganie zderzaka), teraz tylny pas prawy siê zablokowa³ wiêc wo¿ê dziecko za mn±, na samym pocz±tku poszed³ wysprzêglik, na ¶rodku skrzy¿owania wpad³ ***** w pod³ogê i tak zosta³. Byæ mo¿e na prawie rok eksploatacji to niewiele, tylko ze w ci±gu tego roku jezdzimy nim naprawde niedu¿o a ja jestem przyzwyczajony do mniej usterkowych pojazdów.

    Pawe³ je¶li nie przeszkadza Ci przebieg - teraz chyba co¶ ok 270 tys km, to czekaj do jesieni

    zdjêæ nie mam bo ¿ona gdzie¶ pojecha³a, mam jedno - to ten trzeci w szeregu

    <a href=http://zapodaj.net/cf1c0ddd4054f.jpg.html>IMG_1428.JPG</a>

  2. #17
    pawel.wkk
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Przebieg jest w porz±dku, uczciwe 270tys. w tym samochodzie to wcale nie jest du¿o. Gorzej, ¿e coraz wiêcej s³yszê tych opinii o usterkowo¶ci, z rodzaju "ci±gle co¶".

    Tytan - kiedy¶, jak bêdê mia³ doskona³y humor, to sprawdzê ten boost sensor Za chwilê biorê siê za wymianê ch³odnicy, chcê chocia¿ kilka dni po¿yæ w ¶wiadomo¶ci, ¿e "nic nie stuka, nic nie puka"

  3. #18
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    pa¼ 2010
    Sk±d
    3M
    Postów
    16,353
    Podziêkowano Thanks Given 
    3,373
    Podziêkowano Thanks Received 
    206
    Podziêkowano
    _______
    Si³a Reputacji
    10

    Domy¶lnie

    powodzenia trochê rozkrêcania jest zw³±szacza ¿e jest jako 3cia z kolei i góra na takich klamerkach mo¿e i u³atwiaj± monta¿ ale demonta¿ potrafi wku...ic

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •