Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: Ocena Toyoty Avensis

  1. #1
    pablo1125
    Gość

    Domyślnie Ocena Toyoty Avensis

    Witam wszystkich!

    Zamierzam zakup Toyotki Avensis, znalazłem następujące ogłoszenie:

    http://otomoto.pl/toyota-avensis-ide...C15344387.html

    co o niej sadzicie? czy jest sens się w nią pchać co sprawdzić żeby później nie pokutować

    pozdrawiam

  2. #2
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Można sprawdzić, niemniej na zdjęciach zauważyłem że tylna ramka pod rejestrację jest inna niż przednia.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  3. #3
    pablo1125
    Gość

    Domyślnie

    Rozmawiałem z właścicielem, mówił że była wymieniana tylna klapa w serwisie, bo była zarysowana czy jakoś tam i dwa razy przednia szyba (niby od kamieni)
    a ponadto serwisowana w Bielsko Białej a nie w Warszawie gdzie można obejrzeć auto, bo było mu lepiej z serwisem. Toyota 3 letnia 140 000 km więc musi być poleasingowe, chociaż nic mi nie wspominał. Wiec poszukiwań c. d. pozdrawiam

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    witam ja tu widze że przedni zderzak jest innym odcieniu jak błotniki. Bynajmiej tak to widac a tylny też jakby był jaśniejszy, za to po klapie nic nie widze, a skoro klapa była w serwisie naprawiana to serwis zakłada swoją ramke.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •