Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Seat Exeo kombi

  1. #1
    wosh
    Gość

    Domyślnie Seat Exeo kombi

    Koledzy i Koleżanki

    Co myślicie o tym autku. Widzę, że nie są przesadnie drogie. Kombi wydaje się dosyć pojemne. Silniki które by mnie interesowały to:
    2.0 TSI (200KM)
    lub
    2.0 TDI CR DPF (170KM)

    Dajcie znać czy ktoś ma jakieś doświadczenia z tym autem

  2. #2
    tomaszek
    Gość

    Domyślnie

    Blizniacza konstrukcja do Audi A4 8E tzw. B7.
    O tym aucie znajdziesz multum informacji. Silniki tez szeroko stosowane w innych modelach grupy VAG.

  3. #3
    wosh
    Gość

    Domyślnie

    OK, czyli jako kombi jest to rozmai A4 czy większy ?

  4. #4
    tomaszek
    Gość

    Domyślnie

    dokladnie taki

  5. #5
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    No raczej ciężko byłoby o większy rozmiar skoro to jest dokładnie nadwozie stosowane w A4 B7 i w zasadzie wcześniej w B6 Chyba w ten sposób koncern VW przedłużył życie i eksploatację oprzyrządowania do produkcji w/w modeli
    Zmiany są kosmetyczne i praktycznie w obrębie elementów które są przykręcane do nadwozia właściwego Wnętrze to również głównie A4 (B6/B7 sedan/combi) zmiksowane z górą deski rozdzielczej z A4 (B6/B7 cabrio) oraz elementami charakterystycznymi już dla Seata (kierownica/zegary)
    Po doświadczeniach z Audi B6/B7 można się zatem i w Exeo spodziewać wyjątkowej ciasnoty wnętrza, szczególnie że w rocznikach w których było produkowane nawet kompakty oferowały już zdecydowanie więcej przestrzeni.
    Ostatnio edytowane przez Bartek28 ; 27-04-15 o 18:18

  6. #6
    wosh
    Gość

    Domyślnie

    Buuuuuuu a potrzebuję auta rodzinnego. czyli musi być A6 albo V70

  7. #7
    Starszy użytkownik Avatar Muniek1310
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    819
    Podziękowano Thanks Given 
    733
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    I ogólnie słaba chodliwość na rynku wtórnym...

  8. #8
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lis 2012
    Postów
    357
    Podziękowano Thanks Given 
    22
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    typowe audi a4. bliźniak.

    ale ja mu już podziękuję trafiłem w Niemczech 2010 rok, w sedanie, 2.0 TDI 143 km oczywiście na CR. Czarny, calusieńki w oryginale, laleczka. Nalatane 200 tysi, ale typowa autostradowka, autko wygladalo na max 80 tysi. Pelen serwis seat, przy 190 no rozrząd, nowe opony. Przy 170 tys po vinie komplet dwumas + sprzeglo. Jak przywiozłem we wrześniu 2014, tak sprzedałem w marcu 2015. Zero telefonow, zero oględzin, gdyby ktoś wrzucil go tu do oceny, zapewne napisalibyście, ze stoi od września i nikt nie wzial wiec ladna lipa. a nie wzial, bo nikt nie ogladal. startowałem z ceny 40, sprzedałem za 34. później zalowalem, ze trzeba było zostawić sobie i jezdzic...

    W tym czasie sprzedałem z 10 audi a4 b7, 2007 roki i to wszystkie kombi, za niewiele mniejsza kase. makabra co ludzie maja we łbach...

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •