Poka¿ wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Volvo v40 2003r Bogaty ¶rodek - Ruda ¦l±ska (Gliwice)

  1. #1
    lvkas
    Go¶æ

    Domy¶lnie Volvo v40 2003r Bogaty ¶rodek - Ruda ¦l±ska (Gliwice)

    " Volvo v40 2003r Bogaty ¶rodek " oczywiscie bezwypadkowe...

    http://allegro.pl/show_item.php?item=1512908555

    Aktualna oferta :
    Samochód marki volvo model v40 z 2003 roku z silnikiem 1.9 diesel 115 koni Kolor: Szary, w opisie allegro oczywiscie "Uszkodzony: Nie !!! " za 15 999,99 z³
    1.JPG
    2.JPG

    1512908555_7.jpg1512908555_6.jpg1512908555_4.jpg
    1512908555.jpg1512908555_2.jpg1512908555_3.jpg1512908555_1.jpg
    Witam posiadam na sprzeda¿ samochód Volvo V40 z silnikiem diesla. Silnik w tym aucie chodzi bardzo cicho i równo nie klekocze i mia³ niedawno wymieniany rozrz±d. Auto ma drobny mankament a mianowicie pas kierowcy siê jest uszkodzony. Wszelkie pytania proszê kierowaæ na e-mail krisztoxxxx.pl lub gg 124xxxx mo¿na te¿ zadzwoniæ pod numer 796xxxxxx jednak obecnie przebywam za granic± i ten telefon mam tylko wieczorami. Autko jest bardzo bogato wyposa¿one:
    -Klimatyzacja
    -Komputer pok³adowy
    -Tempomat
    -Nawigacja
    -Radio CD ze zmieniark± na 10 p³yt
    -Pó³ skórzana tapicerka
    -Podgrzewane fotele z regulacj± czê¶ci lêd¼wiowej
    -Komplet kó³ zimowych
    -ABS
    -Kontrola trakcji
    -Hak holowniczy
    -Airbag
    -Wspomaganie kierownicy
    -Pod³okietnik
    -Centralny zamek
    -Immobilizer
    -Alufelgi
    -Wycieraczki ¶wiate³
    -Elektrycznie ustawiane lusterka
    -Elektrycznie opuszczane szyby
    -Ksi±¿ka serwisowa
    Opcja kup teraz tylko po osobistych oglêdzinach samochodu
    wszystko ladnie ale...
    a pare miesiecy wczesniej (dokladnie grudzien 2010) wystawial go na allegro.pl jako rozbity !!! za 9999 zl
    wygladalo tak :

    5241.jpg

    http://xarchiwum.pl/volvo-v40-wypas-...370865241.html

    " Uszkodzony: Tak !!! "
    12.JPG
    Witam mam do sprzedania samochód marki volvo model v40 z 2003 roku z silnikiem 1.9 diesel 115 koni. Samochód jest po drobnym wypadku jednak poduchy wystrzeli³y ale silnik jest na chodzie. Auto posiada bogate wyposa¿enie: skórzane boczki, komplet kó³ zimowych, Klimatyzacje, komputer, nawigacje podgrzewane siedzenia, el. szyby, el. lusterka. Samochód 20tys. km temu mia³ wymieniany rozrzad. Samochód zakupi³em od kolegi w Holandii gdzie pracuje i dlatego niemam zbyt czasu sam go robiæ. Do wymiany bêdzie: zderzak, maska, lewy b³otnik, szyba, ¶wiat³a (posiadam i oddam za darmo), poduszki, ch³odnica, pasy kierowcy i pasa¿era Wiêcej pytañ? tel 796xxxxxx

    ksi±¿ka serwisowa. przed kupnem konieczne osobiste oglêdziny auta.

  2. #2
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    To jest najlepsze...

    Do wymiany bêdzie: zderzak, maska, lewy b³otnik, szyba, ¶wiat³a (posiadam i oddam za darmo), poduszki, ch³odnica, pasy kierowcy i pasa¿era

    Dobry rodzyn kolego, dobry rodzyn...

  3. #3
    lvkas
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    widac pasa kierowcy nie udalo sie naprawic...

  4. #4
    korsarz
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    By³em ogl±daæ ten samochód i nawet nim jecha³em.

    Wiecie co, p³akaæ mi siê chce. Czy ju¿ nie mo¿na spodziewaæ siê ¿adnej uczciwo¶ci w tym kraju?

    Dobrze, ¿e jest to forum i przypadkiem tu trafi³em. Co mnie jeszcze zaniepokoi³o to to, ¿e umowa ma byæ spisana nie z Polakiem tylko z jakim¶ Holendrem. Ha ha ha.

    Chcia³bym serdecznie podziêkowaæ Wam za to forum i osobie, która konkretnie zamie¶ci³a przypadek tego samochodu.

  5. #5
    lvkas
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Rozumie Cie dokladnie , sam jestem poszukiwaczem V40 z silnikiem diesla... ogladalem juz pare ale szkoda nawet opowiadac, jak nie "posklejany z 3" to zawsze jakis przekret... lecz nie poddaje sie szukam nadal,
    Pozdrawiam

  6. #6
    korsarz
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Hmmm, a jak mo¿e (laik taki jak ja) poznac, ¿e samochód jest sklejony z wiêkszej liczby aut ni¿ 1? Na co zwracaæ uwagê?

  7. #7
    Kris75
    Go¶æ

    Domy¶lnie

    Oj, ciê¿kie pytanie... Niestety najlepiej wy³apiesz ¿e jest co¶ nie tak ogl±daj±c np. 100 sztuk danego MODELU auta - wtedy od razu widzisz, ¿e ten spaw jest co¶ nie tak, bo wpozosta³ych 90 auta by³o np. inaczej. Czyli po prostu musisz ogl±daæ, ogl±daæ i jeszcze raz ogl±daæ...

Tagi dla tego tematu

Zak³adka

Zak³adka

Uprawnienia

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •