Pokaż wyniki od 1 do 1 z 1

Temat: Audi A3 2009 [WAUZZZ8P3AA071876]

  1. #1
    MahaRadza
    Gość

    Domyślnie Audi A3 2009 [WAUZZZ8P3AA071876]

    Igiełki z neta Audi
    Marka:
    Audi
    Model:
    A3
    Rok produkcji:
    2009
    Silnik:
    1.8 TFSI
    Numer rejestracyjny:
    KR
    Numer VIN:
    WAUZZZ8P3AA071876
    Przebieg podany w ogłoszeniu:
    140000
    Rzeczywisty przebieg:
    140000
    Dane sprzedawcy:
    663930677
    Link do ogłoszenia:Zrzut ekranu, uwagi
    Auto oglądane 27 marca br. Sprzedający nie był w stanie stwierdzić czy w aucie było coś robione, gdyż kupił je w takim stanie i nic przy nim nie robił.
    W rzeczywistości sytuacja wygląda w ten sposób - cały przód robiony (odkręcane dwa błotniki,maska, ruszany pas przedni, wymieniona szyba przednia, wymienione dwa reflektory). Na masce wychodzi wychodzi rdza. Na prawym błotniku lakier zdarty do żywego. Na błotnikach szpachla.
    Na dachu na rancie - od strony szyby wychodzi rdza.
    Z tyłu - klapa odkręcana, wymieniona szyba.
    W środku - tapicerka z tyłu ściągana, jak dla mnie strasznie usyfiona, widać że była ściągana.
    Generalnie samochód nie był sprawdzany miernikiem, nie był też na żadnej stacji diagnostycznej, bo wystarczyło mi to co zobaczyłem.
    Nawet już mi się go nie chciało sprawdzać po VIN-ie.
    6 elementów w tej chwili nadaje się do malowania, bo zaraz ruda się na nich pojawi, a niektórych już jest.
    Felgi w stanie tragicznym.
    Mechanicznie powiedzmy, że ok, bynajmniej nic na daną chwilę nie zauważyłem, aby było coś nie tak.

    Cena to w ogóle jakaś z kosmosu - bez sprawdzenia przebiegu i obejrzenia go pod spodem to jak dla mnie w tej chwili nie dałbym za niego więcej niż 48 000 PLN

    Sprzedający twierdził, że on o niczym nic nie wiedział i w takim stanie już samochód kupił.

    Życzliwych ludzi proszę o zrobienie zrzutu.
    Ostatnio edytowane przez MahaRadza ; 02-04-15 o 17:33 Powód: Dopisanie informacji.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •