Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: odradzam, uwaga!!! AUTOITALIA Z LEGNICY

  1. #1
    patryk
    Gość

    Thumbs down odradzam, uwaga!!! AUTOITALIA Z LEGNICY

    facet sprowadza auta z włoch ale na zdjęcia pakuje
    niemieckie tablice, by zachęcić do zakupu.
    pojechałem po bezwypadkowego paska a okazało się
    na miejscu, że samochód wygląda jakby grał główną
    rolę w Armagedonie
    dodatkowo wszystkie auta maja obszyte kierownice na nowo, tak samo skurki od lewarków itp. każdy samochod wyplakowany i picowany do sprzedaży. Na miejscu stoi kilkanaście aut, wszystskie maja takie same naklejki z wymian rozrządów i przeglądów contitech lub jakiś drugi rodzaj. Auto z 98 roku mialo ksiązke serwisowa nówke sztuke z 2002r. !!!!
    Ostrzegam żeby ktoś nie zrobił na darmo 300 albo więcej kilometrów jak ja !!!!!!

  2. #2
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Podaj jeszcze dokładne namiary na firmę.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  3. #3
    patryk
    Gość

    Domyślnie

    Tomasz Michalik

    Adres strony: http://aautoitalia.otomoto.pl/

    tel: +48 694 735-385
    fax: +48 076 722-03-85
    59-220 Legnica


    samochody stoją na podwórku za domem ale nie pamietam dokładnego adresu
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 26-03-11 o 21:41

  4. #4
    oszukana
    Gość

    Domyślnie ****** autaitalia z Legnicy

    Cytat Napisał patryk Zobacz post
    facet sprowadza auta z włoch ale na zdjęcia pakuje
    niemieckie tablice, by zachęcić do zakupu.
    pojechałem po bezwypadkowego paska a okazało się
    na miejscu, że samochód wygląda jakby grał główną
    rolę w Armagedonie
    dodatkowo wszystkie auta maja obszyte kierownice na nowo, tak samo skurki od lewarków itp. każdy samochod wyplakowany i picowany do sprzedaży. Na miejscu stoi kilkanaście aut, wszystskie maja takie same naklejki z wymian rozrządów i przeglądów contitech lub jakiś drugi rodzaj. Auto z 98 roku mialo ksiązke serwisowa nówke sztuke z 2002r. !!!!
    Ostrzegam żeby ktoś nie zrobił na darmo 300 albo więcej kilometrów jak ja !!!!!!
    Dokładnie jest tak jak piszesz to lepszy cwaniaczek. Jesli nie odda mi kasy bo mnie oszukał napiszę wam wszystkie dane,adresy i telefony do tego Tomaszka
    Powiem tylko tyle firma istnieje ale adres firmy jest inny a auta ma pod domem. Wszystkie na letnich oponach więc w zimie nie pojedziesz bez tablic z wierzchu odpicowany a silnik ruina.
    Ostatnio edytowane przez Kris75 ; 30-01-13 o 13:02

  5. #5
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    @oszukana: Jeżeli zostałaś oszukana, to albo napisz o co dokładnie chodzi, albo nie pisz wcale. Myślisz, że jak odda ci kasę (w co wątpię), to nagle stanie się święty? Już był jeden taki, który mówił "a może oddadzą kasę", to nic na nich nie napiszę...
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  6. #6
    oszukana
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpDante Zobacz post
    @oszukana: Jeżeli zostałaś oszukana, to albo napisz o co dokładnie chodzi, albo nie pisz wcale. Myślisz, że jak odda ci kasę (w co wątpię), to nagle stanie się święty? Już był jeden taki, który mówił "a może oddadzą kasę", to nic na nich nie napiszę...
    ok nie ma sprawy ten facet to ****** wszystkie ogłoszenia są na Tomasz Michalika z Legnicy telefon tak jak pisał poprzednik. Facet to cwaniaczek który udaje bardzo prawego. Auta są odpicowane ale nie mają tablic nie mają zimowych opon więc nici z jazdy tylko koło domu i to Tomasz prowadzi bo gdyby była stłuczka to on odpowiada. Auta nie są opłacone opłaca z tego co dostanie od potencjalnego klienta. Książki podróba jak nic. Oświadcza że auto ma oryginalny przebieg tak jak pisał kolega mój tzn ten który chciałam kupić miał 175000. Twierdził że dopiero robiony rozrząd. Naklejki z oleju to pomyłka. Mile nas poinformował że ponieważ nie ma tablic i ubezpieczeń oraz opon zamówi nam opony fakturę wystawił sobie na swoja firmę a właściwie ten facet nie ma firmy tylko jego mama albo ktoś z rodziny . Auto miało przyjechać powiedzmy w poniedziałek ale nie miał czasu gdyż podobno dokumenty były jeszcze nie zrobione. Za zaliczkę dostaliśmy KP .Przyjechał wieczorem bo myślał że juz nie będzie mechaników a tu psikus jak najszybciej chciał się zmyć aby dostać resztę kasy. Mechanicy wjechali nim na podnośnik i tu masakra. Bo Pan Tomasz twierdził że wszystko jest ok bo to auta od Dilera z Włoch. A tu silnik zlany olejem, okazało się że auto było po wypadku bo naciągane coś tam było spawane ale wiecie ja jestem baba i nie do końca pamiętam. W każdym razie złom bez silnika po picowaniu. Facet który z nim był stulił uszy a ten oczywiście pyszczył że to nie auto z salonu. Zabrał auto i tyle go widzieliśmy. Teraz nie chce oddać kasy.A ogłoszenie o sprzedaży Peugeota 807 pojawiło się już wieczorem ponownie.

    aha on posługuje się wizytówką AutoItalia takiej firmy nie ma !!!! Kasę zaliczki pisze na Adam Jeans Halina Michalik ul. Skarbowa a auta pokazuje pod domem na Fiołkowej dla mnie to łatwy dla niego zarobek dla osób które nie do końca są świadome że to handlarz

    hahaha to śmiech ze wściekłości nie kupujcie auta Peugeot 807 rok 2004 z Legnicy bo to ja go właśnie opłaciłam jak ktoś chce to mam nówki opony 16 bardzo dobrej firmy za jedyne 1178 zł
    Ostatnio edytowane przez oszukana ; 01-02-13 o 10:49

  7. #7
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Jak będziesz dalej szukać 807 to daj znać będę sprzedawał swojego prywatnego - 2003 r salonówka 2 właściciel.

    Jeżeli dostałaś KP i było wpisane na nim zaliczka to możesz domagać się zwrotu pieniędzy. Jeżeli był to zadatek to szanse marne.

  8. #8
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Zrzut aukcji dla potomnych:
    http://www.diigo.com/item/image/2p9vy/vbt9
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  9. #9
    oszukana
    Gość

    Domyślnie

    zadatek ale rozmawiałam już z prawnikami i szanse są tylko niestety czas ale powiem tak facet lub jego matka będą mieli wszelkie kontrole i gdzie tylko sie da to wystawie mu opinię a ma zonkę która jest nauczycielka angielskiego w Legnicy więc chyba powinien sie zastanowić. Zaliczka też jest do odzyskania bo umowa ustna była niezgodna z zapewnieniami sprzedawcy. Szuja z niego i już.

    Cytat Napisał takietam Zobacz post
    Zrzut aukcji dla potomnych:
    http://www.diigo.com/item/image/2p9vy/vbt9
    dokładnie to jest auto którego opłaty pokryłam!!!!

    Jeśli nie chcecie mieć problemów nie kupujcie u tego gościa - tomasz michalik- aut legnica

    a JEŚLI CHODZI O TAPICERA TO KORZYSTA Z GOŚCIA W KAMIENNEJ GÓRZE

    Auto fajne ale sama już nie wiem mam samakilka do sprzedania ale mniejszych a potrzebuje bardziej pakownego

    Powiem tak źle facet trafił !!!! Zrobię wszystko aby nie oszukał innych. Nazwiska nie zmieni, firmę może a i owszem, domu nie sprzeda. Trzeba wszystkich informować aby nie dali sie nabić w butelkę. Sama jestem handlowcem ale to co ten gumiś wyczynia to szczyty.
    Ostatnio edytowane przez oszukana ; 01-02-13 o 13:44

  10. #10
    Starszy użytkownik Avatar Roadkiller
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    pomorskie
    Postów
    1,536
    Podziękowano Thanks Given 
    227
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Koleżanko przestań pisać post pod postem. Masz opcję edytuj to tam dopisuj, chyba, że chcesz dostać ostrzeżenie?

  11. #11
    oszukana
    Gość

    :)

    Cytat Napisał Roadkiller Zobacz post
    ...polecam zapoznanie się z regulaminem...
    Przepraszam
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 01-02-13 o 13:15

  12. #12
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Wiesz co, dziwi mnie płacenie za dodatkowe bonusy, opony, zmiana języka w nawigacji itp... zanim się to auto sprawdzi. Jeżeli wystawił ci na to jakiś rachunek, to możesz spróbować tą kasę odzyskać w sądzie, tak samo z zadatkiem (podstawą będą niezgodności, ale nie będzie to łatwe bez świadków). Jeżeli nie dał ci rachunków/faktur za to co zapłaciłaś, to sama jesteś sobie winna, bo jeżeli gość wziął fakturę na siebie, to prawnie wygląda tak, jakby kupił to sobie, za swoją kasę.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  13. #13
    oszukana
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpDante Zobacz post
    .......nie cytujemy post pod postem.........
    zapłaciłam zaliczkę i mam na to papier a opony zostały zamówione przez niego ale dostarczenie za pobraniem było na mnie. A auto sprawdzili mechanicy na miejscu przy odbiorze co strasznie mu się nie podobało zapewne dobrze wiedział co chce sprzedać. W ogłoszeniach zapewnia że auto jest 100% bezwypadkowe a auto było bite i naciągane bo są ślady po klamrach. Chyba nie sądzisz żebym nie chciała auta sprawdzić. Natomiast gdybym nawet sprawdzała je przed zaliczka a facet przywozi ci to auto po 4 dniach to można z tego auta wszystko wymontować przez tyle dni więc dokładne sprawdzenie auta nastąpiło przy odbiorze.
    Ostatnio edytowane przez takietam ; 01-02-13 o 14:18

  14. #14
    oszukany_1
    Gość

    Domyślnie

    Witam.
    Potwierdzam wszystko co napisali poprzednicy . Facet to stary *****t i kręt . Cena podana w ogłoszeniu to raz netto lub brutto zależy jaki klient . Auta są bez przeglądu a za zrobienie każe płacić . Czyli sprzedaje auta niesprawne . Oczywiście jak zrobi przegląd to za kasę bez żadnego usuwania usterek.
    ODRADZAM - KRĘTA I *****TA !!! NIECH WAS RĘKA BOSKA BRONI KUPOWAĆ U NIEGO AUTO

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •