Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Volkswagen Golf V 1.6 8V - Płock

  1. #1
    raj
    Gość

    Domyślnie Volkswagen Golf V 1.6 8V - Płock

    Marka:
    Volkswagen

    VIN
    WVWZZZ1KZ5B118988

    Model:
    V

    Silnik
    1.6 8v

    Rocznik:
    2005

    Miejscowość:
    Płock

    Nazwa komisu:
    Auto-Komis POD TOPOLAMI

    Link do ogłoszenia:
    http://otomoto.pl/volkswagen-golf-1-...C35223472.html
    http://moto.gratka.pl/tresc/17659275.html

    Treść:
    Witam,

    Prosiłbym o opinie odnośnie tego auta

    pozdrawiam

    Dodatkowe info:
    Zarejestrowany w Polsce od 2008-06-06 - rok prod. 2005
    Gaz od 31.01.2012 - butla do 2022 homologacja

  2. #2
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    lis 2012
    Postów
    357
    Podziękowano Thanks Given 
    22
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    tylne drzwi po stronie pasażera lakierowane. tak się konczy lakierowanie srebra na ostro bez cieniowania. oczywiście nie musi, to swiadczyc o wypadkowości...

  3. #3
    springieer
    Gość

    Domyślnie

    Spasowanie maski też pozostawia wiele do życzenia, widać nierówne szczeliny i różnice wysokości przy reflektorach, o tylnych prawych drzwiach, jak kolega wyżej zauważył, już nawet nie wspominam widać z daleka, jakaś chyba mała rzeźba..

  4. #4
    raj
    Gość

    Domyślnie

    Dziękuję za odpowiedzi! Wszystko już jasne.

  5. #5
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    "fachowcy" !! Skreślacie auto bo ma malowane drzwi?? Obudźcie się trochę. To jest 10 letni samochód i nawet jak miał malowane,drzwi,błotnik,maskę i coś jeszcze to nie powód do odrzucenia oferty.

    Zainteresowany zadzwonił chociaż wybadać czy sprzedający mówi coś na temat napraw blacharskich?? Od tego może zacznijmy.

    springieer wiesz,że pod maską są takie fajne koreczki gumowe którymi się kręci i szczeliny na masce przestawią się tak jak chcesz?? Owe koreczki lubią od tak same z siebie się przekręcić po 10 latach trzaskania maską i wygląda ona jak wygląda. Podobnie ma się sprawa z drzwiami które same z siebie lubią się opuścić na zawiasach.

    Człowiek jak ma 20 lat to też jest niepogarbiony i ma wszystkie zęby. W późniejszym wieku to różnie już bywa

  6. #6
    springieer
    Gość

    Domyślnie

    Kris w którym momencie napisałem że skreślam ten samochód? Napisałem to co widzę na zdjęciu, to co rzuca się od razu w oczy, a po obejrzeniu akurat kilku takich golfów swego czasu głownie z pierwszego roku wypustu tej serii, mogę powiedzieć że tam spasowania były bez zarzutu i to pomimo tego, że auta były starsze i na licznikach miały dwa razy więcej przebiegu niż tu, a tam też te przytoczone fajne koreczki nie przestawiły się. Nigdy też nie skreślam auta tylko dlatego, że miało malowane jakieś elementy, a tutaj odnoszę się tylko do ogłoszenia, bo skoro stoi że bezwypadkowy, a widać różnicę kolorów między tylnymi drzwiami a resztą i te spasowania przy tej małej ilości przejechanych kilometrów to jak dla mnie powód do bacznego przyjrzenia się temu autu w przypadku decyzji zakupu i to starałem się zasugerować koledze raj. Być może auto jest bez zarzutu ale trzeba to sprawdzić. A jeśli mylę się w toku mojego rozumowania to niech ktoś mnie poprawi.
    Ostatnio edytowane przez springieer ; 27-03-15 o 09:54

  7. #7
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    moim zdaniem auto mogło mieć przygodę stroną pasażera ale bez dokładniejszych zdjęć ciężko ocenić czy drzwi tył czy przód i błotnik

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •