Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 61

Temat: Ford Mondeo 2.0 diesel 2011 - Piła

  1. #31
    alwarro1
    Gość

    Domyślnie

    Jasne można dowodzić w nieskończoność ,że czarne jest białe albo na odwrót pewnych rzeczy nie da się przeskoczyć i zmienić , rynek jest jaki jest to samo auto kosztuje 20 tys i 10 tys , cuda ??? nie na pewno nie ...

  2. #32
    orzem
    Gość

    Domyślnie

    Ok Alwarro1, powiedz nam teraz wszem i wobec dlaczego ten samochód ma taka a nie inna cenę. Dowód a nie widzi mi się.

    Udowodnisz cofkę? Klepanie? Ja to staram się zrobic, a Ty jak dziecko.

  3. #33
    alwarro1
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem tego z tego co widzę przebieg jest ok , sprawdziliście to już prawie na 100 % , więc zapewne coś musi być innego , jakbym miał blisko to już dawno z czystej ciekawości bym podjechał i zobaczył to auto , wg mnie jest coś nie tak z lakierem , bez-wypadkowość może być wątpliwa tego auta stąd niska cena , poza tym może być coś nie tak z dokumentami od auta , wiele razy pisaliście o *****twach itp , trzeba to wszystko sprawdzić .

  4. #34
    orzem
    Gość

    Domyślnie

    Aha... Nie wiesz tego. Wiec zanim zacznieszz komentować z dupy opiniami poczekaj aż czegoś się dowiem. Szczerze watpię by samochód był sprzedawany jako uszkodzony, czy to mechanicznie czy blacharsko. Jutro zadzwonię i się dowiem. Ja jednak obstawiam cofnięty licznik.

  5. #35
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    ale po co tyle emocji ? nie znam rynku w S... ale pewnie podobny jest jak np w D, gdzie takie auta, dokładnie tak samo wyposażone kosztują więcej. Ok, niech będzie że to okazja z S, ale jak pisze Kris, nie ma okazji, i znowu jesteśmy w pkt. wyjścia. Blacharsko po fotach jakoś trudno coś dojrzeć złego, spekulując... może skrzynia nawala może coś innego, Przebieg jak nawet jest z cofką i kupującemu to nie przeszkadza, albo jest mało ważne, istotne, to wtedy tylko pozostaje jechać i sprawdzić samo auto. Historia jak same słowo wskazuje że coś było ...nie można jej ustalić ? wracam do pkt. wyjścia, pozostaje sprawdzić auto... to jedynie zamknie sprawę domysłów.

    Podobnie wyposażone auto w D jakie znalazłem z tych tańszych to to :
    http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/de...ries=Limousine
    Pozdrawiam

  6. #36
    alwarro1
    Gość

    Domyślnie

    Jak widać są na forum użytkownicy na poziomie ( czesław555 ) którzy wiedzą jak działa rynek i jakie są ceny aut , kolega orzem nie może tego jednak zrozumieć (jak już wszystko sprawdzisz znajdziesz wreszcie powód tej niskiej ceny) , i po co te nerwy ???

  7. #37
    orzem
    Gość

    Domyślnie

    A ja powtarzam po raz kolejny - auto było wystawione w Se za 80000 sek co się przekłada na cenę w Polsce. Nie wierze w uczciwość tej oferty i chce UDOWODNIĆ ze ta cena z czegoś wynika, a tym sam pokazać, ze na forum można coś można sprawdzić a nie wróżyć.

  8. #38
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    cena się przekłada, to fakt
    a jak kształtują się ceny takiego odpowiednika w S ? bo na stronie na jakiej ja patrzyłem są dużo droższe

    http://www.bytbil.com/bilar/sokresul...d&Model=Mondeo
    Ostatnio edytowane przez czeslaw555 ; 26-03-15 o 15:12
    Pozdrawiam

  9. #39
    dyrma
    Gość

    Domyślnie

    Uwaga pewnie mało wnosząca do tematu ale w S placi sie dodatkowy podatek od diesla, na jedym z forum radzili madrzy ludzie zeby dokladnie sprawdzac dokumenty od auta bo ponoc czesto sa niekompletne, auta maja zastaw bankowy badz tez niezaplacony podatek drogowy - jak znajde to forum to podesle linka

  10. #40
    alwarro1
    Gość

    Domyślnie

    Jasne bardzo dziwnym było by to , aby w takim kraju jak Szwecja auta były tańsze niż w DE czy PL

  11. #41
    dyrma
    Gość

    Domyślnie

    http://www.poloniainfo.se/forum/temat.php?temat=10732 mowa tu o dokumnatach jakie powinien posiadac sprzedajacy

  12. #42
    orzem
    Gość

    Domyślnie

    Nie wiem jak kształtują się ceny takiego samochodu w Se ale obstawiam, ze sa dużo wyższe. Druga rzecz, ze sprzedający twierdzi, ze samochód był serwisowany w Dalhqvists a nie był na co dziś dostałem potwierdzenie. Ewidentne coś temu samochodowi dolegało, bo był tani i jestem prawie pewny, ze nie chodziło o papierologii i opłaty, bo opłatę roczna ponosi się na początku roku kalendarzowego (odpowiednio wyższa dla diesla), a ten samochód został sprzedany ok. 4 miesięcy temu. Kierują mną tylko i wyłącznie ciekawość o co chodzi z tym samochodem a nie szukanie dziury w całym ze to nie jest CCC, bo jest ewidentnie.

  13. #43
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    alwarro1, naprawde ameryki nie odkryles, to forum przypadkowo nie powstalo i nie musisz zarzucac tutaj komunalami innych uzytkownikow. Wypowiadaja sie tutaj rowniez ludzie, ktorzy zyja z handlu autami i zjedli na tym zeby. Jestes nowy, wiec troszku pokory, bo na razie jestes maluczki w porownaniu do najstarszych, zarejestrowanych. Idea tego forum jest przedstawienie DOWODOW, jesli snujesz domysly to nie karz innym tego przyjmowac jako dowod, bo to zaden dowod...

    Auto jest podejrzane, ale jeszcze nie ma dododow, ze cos jest nie tak. Wg mnie pojazd zostal sprowadzony uszkodzony mechanicznie i naprawiony...

  14. #44
    alwarro1
    Gość

    Domyślnie

    Następny wszystko wiedzący i pouczający człowiek , daje wywód jako , że jestem nowy i 'maluczki'' - choć nie znam takiego słowa a na koniec piszę to co ja napisałem 10 postów wstecz .No pięknie

  15. #45
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    Widze, ze masz problem ze zrozumieniem kontekstu. Eot

Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •