Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 61

Temat: Ford Mondeo 2.0 diesel 2011 - Piła

  1. #16
    orzem
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał orzem Zobacz post
    Ostatnio UE regbevis Część 1: 23.12.2014 = ostatni przegląd w Szwecji.
    Zle podalem. UE regbevis to nie jest przeglad - wymiana "dowodu" czy cos.


    Senast godkända besiktning:2014-03-03

    Vägmätarställning:153360

    To jest porawny stan licznka na 030314. Kris75 napisal poprawnie.


    Postaram sie zalatwic namiar na ostatniego wlasciciela i jego zapytac jaki byl ostatni stan licznika.
    Ostatnio edytowane przez orzem ; 25-03-15 o 07:28

  2. #17
    brxy
    Gość

    Domyślnie

    Witam

    auto bylo serwisowane w Dahlqvists http://dahlqvists.se
    Nawiazalem kontakt z tym serwisem ale nie jestem pewien czy udziela mi odpowiedzi.

    Dzieki

  3. #18
    orzem
    Gość

    Domyślnie

    Dahlqvists Ängelholm potwierdza przebieg z marca 2014, ale nie potwierdza serwisowania samochodu u nich. Czekam na dalsze informacje.

  4. #19
    brxy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał orzem Zobacz post
    Dahlqvists Ängelholm potwierdza przebieg z marca 2014, ale nie potwierdza serwisowania samochodu u nich. Czekam na dalsze informacje.
    Witam

    Teraz dopiero spostrzeglem na ramkach od tablicy.
    Hedbergs Bil http://www.hedbergs.se/manual/divers...ktoservice.htm

  5. #20
    brxy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał brxy Zobacz post
    Witam

    Teraz dopiero spostrzeglem na ramkach od tablicy.
    Hedbergs Bil http://www.hedbergs.se/manual/divers...ktoservice.htm
    Poprzednie ogłoszenie było na stronie http://www.allaannonser.se/annonser/?q=gfk661&sort=last
    Nie można natomiast podejżeć całej treści, tylko część:

    Pris exklusive moms:kr Ford Mondeo 2.0 TDI 140 HK Mätarställning:mil Färg: Blå Karosseri: Halvkombi Info: Avdragbar moms, Automatisk växellåda, Diesel, ABS bromsar, ACC/Klimatanläggning, Airbag förare & passagerare, Antisladdsystem, Antispinn, Elhissar fram och bak, Elspeglar, Farthållare, Fjärrstyrt c-lås, Färddator, Komplett ifylld servicebok, Larm, LM-fälgar, Multifunktionsratt, Regnsensor, Servostyrning, Sportstolar, Stereo, Stolvärme fram, Svensksåld, Xenonstrålkastare, Yttertemperaturmätare, PDC bak, svankstöd, Keyless go, AUX-anslutning, Vi hjälper gärna till med Finansiering. OBS ! Vid inbyte höjs priset på bilen med 10.000 kr. Vi reserverar oss för felskrivningar i annonstexten, Välkommen att kontakta oss! med vänliga hälsningar Peter, Abod och Denis. AutoRemarketing Nordics AB Kontakt: Abod: +46 (0), E-mail: Denis: +46 (0), E-mail: Peter: +46 (0), E-mail: Adress: Segesvängen 1,MALMÖ Vid Scandic Hotel och Malmö Golfklubb, Inre Ringvägen. ÖPPETTIDER Vardagar 10:00-18:00 Lördagar 11:00-15:00 Söndagar 11:00-15:00.Av handlare angivet registreringsnummer: GFK661

  6. #21
    orzem
    Gość

    Domyślnie

    Z tego wynika, ze samochod sprzedal sie 4 miesiace temu. Zadzwonie i sie dowiem czy maja spisany ostatni przebieg.

    Czynne od 10
    Ostatnio edytowane przez orzem ; 26-03-15 o 08:37

  7. #22
    orzem
    Gość

    Domyślnie

    Brxy musisz sie uzbroic w cierpliwosc do jutra.

    Dzwonilem, prosili o telefon jutro po 11, bo musza przejrzec dokumenty.

  8. #23
    tomaszek
    Gość

    Domyślnie

    Wow, ale inwigilacja. Moze sprobujcie do rodziny sprzedajacego podzwonic

  9. #24
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    chyba CCC... tak wyposażonych na otomoto jest tylko parę szt. i ten jest najtańszy....
    potem jest z PL salonu
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-mk4-2-...C35367572.html
    i droższy
    http://otomoto.pl/ford-mondeo-mk4-ti...C36052834.html
    Pozdrawiam

  10. #25
    alwarro1
    Gość

    Domyślnie

    To samo napisałem na początku , popieram czesław555 w 100 % Ciebie , nie ma promocji i aut 20 % taniej w stanie idealnym , nie i już.

  11. #26
    orzem
    Gość

    Domyślnie

    Sam jestem ciekawy co obecny sprzedający ukrywa dlatego taka inwigilacja i co kryje się za ta cena Weźcie tez pod uwagę, ze forhandler w Szwecji wystawił go troche ponad 80000 sek, co daje mniej więcej 40000 zł.

    I czy to coś złego, ze staramy się tu na forum pomoc człowiekowi? Bo wpisy, ze "nie ma promocji" maja sens owszem, ale pokażmy dlaczego tak jest. Sam nie wierze w uczciwość tej oferty i wole sprawdzić czy mam racje.
    Ostatnio edytowane przez orzem ; 26-03-15 o 14:04

  12. #27
    grisza88
    Gość

    Domyślnie

    "nie i już" to mówi moja siostrzenica, ma 7 lat

    jak samochód jest "be" to się jakiś dowód znajdzie... i chyba po to jest ten dział

  13. #28
    alwarro1
    Gość

    Domyślnie

    No nie wierze ... auto parę tysięcy taniej niż stoją a kolega grisza88 uważa , że jest ok ??? spoko łapcie okazje ... a potem na forum co ja mam zrobić bo muszę wydać np 5 tys na naprawę...

  14. #29
    grisza88
    Gość

    Domyślnie

    czytaj ze zrozumieniem

    wszędzie się tak wzniośle wypowiadasz a nie zauważyłem żebyś pisał coś poza "wydaje mi się"

    po to jest ten dział żeby ocenić auto na podstawie czegoś a nie pisać "nie i już" bo tak to moja siostrzenica mówi jak się jej bluzka nie podoba

  15. #30
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Alvarro - spokojnie kolego
    Wcześniej też byłeś w gorącej wodzie kąpany - trzeba było Ci pokazać jak wygląda polskie bagno
    Daj podziałać orzemowi (czapki z głów kolego orzem za kapitalną robotę i chęć niesienia pomocy ), potem będziemy się zastanawiać
    Bo to, że u handlarzy nie ma okazji - to my wiemy

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •