Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Renault Twingo II - zastaw?

  1. #1
    orzem
    Gość

    Question Renault Twingo II - zastaw?

    Nie wiem czy trochę nie na wyrost wstawiam taką informację, ale lepiej dmuchać na zimne, bo potem mogą być kłopoty.

    http://otomoto.pl/renault-twingo-ii-...C36411331.html

    Pojazd wystawiony na sprzedaż. Brak zaznaczonej opcji, że bezwypadkowy. Cena jest jaka jest...

    Po sprawdzeniu VIN i tablic znalazłem dość ciekawą rzecz.

    Otoż: Køretøjet kan være pantsat som tilbehør efter de før 1. juni 1993 gældende regler.

    Na samochodzie może wisieć zastaw albo jaka pożyczka. Sprawdziłem też w duńskim sądzie i samochód u nich też widnieje co przedstawia zaświadczenie z załącznika.

    Jeśli administracja uzna to za zbyt mało by ostrzegać, to proszę o zdezintegrowanie tego tematu. Mnie się jednak wydaje, że lepiej jest wiedzieć, że coś takiego może lub mogło mieć miejsce.

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    ZOBOWIĄZANIA
    Brak obciążenia na pojeździe
    Pojazd może być zastawione jako akcesoria po przed dniem 1 czerwca
    1993 zastosowanie przepisy

  3. #3
    orzem
    Gość

    Domyślnie

    Dodatkowo samochód został wyrejestrowany dość dawno temu:

    Afmeldt almindeligt d. 25-01-2013

    http://www.amino.dk/forums/t/205213.aspx

    Co prawda po duńsku (tyle o ile rozumiem, daleko od norweskiego nie jest), ale mniej więcej chodzi o to, że samochód (z tego linka) został kupiony przez firmę na aukcji, chcieli go sprzedać i okazało się, że do samochodu dołączony jest zastaw z EUROPARK (za parkingi np.) w kwocie 2804 DKK. Z tego można wywnioskować, że płaci ten, do którego należy samochód.

    Jeśli ktoś widzi sens rozgrzebywania tego, to jutro mogę dowiedzieć się więcej.
    Ostatnio edytowane przez orzem ; 22-03-15 o 21:16

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •