Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Temat: Inne Focus C-max Astra Hyundai i30 Cee'd Peugeot 307 308 rocznik 2007 za 19000 zł na Pb. miasto < 50%

  1. #1
    Maryjanek
    Gość

    Domyślnie Inne Focus C-max Astra Hyundai i30 Cee'd Peugeot 307 308 rocznik 2007 za 19000 zł na Pb. miasto < 50%

    Jakie auto kupić 15-20k
    Rodzaj
    Inne
    Preferowana marka
    Focus C-max Astra Hyundai i30 Cee'd Peugeot 307 308
    Budżet na zakup auta:
    19000
    Preferowany rok produkcji:
    2007
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    1400 cm 90KM
    Preferowany rodzaj paliwa:
    Pb
    Planowany roczny przebieg:
    10000
    Segment/typ/wielkość auta:
    Hatchback/Kombi
    Charakter użytkowania :
    miasto < 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    4
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    -
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    Podstawowe auto dla mojej rodziny 2+2, segment C. Jeździła będzie nim głównie żona do pracy oraz wspólnie na dalsze wyjazdy, urlopy itp., ponieważ ja mam służbową Fabię, z której mogę korzystać również prywatnie lokalnie. Preferowany hatchback, ostatecznie kombi. Pb lub nieduży diesel bez dwumasy.

  2. #2
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    U mnie będzie Astra III Kombi z benzynowym 1.6 Twinport i manualną skrzynią Wersja wyposażenia Njoy, czyli bez szału ale wszystko co potrzebne ma (m.in. klimatyzacja, felgi aluminiowe, multifunkcyjna kierownica, tempomat, radio CD, podgrzewane siedzenia itd...), 190 tys.km udokumentowanego przebiegu (książka serwisowa + faktury za serwisy + protokoły z okresowej kontroli technicznej za kilka lat + wpis na oficjalnej stronie urzędu transportu, gdyż samochód pochodzi ze Szwecji )
    Nie spełnia kryterium rocznika bo to jest 2005 ale oczywiście przekłada się to na cenę poniżej dolnej granicy podanego budżetu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •