Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Polecam Bartek28

  1. #1
    psonic
    Gość

    Domyślnie Polecam Bartek28

    Chciałbym polecić forumowego kolegę Bartek28. Po przeszło pół roku poszukiwania rodzinnego vana udręka zakończona. Udało się kupić normalny samochód, normalnie eksploatowany, za normalne pieniądze, od normalnego sprzedającego O aucie wiedziałem dużo zanim zjechało do Polski, momentami Pan Bartek sprawiał wrażenie jakby chciał mnie zniechęcić do zakupu opisując szczegółowo "defekty" samochodu. Ale się nie dałem i mogę teraz podziękować za udaną transakcję.

  2. #2
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    To ja zwrotnie dziękuje za pochlebną opinię i za bardzo normalne i zdroworosądkowe podejście do całej transakcji
    A co do odczucia lekkiego zniechęcania to raczej moim celem było dosyć dokładne, na ile moje oczy i wiedza pozwalały, opisanie z góry stanu samochodu, wiedząc że dla kupującego w tym przypadku oględziny na żywo wiążą się z podróżą przez pół kraju
    A jak faktycznie się prezentuje ten nabytek i jakie zalety tego egzemplarza zadecydowały o zakupie to może szczęśliwy nowy właściciel kiedyś zdecyduje się opisać i pokazać

  3. #3
    psonic
    Gość

    Domyślnie

    Tutaj http://bez-wypadkowe.net/showthread....280#post135280 napisałem więcej o moim zakupie i wrażeniach z auta.

  4. #4
    Klakier
    Gość

    Domyślnie

    Chciałbym polecić tego sprzedawcę.
    Pomimo iż nie udało się Nam zawrzeć umowy kupna sprzedaży to tylko z powodu moich wymagań.
    Auto które najbardziej szukałem na rynku szwedzkim jest rzadkie.
    Bartek przedstawił mi kilka bardzo ciekawych innych alternatyw... i powiem szczerze gdyby nie propozycja freina to pewnie kupiłbym tą vectrę.
    Bartek był bardzo pomocny i kontakt doskonały wręcz potrafił mi w wielu kwestiach pomóc (np. jaki silnik na lpg itd.)
    Szczerze polecam

  5. #5
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1,069
    Podziękowano Thanks Given 
    28
    Podziękowano Thanks Received 
    9
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Dziękuję za pozytywny komentarz chociaż w związku z brakiem zakupu przyznam troszkę niespodziewany
    Faktycznie Zafira B okazała się mało popularnym i sensownym do szybkiego importu ze Szwecji modelem przy silniku 1.8 a popularny tam 2.2 ciężko rekomendować już nawet z powodu samych podwyższonych kosztów importu także serdecznie gratuluję udanego zakupu na miejscu

  6. #6
    kodi
    Gość

    Domyślnie

    Hej Bartku, mógłbym prosić o kontakt do Ciebie (mail) poprzez wiadomość prywatną? Nigdzie na forum nie znajduje takiej informacji a limit wiadomości uniemożliwia mi samodzielne wysyłanie PM

  7. #7
    akuma101
    Gość

    Domyślnie

    Czy ja tez mógłbym prosić o jakis namiar do Bartka ? Mail lub telefon ? Bede wdzięczny.

  8. #8
    gnrs
    Gość

    Domyślnie

    ja także bym prosił o kontakt do Bartek28
    z góry dziekuję

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •