Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Temat: Ostrzegam przed sprzedającym!

  1. #1
    CiasteczkoLudek
    Gość

    Domyślnie Ostrzegam przed sprzedającym!

    Uwaga na ogłoszenie:
    http://otomoto.pl/ford-fiesta-mk7-1-...C35832816.html

    W ogłoszeniu jest informacja "100% bezwypadkowe", a niestety tak nie jest. Po inspekcji Fiesty wyszło że miała poważnego dzwona, przód był malowany i szpachlowany, chłodnica wymieniana.
    Sprzedawca nierzetelny.

    Vin: WF0JXXWPJJAS32376

  2. #2
    bowim
    Gość

    Domyślnie

    A coś więcej możesz napisać ? Jakieś pomiary ? Zdjęcia ?

  3. #3
    lafa
    Gość

    Domyślnie

    Wystarczy cena auta ... sam szukalem dla zony i za tyle to chodza roczniki 2008-2009

  4. #4
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Trudno marzec 2010 uznawać za 2011 rok, poza tym auto z Włoch, do tego cena
    Polacy tak mają że lubią niskie ceny
    Poza tym trudno nazywać auto, które miało zmienioną chłodnice i szpachlowaną maskę za nic nie warty złom kolego, spokojnie.
    Wyhamuj emocje



  5. #5
    lafa
    Gość

    Domyślnie

    Reasumujac jesli dostala z przodu na tyle ze miala robiona maske chlodnice to takze pas przedni i najprawdopodobniej poduszki deske i napinacze.... pod tym wzgledem ten model jest bardzo wrazliwy

  6. #6
    adiproxy
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał lafa Zobacz post
    Reasumujac jesli dostala z przodu na tyle ze miala robiona maske chlodnice to takze pas przedni i najprawdopodobniej poduszki deske i napinacze.... pod tym wzgledem ten model jest bardzo wrazliwy
    Miałem dzwon takim autem ok 60km na liczniku. 4 samochody wcześniej baba skręcała bez kierunku. Goście z przodu pouciekali na boki a ja ABS 15m hamowania i nie było już miejsca dla mnie. Skończyłem w tyle Berlingo kominiarza. u mnie cały przód poszedł zderzak chłodnica, 1 lampa z przodu. Poduchy obie wystrzeliły. Zjazd do forda w Płońsku, szkoda poszła z AC. Ubezpieczyciel uznał, że szkoda całkowita. Auto 2 letnie z 2011r. Jak się dowiedziałem później firma sprzedała "wrak" do tego aso forda. Bo jeden z pracowników go wziął do zrobienia i niby zostawił w rodzinie.

  7. #7
    miczel87
    Gość

    Domyślnie

    Jeżeli widział co było nie tak i sam zrobił to problemu nie widzę Co do wypadków każdy jest inny więc nie można powiedzieć że w tym przypadku poduszki wstrzeliły...

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •