Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: NIEMCY : Renault Vel Satis 2.0 Turbo 2002 - MONACHIUM

  1. #1
    Angel1003
    Gość

    Domyślnie NIEMCY : Renault Vel Satis 2.0 Turbo 2002 - MONACHIUM

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Renault
    VIN:
    -
    Model:
    Vel Satis
    Silnik
    2.0 Turbo
    Rocznik:
    2002
    Państwo
    NIEMCY
    Miejscowość:
    MONACHIUM
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witam!
    Co myślicie koledzy bardzo podoba mi się to auto ale słynie z awaryjności. Ten egzemplarz wygląda całkiem nieźle.

  2. #2
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Wyglada przyzwoicie. Jak wrzucisz nr w google to wyskakuja inne auta do sprzedania, czyli ta oferta prywatna to jak znam zycie wesoły Turek bez oficjalnego autokomisu.

    Wyrazam calkiem osobno podziw za zainteresowanie modelem

  3. #3
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Kawał dobrze dopasionej maszyny za cienką kasą .
    Gadaj z kol -Kris- zdaje się że miał w swojej stajni i nie jedną taką ujeżdżał

    O Reni to mamy sporo miłośników i użytkowników . ...pewnie dostaniesz info .
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  4. #4
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    2 lata takim jeździłem. Auto całkowicie niesprzedawalne,a jeżeli chodzi o komfort jazdy i wyposażenie (miałem wersję maksymalną) to naprawdę ciężko znaleźć drugi taki samochód. Miałem DCI i mimo tego wewnątrz cichutko,plastiki klasa,a fotele to poezja sama w sobie.

    Żaden mechanik nie wie jak do tego podejść, niektóre części nieosiągalne po za ASO (tam cena z kosmosu) Awaryjność jak to Renault z tamtych lat-psuje się wszystko co jest tylko możliwe

  5. #5
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    pocieszyłes kolege

  6. #6
    cukier
    Gość

    Domyślnie

    ale ogólnie silnik bardzo fajny komfort jazdy elegancki nie wiem kris czemu mówisz ze nikt nie wie jak do tego podejść??? sinik powszechnie stosowany również w lagunach 2 i 3 i wg opinii jeden z najlepszych od reno wiec nie powinno być z serwisowaniem problemu. co do sprzedaży to faktycznie w Polsce ciężkie podejście klientów do tego ale ja osobiście nie bałbym się tego samochodu i sam bym chętnie takiego ogarnął no i to wyposażenie i komfort za te pieniądze może wybaczyć trochę
    niższa jakość niektórych rzeczy ale nie należy przesadzać ze się psuje wszystko bo to grubo na wyrost. ja bym model brał a o tym konkretnym egzemplarzu ciężko coś powiedzieć trza by macać

  7. #7
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Cukier ja miałem 3.0 DCI i to w latach w których tych aut praktycznie nie było na drogach

  8. #8
    cukier
    Gość

    Domyślnie

    no to troszkę inny temat burżuj normalnie teraz już nie powinno być takiego problemu może poza blachami ewentualnie w miarę potrzeby

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •