Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Automarkt Utrecht -- marzec 2010

  1. #1
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie Automarkt Utrecht -- marzec 2010

    Relacja, oczami amatora
    bez-wypadkowe.net — bawi i uczy

  2. #2
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    często wracając z Niemiec przez F.n.O. na autostradzie jeszcze w Niemczech mijają mnie z prędkością światła właśnie passaty, a4, a6 czy nowe mondea na zjazdówkach z NL. Jadą w kolumnie po kilka kilkanaście aut. Potem jednak po przekroczeniu granicy można ich spotkać czekających w kolejce na cofkę bodajże w Torzymiu lub Trzcielu w każdym razie jeszcze przed Świebodzinem w takim charakterystycznym miejscu, którego reklama to ogromne, prawie jak nowy świebodziński "PAN", liczniki z napisami korekta licznika.... jak ktoś z was tamtędy wraca, szczególnie wieczorem, polecam się zatrzymać gdzieś z boku i poobserwować. Widok jest niezapomniany!

  3. #3
    Administrator Avatar j3t
    Zarejestrowany
    lip 2010
    Postów
    70
    Podziękowano Thanks Given 
    9
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Proszę o trzymanie się tematu i wypowiedzi związane z Automarkt Utrecht.
    Z innymi giełdami proszę zakładać osobne tematy.

  4. #4
    James0011
    Gość

    Domyślnie

    Po przeczytaniu całego artykułu i wszystkich komentarzy jestem dosłownie w szoku...

  5. #5
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    W szoku bo co?Część jest prawdy, część to artystyczne ubarwienie dziennikarskie. Ja byłem rok temu w Beverwijk-wiele się nie zmieniło...Z niedowierzaniem patrzyłem na "wejście" wszystkich zainteresowanych na giełdę, nawet promocje w Media Marktcie nie mają takiego wzięcia. Takiego przyspieszenia jak mieli grubaski po 50tce startujący do aut nawet 18latkowie mogą pozazdrościć. Nie mogę się zgodzić tylko że 80% to nasi, sporo było słowaków, czechów, ukraińców i rosjan. Kolesie startowali do fur bo mieli do wyrobienia plan, skoro przyjechali najazdówką na 7-10 aut to z pustymi rękami wracać nie będą...Myślę, że każdy forumowicz powinien tam się wybrać, by zobaczyć jak to wygląda w rzeczywistości, jakie są auta, z jakimi przebiegami.
    Nadmienię, że nie wszystkie są z dużymi jakby się wydawało, ale te które mają mniej są odpowiednio droższe, więc cieszące się mniejszym zainteresowaniem. Można kupić auto taniej ale uwaga-nie TANIO, jak uda się kupić dobry egz to nadal ciężko jest konkurować z naszymi portalami i wytwórniami cen.
    Sama transakcja na pocz giełdy wygląda tak, że-obejście auta dookoła, odpał, posłuchanie-decyzja, bierzesz lub idziesz do kolejnego, jak się namyślisz-zazwyczaj nie ma już po co wracać. Ci co przyjechali lorami kupują tak-obejrzenie, odpał, 50eur zaliczki dla siedzącego w aucie właściciela i pędzi po kolejne, jak się obkupi kolejno wraca do nabytków i dopina reszty formalności.
    Poniżej filmik z otwarcia giełdy, wtedy kiedy ja byłem.

  6. #6
    krzychoo
    Gość

    Domyślnie

    O wow, ale klimat. Piękny start na plac! A jak się pan Karol z Polski ucieszył z tablic do Peugeota 407 HDI.
    A gdyby ktoś się interesował trendami rynkowymi co dokąd najczęściej jest wywożone, to tu jest link: http://pl.automarkt.nl/Wywiezione.aspx - ciekawostka, wszystkie 7 sprzedanych w ostatni wtorek Alfa Romeo pojechało do Polski.
    Muszę to kiedyś zobaczyć na własne oczy, to jest tysiąc razy lepsze niż giełda na Rybitwach w Krakowie.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •