Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Inne Audi, BMW, Honda rocznik <'95 za ~10000 zł na Pb+LPG. miasto > 50%

  1. #1
    runo
    Gość

    Domyślnie Inne Audi, BMW, Honda rocznik <'95 za ~10000 zł na Pb+LPG. miasto > 50%

    Jakie auto kupić 5-10k
    Rodzaj
    Inne
    Preferowana marka
    Audi, BMW, Honda
    Budżet na zakup auta:
    ~10000
    Preferowany rok produkcji:
    <'95
    Silnik (pojemność i liczba KM)
    >2.0; >130
    Preferowany rodzaj paliwa:
    Pb+LPG
    Planowany roczny przebieg:
    15000km
    Segment/typ/wielkość auta:
    Sedan, Coupe
    Charakter użytkowania :
    miasto > 50%
    Ilość pasażerów, bagażu:
    -
    Pochodzenie auta (rynek krajowy/import):
    bez znaczenia
    Czego przede wszystkim wymagam od auta:
    Witam,

    poszukuje auta, oprócz powyższych wymagań obowiązkowo musi być klimatyzacja (inne dodatkowe elementy elektryczne mile widziane ale nie wymagane).Czego oczekuje ? jak najmniej awaryjne, ceny części eksploatacyjnych w umiarkowanych cenach (wszystkie napraw potrafię zrobić sam), bezwypadkowe (tzn. bez "tony" szpachli czy też składane z dwóch), zadbane, bez jakiś dziur w podłodze pianki w progach lub przegniłych nadkoli wiadomo jakieś odpryski, ryski to norma, rocznik '95 i młodsze. Spalanie 14-15l gazu mnie nie przeraża.
    Śląsk, Radlin okolice Rybnika jestem w stanie jechać 150 a nawet 200 km w jedną stronę po ciekawy egzemplarz.

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Dozbieraj troszkę i kup jakieś mocniejsze E46 (bo za 10k to co najwyżej 316i/318i/320d, może 320i dostaniesz)

  3. #3
    Bany
    Gość

    Domyślnie

    Mam na sprzedaż BMW e36 z 1997r.. Jestem 3 właścicielem samochodu od nowości. Samochód zakupiony w polskim salonie. Silnik 1.9 TIA 140KM + LPG BRC. Oryginalny przebieg 240.000km. Technicznie i wizualnie stan bardzo dobry. 3 - letnia instalacja gazowa. Na gazie przejechane nie więcej jak 30.000km. 100% bezwypadkowy. Posiadam mnóstwo faktur i rachunków z napraw od początku, faktury zakupowe z salonu, cenniki BMW z tamtych lat, wszystkie książki serwisowe i obługowe, 3 kluczyki. Na wyposażeniu jest klima oczywiście, 2 komplety oryginalnych alufelg. Gdybyś był zainteresowany to PW.

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •