Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 22

Temat: Audi 80 B4 1.9TDI Prośba o ocenkę

  1. #1
    milosik
    Gość

    Domyślnie Audi 80 B4 1.9TDI Prośba o ocenkę

    Witam, od jakiegoś czasu rozglądam się za avantem b4, interesujące auto, tylko coś mi kierownica nie pasuje może coś wam jeszcze wpadnie w oko.

    http://moto.allegro.pl/audi-80-b4-1-...491021708.html

  2. #2
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Kiera jak najbardziej może być oryginalna. Tylko przebieg wygląda mi na ostro kombinowany. Do 2000 roku 80 tys km, potem w 2004 140 tys km, potem w 2006 roku 170 tys km... Jak dla mnie ściema jak mało.
    Ale samo auto wygląda imponująco. Może być warty uwagi.

  3. #3
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Podpicowane, wyszorowane, wyplakowane-wygląda ładnie,cena też nie z tych CCC więc może być po prostu dobre auto. Trzeba by to mechanicznie obejrzeć by nie wróżyć tutaj. W każdym bądź razie-niezniszczalny diesel, dobre blachy-autko na lata.
    Większość w tej cenie szuka A4 która będzie kupą złomu, tu widzę kolega rozsądnie do tematu i bardzo dobrze.

  4. #4
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Bardzo mało już tych aut w niemczech ...a ceny B-4 z przeb ok 200Tkm też do niskich nie należą ...zwróć uwagę na to podobne z linku w ziel.met. ....ogólnie to b.b.b. prawdopodobne że bezwypadkowy ...ale co do przebiegu to już niebyłbym taki pewien - myślę,że mimo wszystko zdjęte ze "szafy" ....zapytaj czy posiada wydruki z ostatnich TUV i ASU ??
    http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=bjvnvbqrxxnv

    cała oferta;
    http://www.autoscout24.de/ListGN.asp...&pageid=search

    ....wiem trochę w tym temacie bo mam taką prośbę o pomoc w wyszukaniu B-4 od 1go wł do 200Tkm ...(prawie nierealne)
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  5. #5
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Z drugiej strony licznikiem nie ma za bardzo się co przejmować (nie biorąc pod uwagę sku....stwa i kłamstwa), bo te silniki wytrzymują...wiele. Obejrzeć, sprawdzić i zadecydować...ja jeśli szukam auta w kraju to najlepiej jakby właściciel zakleił licznik w miejscu wyświetlania km, obejrzałbym i wtedy decydował, bo sam stan km niewiele nam mówi o aucie. Niestety ale tyle wpływa czynników na stan silnika, że przebieg jest tylko jednym z nich. Ktoś kto poprawnie użytkował ma silnik z 300tkm w lepszym stanie niż ten co ma 150tkm i pewnych zaleceń nie brał do serca.

  6. #6
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -Carl23- ....a ja jednak uważam INACZEJ ....bo jeśli ktoś Cię już na wstępie chce oszwabić to nie mam złudzeń co do reszty !!
    Jeśli się przyzna w telef. rozmowie wstępnej ,że przebieg "skręcony" na potrzebę ogło podając prawdziwy i go udokumentuje to może jeszcze jakaś iskierka nadziei na zakup "dobrego" auto zostaje,,,,,,,,,,,,,ale qrwa po co komuś przepłacać za to , że wydał 70-100zł za cofnięcie szafy jak można samemu kupić podobne jak np; te właśnie c.zielone z alu 17"- mi ;

    http://www.autoscout24.de/Details.aspx?id=vjbxlvqhxddv

    ...i nawet jak nic z tej ceny nie utargujesz to masz wraz z tablicami zjazdowymi i podróżą (samemu) mniej jak 9-Tzł !! ....i to mi się zgadza z tym-czy innym podobnym ogłoszeniem!!! ......a alu 17" opierdzielisz komu innemu (dodatkowo masz ze 400-zł lub > ) zakładając na autko zimę bądź inne tańsze alu 15",,,,,,,,,,,
    ,,,,,i o to mi chodzi , że te pocofki z okolic 300Tkm i > to zakup o min 1000e TANIEJ !!! .....a tu w POmrocznej rozmieniamy się na drobne - czy warto czy nie .... DLA MNIE NIE !!! ...bo jak ktoś szuka takiego auta to mu te nawet 1000zł nikt nie dał lekką ręką ino musiał se zarobić ....to po co oddawać za "frajer"
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  7. #7
    carpasja
    Gość

    Domyślnie

    jestem tego samego zdania co andrebar. Jak ktoś na starcie kręci licznik a potem udaje greka to niech ma nawet najpiękniejsze auto na świecie ale niech je sobie w d... wsadzi. Ten konkretnie egzemplarz ma wydruki z TUV więc można coś o stanie licznika powiedzieć. Warto podjechać na OSKP, dokładnie obejrzeć kwity i jak się okaże technicznie sprawny a kwity nie kombinowane to czemu nie. Wszystko jest kwestią świadomości. Jeśli nie przeszkadza ci, że ktoś kręci licznik (podkreślam jeśli ma przekręcony) to kup to auto, ale jeśli świadomość przekrętu nie jest dla ciebie wystarczajacym argumentem żeby odpuścić to już twoja sprawa.

  8. #8
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Może nie do końca jasno się wyraziłem i troszkę jak widać źle to zabrzmiało. Chodziło mi bardziej o to, że szukając auta w kraju jeśli zachodzi taka potrzeba to nie patrzę na licznik z góry właśnie zakładając "szmirę", bo auto kilkuletnie nawet sprowadzone ale np 5-6 lat temu ma w PL w większości kolejnego właściciela i ten "ostatni" może być niewinny i mówić prawdę że nic nie kombinował, bo został załadowany w wała wcześniej...
    Co do ogłoszenia-nie można zakładać, że jeśli ma tyle a tyle km to na pewno wałek-dlatego można zadzwonić, wypytać konkretnie, a jak nic nie będzie podejrzane-pojechać i wniknąć w temat.
    Co do aut z dużymi przebiegami to była bardziej ogólna konkluzja na temat użytkowania a nie na temat tego konkretnego egzemplarza.
    A co do sprowadzenia takiej audi z DE-masz rację Andrzej, ale niektórzy nie mają czasu, możliwości, chęci itd wyjazdu do DE po auto i dlatego szukają w kraju. Reasumując-jak ma niedaleko-może zadzwonić i pojechać obejrzeć auto, wniknąć w kwity etc. Cena nie jest mała więc szanse na "prawdziwe auto" są.

  9. #9
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Nadal uparcie TWIERDZĘ , że jak ktoś idioty szuka to znajdzie ,,,,,,A POCOFKI są tak nagminne w wydaniu otomotoszrotka jak gówno z porannego srania .... Qrwa mać -nie wiem po co się produkuję ....
    Niech se kupi .....to auto to tak samo jak panna z dyskoteki ....ładna zadbana ale uj wie co w dupie nosi ....
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  10. #10
    milosik
    Gość

    Domyślnie

    Spokojnie, widzę że dyskusja kwitnie, co mnie bardzo cieszy. Dla mnie głównym atutem auta jest domniemana bez wypadkowość i głównie tego będę szukał w aucie ponieważ bez wypadkowości się nie kupi. Wszystko inne poza tym, oczywiście jeżeli chodzi o auta używane. Być może przejadę się te 300km by nawet na nie spojrzeć, mam już jedno audi w domu identyczne co te z tym że na przepływce pierburg oraz bez relingów :P Środek 94r, kiera z poduszką

  11. #11
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Cytat Napisał andrebar Zobacz post
    Nadal uparcie TWIERDZĘ , że jak ktoś idioty szuka to znajdzie ,,,,,,A POCOFKI są tak nagminne w wydaniu otomotoszrotka jak gówno z porannego srania .... Qrwa mać -nie wiem po co się produkuję ....
    Niech se kupi .....to auto to tak samo jak panna z dyskoteki ....ładna zadbana ale uj wie co w dupie nosi ....
    Andrzej-dobrze, że się produkujesz, po to to forum. Napisz jeszcze po czym stwierdzasz, że jest to "panna z dyskoteki", jeśli coś jest nie teges wg Ciebie to pisz.
    Ja tam jeszcze raz powtórzę, że najlepiej jakby ktoś kumaty co niedaleko mieszka wpadł i obadał wszystko, wtedy będzie sprawa jasna.
    W sprawie aut w PL trzeba wziąć wielką poprawkę, z wiadomych celów, jednak nie można przekreślać 100% rynku (choć 90 jest zepsuta).
    Dodam jeszcze, że w DE nie każde auto z małym przebiegiem jest warte uwagi, bo niektórzy (zresztą w PL też) podchodzą do auta seksualnie i pier...li ich co się w tym aucie dzieje, od burdelu w środku, do niedbalstwa na każdym kroku (obcierki itd). Dlatego wszędzie trzeba się kierować rozumem, zdrowym rozsądkiem i wiedzą-kupowanie oczami "bo silnik jak nowy, bo opony jak nowe -a one plakowane i niemalże łyse...." prowadzi do zguby.
    Ostatnio edytowane przez carl23 ; 04-03-11 o 20:52

  12. #12
    milosik
    Gość

    Domyślnie

    Bardzo możliwe że auto już sprzedane, brak galerii auta, mała czcionka w aukcji, brak kontaktu ze sprzedającym poprzez m@il...

  13. #13
    Znawca tematu Avatar carl23
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    WL
    Postów
    3,476
    Podziękowano Thanks Given 
    356
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    ma drugie auto w ofercie więc tam będzie kontakt jak potrzebujesz.

  14. #14
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Jak tak Was czytam to dochodzę do wniosku , że o zakupie auta w Niemczech wiecie tyle ile o onaniźmie przy wydatnej pomocy -Playboy-a" ....Ładna lala duże cycki i jest wytrysk - z kasy oczywiście
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  15. #15
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał andrebar Zobacz post
    Jak tak Was czytam to dochodzę do wniosku , że o zakupie auta w Niemczech wiecie tyle ile o onaniźmie przy wydatnej pomocy -Playboy-a" ....Ładna lala duże cycki i jest wytrysk - z kasy oczywiście
    Wypadałoby Ci cokolwiek Andrew odpyskować na tak poważną kwestię, którą tutaj "podnosisz".
    Przeczuwam, że w takim celu to jednak napisałeś, więc pozwól: "spuszczę" zasłonę milczenia.
    bez-wypadkowe.net — bawi i uczy

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •