Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 46

Temat: Voklswagen Golf VI 1,4 2010 - Warszawa

  1. #16
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Jakość materiałów w VI jest niewiele lepsza, tak samo jak i w B7 vs B6. Może inaczej jest na tyle mała, że nie warto tak przepłacać.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  2. #17
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    W porównaniu do Focusa czy Astry to i Golf V ma wręcz luksusowe materiały wewnątrz

    Drożej kupisz, drożej (i szybciej) sprzedasz- utrata wartości i łatwość odsprzedaży też mają znaczenie w przypadku aut używanych- Focusa, czy Astre w cenie innej niż CCC sprzedać ciężko, na Golfa V/VI 1,6 w 5d nadwoziu i we w miarę sensownej wersji wyposażenia zainteresowanego znaleźć łatwiej.

  3. #18
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Wlkp
    Postów
    380
    Podziękowano Thanks Given 
    200
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Tylko, że łatwiej też znajdziesz zainteresowanego cudzym mieniem i nawet jak masz AC to za kłopoty i stratę czasu nikt Ci nie zapłaci. Tu jest Polska i trzeba też brać pod uwagę takie rzeczy , a statystyki policyjne nie kłamią.

  4. #19
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Wszystko pewnie zależy na jak długo chcesz kupić auto ?
    Koledzy w większości wypowiadają się pod względem rynkowej możliwości późniejszej ewentualnie odsprzedaży auta i popytu na takowe ( z doświadczenia w handlu nimi ) .

    Dla siebie na kilka lat eksploatacji zawsze warto kupić takie , które nie zrujnuje kieszeni ( czyli pewne )
    A każde auto z wiekiem traci na wartości ( nie mówimy o oldtimerach )
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  5. #20
    Admin Forum Avatar mpDante
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    dolnośląskie
    Postów
    4,071
    Podziękowano Thanks Given 
    1,821
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jankob Zobacz post
    Niestety tak jak się wywnętrzałem w innym poście auto jest dla żony i musi spełniać przede wszystkim jej wymagania. Tj. kierownica multi funk., parktronik, automatyczna klima i duże kolorowe radio, najlepiej 5 drzwiowe (dostęp do fotelika).
    Jak już mówiłem, przemyślcie Megane III. Wersję z nawigacją bez problemu znajdziesz, resztę wymagań też spełnia. A mówcie co chcecie, jakościowo jest lepiej jak w Fordzie czy Oplu... Pomijam już fakt, że pod względem bezawaryjności też

    Oczywiście, zgodzę się, że VW pod względem jakości wykonania i elementów wnętrza, jest wzorem dla segmentu.
    # Szanuj moderatora swego, bo możesz mieć gorszego #
    - Inspekcje @ dolnośląskie -

    Problem z Lenovo? Wesprzyj akcję FB Uwaga na Lenovo

  6. #21
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Cytat Napisał mpDante Zobacz post
    poza tym będzie tańsze do ubezpieczenia, bo przy VW płacisz za dodatkowe ryzyko przy AC
    dante tutaj będę się kłócił z tobą, sa towarzystwa gdzie VW ma zniżkę a i są towarzystwa gdzie jest zwyżka za renault
    "rozczarowanie kiepską jakością zakupionego pojazdu zawsze jest silniejsze od radości z jego niskiej ceny"

  7. #22
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Dobrze już wcześniej poradzono - nie spłukujcie się do ostatniej złotówki za auto. Niech się okaże, że np. ponadplanowo padnie sprzęgło + dwumas za 3 tysiące. Autobus wtedy? Prawda jest taka, że najbezpieczniej kupić auto tak, żeby mieć do progu bólu jeszcze z 10 tysięcy. Wtedy spokojnie zrobisz pakiet startowy, ubezpieczysz itd. Jak się za pół roku okaże, że z autem wszystko ok to macie ponad piątkę na jakieś fajne wydatki dla siebie, jak nie to nie ma płaczu Oby tylko w drugą stronę to nie zadziałało.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  8. #23
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    -Jakoob- z 10 tysięcy czego ??? km czy zł ?

    Prawda jest taka iż przy każdym używanym starszawym aucie nawet regularnie serwisowanym pewne wydatki mogą niespodziewanie wyskoczyć .

    Ostatnio sprowadzałem Zafirę 1.8 2005 z pełną dokum. serwis.
    Przy ok 116tys udok. wym . kpl .rozrządu ( na dzień zakupu coś ok + - > 170tys.km ) ....wszystko cacy a po kilku dniach zaczęła popiskiwać pompa wodna .

    Kobieta wysupłała się prawie na maksa z kasy a tu jej doszło 1000zł za kpl rozrząd + przy okazji oleje itp ...owszem boli ale to są tylko stare używane auta .

    Jest takie powiedzenie ,że nie kupuje się nowego portfela za ostatnie posiadane pieniądze ....
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  9. #24
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    10 tysięcy w sensie 100 Władysławów Jagiełło żeby posłać na walkę z usterką Tak mi się wydaje bezpiecznie - mam budżet 45000zł, to szukam czegoś w okolicy 35000zł i w razie wpadki nie ma dramatu.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  10. #25
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Upsss ... w walce Jagiełło udało się to raz pod Grunwaldem i trochę dawno (potem dał jak to mówią teraz - dupy)

    Dziś większość klientów kupuje auta na tzw. prawie "styk" - ma 45 tys to nie szuka za 35 tylko za 49 .... i ja Ci to piszę bo znam temat od podszewki

    PS;
    Nigdy nie patrz na innych w/g tego co Sam byś zrobił .... to jest temat rzeka
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  11. #26
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    10tys zł w 1,4TSI to dobry zapas - duże prawdopodobieństwo, że padnie silnik
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  12. #27
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Wierze na słowo w to co mówisz jak oni szukają. Ja tu nikogo nie namawiam do mojego podejścia, wiem tylko że po prostu zadziała stąd sugestia a co zrobi to jego wybór

    Chyba wypada powiedzieć dwa słowa też co do samego auta żeby kompletny off się nie zrobił - sama aukcja i auto wg mnie wygląda ok, nie podoba mi się tylko ta folia na dachu
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  13. #28
    Jankob
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jakoob Zobacz post
    Chyba wypada powiedzieć dwa słowa też co do samego auta żeby kompletny off się nie zrobił - sama aukcja i auto wg mnie wygląda ok, nie podoba mi się tylko ta folia na dachu
    Właściciel: na pytanie przez telefon czy samochód był uszkodzony - "nie on nic nie wie, jest drugim właścicielem i jak go kupował to sprawdzał wcześniej cały czujnikiem lakieru"

    *otoraporter: W wyniku pomiarów powłoki lakierniczej oraz oględzin organoleptycznych stwierdzono że następujące elementy nadwozia noszą znamiona wcześniejszej naprawy: błotnik przedni lewy, drzwi lewe, błotnik tylny lewy. Na błotnikach podwyższona grubość powłoki lakierniczej. Drzwi lewe ze śladami demontażu co może wskazywać na to iż były wymieniane. Elementy mocowania, śruby zawiasów z widocznymi śladami demontażu ( drzwi lewe, błotnik lewy przedni ) nakładka pasa przedniego, zderzak przedni.

    Właściciel: na pytanie czy są jakieś usterki wymagające naprawy - "nie samochód jest w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym"

    *otoraporter: Tapicerka samochodu tekstylna - pokrycia siedzeń przednich z plamami na siedziskach do czyszczenia. Elementy mocujące pas przedni i okular ze śladami demontażu. Nakładka pasa przedniego oraz jej śruby mocujące i otwory nie są w osi, widoczne przesunięcia względem siebie. To samo dotyczy reflektorów przednich. Na fartuchu błotnika przedniego lewego widoczne pęknięcie i odprysk lakieru, co może potwierdzać, iż błotnik lewy był naprawiany. Nieprawidłowości w pracy sprzęgła - delikatne szarpnięcia przy ruszaniu oraz stuki na biegu jałowym, zanikają po wciśnięciu *****u sprzęgła. Prawdopodobne naprawy jakie trzeba wykonać: wymiana sprzęgła w niedługim czasie, Przegląd okresowy ( brak dokumentacji ), Wymiana postrzępionej wykładziny maski silnika, Naprawa/wymiana wygłuszenia ściany grodziowej ( jest odkształcona i odchodzi ). Sprzedający nie uwzględnił informacji o kolizji której następstwem są uwzględnione w raporcie naprawy. Pojazd jest niezgodny ze stanem podanym w ogłoszeniu. Wymaga wkładu finansowego oraz posiada przeszłość pokolizyjną.

    Teraz czekam, aż firma mnie pozwie za naruszenie tajemnicy.
    Ostatnio edytowane przez Jankob ; 06-02-15 o 19:52

  14. #29
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    A za co ?? Za to ,że zleciłeś oględziny za własne $$$ ??? i je opublikowałeś ????

    Nie wiem ....chyba kałacha trzeba naoliwić i zawleczki w granatach sprawdzić skoro w POmrocznej mniejszość chce rządzić większością
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  15. #30
    janbra
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał tradelux Zobacz post
    10tys zł w 1,4TSI to dobry zapas - duże prawdopodobieństwo, że padnie silnik
    Łoo masakra,, takie dobre są te silniki?

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •