Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: alfa 156 2,4 jdt -ocencie czy warto

  1. #1
    mkgarbus
    Gość

    Domyślnie alfa 156 2,4 jdt -ocencie czy warto

    http://otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C17248955

    wlasciciel tej alfy chcialby zamienic si ena moje mondeo ktore juz przeswietlaliscie co wy na to ,co wiecej osob zauwazy tym lepiej dla nowego nabywcy

  2. #2
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Z mercem się nie udało? Ze zdjęć niestety dużo nie widać. Najlepiej wypytać ile ma auto i co przy nim robił, czy był na jakimś forum AR? Może coś z historii uda się dowiedzieć.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

  3. #3
    mkgarbus
    Gość

    Domyślnie

    kilen dosc konkretny ,zadzwonil gdyz mial duzo info do przekazania,na wstepie sprawdzil w serwisie i jak si eokazalo musieli z wloch jakis program jednokrotnego wejscia przyslac aby mozna bylo ja przetrzepac,koszt 380zl ale sprawdzili doslownie wszystko,podobno nikt nigdy nie grzebal przy liczniku wiec przebieg orgi,jedyny blad jai wyskoczyl to przerwanie zasilania i tu wyszla sprawa z kupnem i wymiana nowego aku (podobno za dlogo to trwalo ) poza tym czysciutka, wymienial gumy prawie 3 razy w roku na wahaczach koszt 1 wymiany 250zl pojechal do ser i za 1600 wymiaenili cale awieszenie na nowe z gwarancja z pazdzierniku jak i odbno cala wymiana rozrzadu ,i rowniez podobno sa na to papiery,podobno turbo czysciutkie suchutkie,zero wyciekow itp PODOBNO,wada jest podobno,hehe tylko malowanie czy lakierowanie z plerka paru elementow,ale hehe podobno nigdy nie bite udrzone itp tylko otarcia, wiem ze duzo podobno ale jak zobacze na wlasne galki oczne to bedzie wtedy jasne a nie podobno a to nastapic ma w srode ,kolega przedstawil mi juz wizje je w obiektywie,ciemne szyby ,cb na dachu i jezdzila autem kobieta na 17alufelgach ,no dosc wyniosle podejrzenie ale zdecydowalem sie ja jak i wlasciciel alfy na zamiane i spotkanie wiec tak zrobie ,i dzieki kilezce z forum alfy mam programik (co prawda tylko silnik przetrzepie) i kabelek wiec podlacze sie pod nia... co wyjdzie dam znac,fakt malo zdjec ale co tam 100km i bede mial go na oczach
    i silnik ma juz 2,4 multijet 175koni

    ps co do mercedesa to fajny z tym ze blotnik,zderzak,oboje drzwi i blotnik do malowania i zgodzil bym si eto zrobic nawet ale gosc wyskoczyl ni z beczki ni z pietruszki ze chce 4 tys doplaty!! ocipial,wiem merc to merc ale bez jaj z 7tys wzia z ubezpiecalni za to i jeszcze odemnie 4 to 11 tys i daje mi auto do roboty a biere dobrego mondziaka?? taka bajera to nie ze mna,brak szacunku = brak tranzakcji

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •