Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13

Temat: Kontakt ze sprzedawcami z forum

  1. #1
    Starszy użytkownik
    Zarejestrowany
    paź 2011
    Skąd
    Warszawa i okolice
    Postów
    352
    Podziękowano Thanks Given 
    26
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie Kontakt ze sprzedawcami z forum

    @wonder- zerkinij na priv.

  2. #2
    Znawca tematu Avatar Grzechu
    Zarejestrowany
    sty 2011
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    4,325
    Podziękowano Thanks Given 
    933
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    wonder zamów auto u importerów z forum, to kupisz dobrze. a na pewno "będzie pan zadowolony"

  3. #3
    Simon_78
    Gość

    Domyślnie

    Ja próbowałem u jednego z polecanych znanych forumowiczów (nicku przez grzeczność nie podam, jak przeczyta to będzie wiedział) ale, że tak powiem gość olał totalnie sprawę. Wykonałem dwa telefony i za każdym razem obiecał, że przyśle warunki współpracy i takie tam. Nie doczekałem się. Wysłałem dwa maile, bo może chłop zarobiony, ani jednej odpowiedzi.
    Więc nawet tutaj nie zawsze się kupi dobrze, albo może inaczej... w ogóle się kupi

  4. #4
    Starszy użytkownik Avatar jacenty84
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    BP
    Postów
    235
    Podziękowano Thanks Given 
    49
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    14

    Domyślnie

    Cytat Napisał Simon_78 Zobacz post
    Ja próbowałem u jednego z polecanych znanych forumowiczów...
    Nie wnikam z kim się kontaktowałeś ale jak jesteś nastawiony aktualnie na zakup auta to dzwoń do skutku i się dogaduj, mi się też tak trafiło że sam się musiałem bardziej dobijać ale było warto. Problem forumowych importerów jest taki, że dzwonią zainteresowani a sami do końca nie wiedzą czy już chcą samochód czy za pół roku albo po 2 tel. kontakt się urywa bo pan mietek z komisu ma jednak taniej igłę a za czas stracony na szukanie i dzwonienie nikt nie płaci.

  5. #5
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    mar 2012
    Postów
    57
    Podziękowano Thanks Given 
    6
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    [QUOTE=Simon_78;76506]Ja próbowałem u jednego z polecanych znanych forumowiczów...


    Ja również kontaktowałem się z jednym importerem z forum i również ciepły mocz. :-D
    A podobno teraz ciężko sprzedaje się samochody.

  6. #6
    Znawca tematu Avatar Andrebar
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    Łódź - Heidelberg
    Postów
    4,718
    Podziękowano Thanks Given 
    1,084
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    18

    Domyślnie

    Każdy medal ma dwie strony ....widzę ,że Temat poszedł w woj.łódzkim i to niekoniecznie w odpowiednim pod-temacie i nikt się nie kwapi aby go podjąć a niezadowolonych przybywa.
    Ja co prawda nie jestem już od dawna importerem aut ale kiedyś nim byłem.

    Nawet chyba nie wiecie i nie zdajecie sobie sprawy z cwaniactwa i wyrafinowania niektórych "klientów" - którzy korzystając z kontaktu do importerów zachowują się jak zwykłe ***** bez honoru .

    Długo pisać .... ale wiedząc o tym już od dawna na potrzeby Forum dałem wgląd w moje maile osobie z Administracji - aby miał wyobrażenie jak to wygląda .
    Sprawa jest po mojemu prosta - jeśli ktoś Ci udziela informacji ZA DARMO to dopóki nie wziął -a TY nie zaproponowałeś nawet paru złoty za telefony i poświęcony czas to co najwyżej możesz mieć pretensje do siebie bo coraz więcej cwancykatorów którzy chcieliby aby im zadzwonić wypytać wytargować zarezerwować a potem urywają kontakt i ze śwagrem rowerem aby było taniej sobie po owe upatrzone auto jadą .

    Nie mówię ,że wszyscy - ale niestety to psuje dobre relacje między uczciwymi klientami .

    Każdy widzi swoje racje .....ale w ten sposób to można nasrać każdemu na ogon - ...olał nie odpisał zarobiony ...
    A co najważniejsze - prawie nigdy taniej jak średnia z allegroOtomoto - i to chyba boli najbardziej
    Człowiek mądrzeje z wiekiem....szkoda tylko że z wiekiem od trumny

  7. #7
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał Simon_78 Zobacz post
    Wysłałem dwa maile, bo może chłop zarobiony, ani jednej odpowiedzi...
    Cytat Napisał tommak Zobacz post
    Ja również kontaktowałem się z jednym importerem z forum i również ciepły mocz...
    Nie wiem co jest nie tak i dlaczego po waszej stronie, bo korzystając z oferty TUTEJSZYCH importerów -- przeze mnie bezpośrednio lub pośrednio dotąd zostały nabyte cztery samochody i nigdy ni etrwało to dłużej jak dwa tygodnie.
    Może tłumacza wam potrzeba albo sekretarki jakiejś?
    bez-wypadkowe.net — bawi i uczy

  8. #8
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Path myślę, że na dzień dobry byłeś rozpoznany i dlatego nikt się nie bał tego o czym pisze Andre. Tak swoją drogą zauważyłem już nie pierwszy raz, że ludzie skarżą się na olewkę ze strony importerów więc może warto się zastanowić...? Takie luźne przemyślenia, nie mój biznes, nie mój cyrk itd.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  9. #9
    Użytkownik
    Zarejestrowany
    mar 2012
    Postów
    57
    Podziękowano Thanks Given 
    6
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    A może tłumacz lub sekretarka potrzebna temu importerowi ??

    Może nie filozofujmy bo chyba do niczego to nie prowadzi.Kolego PathLiner

  10. #10
    Starszy użytkownik Avatar PathLiner
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Skąd
    zachodniopomorskie
    Postów
    1,128
    Podziękowano Thanks Given 
    304
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Cytat Napisał tommak Zobacz post
    Może nie filozofujmy...
    Do tego właśnie zmierzam! Piszecie półsłówkami, nie podajecie nicków, nazwisk, żadnych konkretów. Dla mnie to dziecinada, a my tutaj już tak mamy we krwi, że jesteśmy transparentni i z zasadami - cokolwiek to komuś znaczy.
    Nigdy mi do głowy nie przyszło jechać po całej knajpie tylko dlatego, że mnie naeebanego barmanka olała przy barze.
    bez-wypadkowe.net — bawi i uczy

  11. #11
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Moze zamiast tak tajemniczo pisać o importerach X i Y i Z opiszcie swoje przypadki i niech się wypowiedzą obie strony bo tak to jest rozmowa o dupie marynie i to w nie odpowiednim temacie...

  12. #12
    Kris
    Gość

    Domyślnie

    Uważam tak samo. Konkretnie po Nicku i bez awantur wyjaśnić sobie swoje racje.

  13. #13
    Znawca tematu Avatar takietam
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3,694
    Podziękowano Thanks Given 
    1,658
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    Też się pod tym podpisuję, ale temat jest o Automeritum. Jeżeli nie ma o nich nic do dodania zamykam. Jeżeli są jakieś sprawy do wyjaśnienia - są od tego odpowiednie tematy.
    Jeżeli pamiętamy, że wszyscy jesteśmy pomyleni, to tajemnice znikają, a życie staje się zrozumiałe.
    www.ogloszenia-motoryzacyjne.net

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •