Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Rodzinne auto do 35 k

  1. #1
    kara.kahn
    Gość

    Domyślnie Rodzinne auto do 35 k

    Zamierzam zmienić auto a mam do dyspozycji 35 k. Drugie dziecko w drodze więc powinno to być auto o sporej przestrzeni bagażowej min 500l.
    Istotne jest dla mnie to by było to auto solidne tzw nie psujące się bo pewnie nie zmienię go przez najbliższe 3-4 lata. Robię rocznie ok 10 tys km więc nie ma znaczenia rodzaj paliwa. Silnik benzynowy 2.0 mnie nie przerazi a ok 147 KM powinno zadowolić jednak 136 konnego diesla też nie odrzucę.
    Rocznik 2006 lub młodszy. Przebieg max do 150 tys.

    Pod uwagę brałem między innymi np Peugeot 307 SW, MAZDA 6, ACCORD (tylko które wersje silnikowe?Jakiego oczekiwać wyposarzenia?Przebiegu?)
    Co polecacie a przede wszystkim czego realnie powinienem się spodziewać i szukać?
    Z góry dziękuję za pomoc i propozycje.
    Ostatnio edytowane przez kara.kahn ; 27-02-11 o 08:59

  2. #2
    sgruszczynski
    Gość

    Domyślnie

    do 35000 nie kupisz ani Mazdy 6 ani Accorda z 2006 roku w dobrym bezwypadkowym stanie i założonym przez Ciebie przebiegiem. Chyba, że ostatnio się coś zmieniło. Parę miesięcy temu gdy szukałem takiego samochodu nie wystarczała kwota 450000 PLN. Możesz poszukać np. Saaba 9-3 ale musisz się liczyć, że 35000 PLN wystarczy na rocznik 2004 2005 za bezwypadkowy egzemplarz

  3. #3
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Accorda dostanie się max. z 2003/04r czyli początku produkcji i tylko z silnikiem 2.0benz.
    Mazda 6 w benz też będzie możliwa, ale przed liftem 2005r. chyba, że będzie sporo szczęścia i trafi się coś z 2006r po lifcie z przebiegiem 150-17\80tys km.

    Z samochodów rodzinnych polecam jeszcze Opla Zafirę, Forda C-Maxa.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  4. #4
    kara.kahn
    Gość

    Domyślnie

    Saaba nie brałem pod uwagę, co do Accorda to oczywiście masz rację ale Mazdę z 2005-2006 pewnie się da kupić...Myślę właśnie o Maździe 6 albo Peugeocie 307 SW z 2007-2008
    Jakie uwagi macie do Peugeota 307 SW, jaki silnik ewentualnie w nim polecacie?

  5. #5
    money
    Gość

    Domyślnie

    Diesle montowane w PSA były trwałe i dosc mało awaryjne. 1.6 HDI 110 KM wystarcza w zupełności do sprawnego poruszania się,a apetyt na paliwo jesy dośc mały.

  6. #6
    kara.kahn
    Gość

    Domyślnie

    Ciągnie mnie jednak do mocniejszego 2.0 l 136 KM Hdi...Ok, silnik silnikiem ale reszta auta też ważna Miał ktoś do czynienia z takim Peugeotem? Nie mam urazu do aut francuskich ale troszkę się go obawiam. Nie wiem co wybrać, młodszy Peugeot czy starsza Mazda 6...

  7. #7
    morgue4
    Gość

    Domyślnie

    Witam! Moge wypowiedziec sie co do Mazdy... Jest to autko bardzo niezawodne, ale.. No wlasnie musi byc jakies ale, auta te trzymaja bardzo dobrze wartosc, wiec jesli chcesz zadbana i w nie aukcyjna "igiełke" to musisz kupic auto troszke starsze. Poza tym Nazda = rdza. Jesli nie bedzie ktos o to dbal to nawet 2-3 letnie autka juz rdzewieja. Szczegolnie tylnie nadkola sa bardzo niewralgicznym elementem autka. A czemu nie bierzesz pod uwage np Vectry? W tej cenie mozesz dostac nawet ladnie zadbany rocznik 2007 ??

  8. #8
    kara.kahn
    Gość

    Domyślnie

    Mam już Vectrę. Czas na zmiany więc mam już także Mazdę Pozdrawiam

  9. #9
    Krisss
    Gość

    Domyślnie

    To zapraszam na mazdaspeed

  10. #10
    kara.kahn
    Gość

    Domyślnie

    Już bywam ale to trzecie forum które muszę ogarnąć...Nie mam tyle czasu ile bym chciał...Nie zapowiada się na zmiany

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •