Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 15 z 62

Temat: BMW 320 2.0 2005 - Warszawa

  1. #1
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie BMW 320 2.0 2005 - Warszawa

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    BMW
    VIN
    WBAVC31050VC39026
    Model:
    320
    Silnik
    2.0
    Rocznik:
    2005
    Miejscowość:
    Warszawa
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witam,

    Chyba mnie powiesicie ale nie dawało mi to spokoju i proszę was żeby sprawdzić to auto sprzedający mówił że od 2011 roku w jego rękach wymiany sprzegła w auto klinice szkody z oc przod zderzak jedno zdazenie i tył zderzak drugie, zdażenia naprawianie w Fusie reszta fabryczna powłoka. Przebieg tłumaczył tym że auto było służbowe w dużej firmie urzędasa siedzącego za biurkiem, firma jego siostry która była defakto pierwszym właścicielem. Właściciel godzi się na wizytę w aso jest bardzo pewny swego. Posiada dwa komplety opon które są fabryczne z 2005 roku. Są w stanie użycia lecz bieznika niewiele zostało twierdził

    Proszę o sprawdzenie autka
    Ostatnio edytowane przez Robson12361236 ; 18-01-15 o 18:33

  2. #2
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    może i prawdę mówi ... z opisu wydaje się że warto go obejrzeć
    Pozdrawiam

  3. #3
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Ręczy że nic oprócz tego nie było robione i dojedzie we skazane przeze mnie miejsce aby przeprowadzić diagnostyke zeby nie insynuować miejsca. Od 2011 roku jeździ jego żona tym samochodem.

  4. #4
    Znawca tematu Avatar czeslaw555
    Zarejestrowany
    gru 2010
    Skąd
    POLSKA
    Postów
    3,421
    Podziękowano Thanks Given 
    123
    Podziękowano Thanks Received 
    4
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    17

    Domyślnie

    no to sprawdzaj
    Pozdrawiam

  5. #5
    Starszy użytkownik Avatar moto-rzeczoznawcy
    Zarejestrowany
    lut 2014
    Skąd
    Łódź i województwo
    Postów
    491
    Podziękowano Thanks Given 
    18
    Podziękowano Thanks Received 
    3
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    11

    Domyślnie

    Najlepiej niech przyjedzie do ...Łodzi : ).


    [B]Oceny techniczne pojazdów

    Małe odszkodowanie ,złe wyliczenia ...? -> Bezpłatne analizy i konsultacje dla szkód komunikacyjnych

  6. #6
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Hehe Szczerze nie ukrywam że jutro chciałbym mocno ruszyć ten temat i bede z rana dzwonił aby umówić się na serwis u ludzi specjalizujących się w bmw jeśli wszystko ok to i jutro przyprowadze do domu, bo jeśli to prawda co pisze to zwiną mi sprzed nosa

  7. #7
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    To jutro jeszcze srebrną masz w rezerwie- tyle że takie wydatki jak 2 komplety opon też weź pod uwagę, bo mówiłeś max 30, a tu masz 32- negocjacja + 3k na 2 komplety opon

  8. #8
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    stąd myślę że jutro coś zdziałam masz racje max 30 z tym że jeśli faktycznie auto jest zadbane z tym przebiegiem to jestem wstanie dołożyć a pytając o cene facet mówił że jest skłonny się porozumieć bo chciałby jechać po nowe auto.


    Kurcze jeszcze jakby któs mógł rozkodować VIN bo w automo nic nie ma

  9. #9
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Chcesz skóry bez grzanych siedzeń ? Wiem że to pierdółka, ale może nie zauwazyłeś.

  10. #10
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    No tak... "głównie używały kobiety" i... wygląda na to, że w 100tkm wykończyły turbo, dwumasę i sprzęgło - subiektywnie nie chciałbym auta po babie One zazwyczaj nie rozwijają jedynie wysokich prędkości co tak naprawdę na nic nie wpływa a reszta... patrz zdanie wcześniej Choć fakt, że tutaj już masz te elementy wymienione.

    Co do opisu wygląda ok, jak masz po drodze można w sumie zaliczyć to auto.
    Ostatnio edytowane przez Jakoob ; 18-01-15 o 19:04
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  11. #11
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Jutro postaram się wjechać obiema autami na serwis z rana podzwonie umówie się w białołęce gdzieś na serwis jeśli będzie ok wezme jeśli bedą krecic nosem pojade weryfikować srebrną i myślę ze którąś wróce


    Miałem w alfie 2 lata skóry bez grzanych czasem kolorowo nie jest ale strasznie też nie można się przyzwyczaic ;p

  12. #12
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Pomoże ktoś z historią pojazdu?

  13. #13
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    Khem khem strasznie to zawiłe ale czy dobrze zrozumiałem ze chcesz dwa auta od razu umówić w jednym serwisie? Cos a la kasting? Spieprzalbym stamtąd na miejscu właścicieli w podskokach.

  14. #14
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Nie nie w jednym miejscu nie ;p najpierw jeden a jak starczy czasu i wykombinuje wizytę w mądrym serwisie to pojade zobaczyć srebrną

  15. #15
    unfaller
    Gość

    Domyślnie

    No niby rozsadnie, ale jezeli zaczniesz od tej ktora byl uprzejmy obejrzec Dremp, a nastepnie po pozytywnych wiadomosciach z serwisu odnosnie tego auta pojedziesz jeszcze sprawdzic kolejne, to jak sie wlasciciel wscieknie to sie nie zdziw. Najpierw czlowiek przysyla kolege w niedziele, potem ciagnie do serwisu w poniedzialek, dalej nic z tego dla sprzedawcy nie wynika.

Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •