Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 60 z 62

Temat: BMW 320 2.0 2005 - Warszawa

  1. #46
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Ja bym chętnie poznał jak z tą srebrną wyjdzie z pomiarów

  2. #47
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał Robson12361236 Zobacz post
    Teraz tak poza tematem wiem że olej mam 5w30 castrol edge z tym że silnik to M47/T2 BEZ FILTRA CZĄSTEK STAŁYCH teraz prośba do was jaki olej to znaczy jakiej firmy (bo czytałem że castrol to nie jest najlepszy wybór) więc motul ? i specyfikacji wlać ? LL-04 czy LL-01
    Fajnie, że opisałeś co kupiłeś, zadowolenia z auta

    Co do oleju - błagam, nie rozpoczynajmy tej debaty, giga czy terabajty spamu tego jest w necie Od siebie powiem tylko tyle - każdy markowy będzie dobry, najnowsza specyfikacja BMW to LL04 i obejmuje DPF ale nie ma nic przeciwko żeby lać też do tych bez. Castrol Edge 5w30 o który zapytałeś nadaje się idealnie, podobnie jak i Mobil1, Shell, Elf czy Motul. One wszystkie tak samo spełnią swoją rolę, istotne jest tylko zrezygnowanie z Long Life i przejście na 15tkm/rok. Prawie wszystkie full syntetyki do diesla będą low saps - czyli niskopopiołowe do DPF, którego nie masz - bez znaczenia.

    Zaraz ktoś pewnie napisze, że Castrol zostawia syf w silniku. Powiem tak - dla mnie to jest jak zielona fala, słyszałem ale w Polsce nie widziałem. W poprzednim aucie po zdjęciu "czapki" do wymiany uszczelki dekla i 130tkm na Castrolu zwiększonej ilości nagaru czy mitycznego syfu nie stwierdzono.
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

  3. #48
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Za te pieniądze nie wyrwałby w Niemczech takiej e90. Coś podobnego to 7-8tys € i trzebaby przypilnować ostro i mieć szczęście na aukcji

    P.S. Oryginalny olej Castrola 5W30 jest barwiony UV i jest ok.
    Znajomy robi ok. 150tys km rocznie (x4 busy) i silniki są czyste w środku.
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  4. #49
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    P.S. Oryginalny olej Castrola 5W30 jest barwiony UV i jest ok.
    Btw. w IC sprzedają ori?

  5. #50
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Ja? nerwowy? Wlasnie wyciagnalem wymoczony tylek z jacuzzi, nie ma we mnie grama nerwow

    Tylko takie wrozenie ze zdjec jest zabawne, szczegolnie przez kogos kto, uwaga i to jest cytat:

    "a ja kolego myślę,że to nie jest wróżenie z fusów kolego mogę się pomylić może co do jednego elementu ale ta srebrna na bank nie ma pomalowanych tylko dwóch elementów i jak bys posiedział 25 lat non stop przy kompie oglądając ogłoszenia i potem na żywo potwierdzały by się przypuszczenia weszło by ci to w krew...."

    A wiec od 25 lat ogladasz w internetach ogloszenia samochodowe?

    Sorry ale jakos nie moge z tego i bawi mnie to do teraz

  6. #51
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Malowanie mi nie przeszkadzało szczególnie, że odcienie były wporządku ważne że nie było lepione szpachlą, struktura lakieru klapy tylnej mi się najbardziej rzuciła w oczy no, ale jakbym tak przebierał to bym nie kupił nigdy. Ważne żeby się nie popsuło teraz zamówiłem świecie i mam nadzieje że na tym koniec Samochód prawdzi się pewnie mam nadzieje że będę zadowolony. Co do oleju właśnie zastanawiam się nad tym czy lać castrola no ale koniec tematy ;p Dziękuje jeszcze raz za pomoc, szczególnie koledze dremp który fatygował się by obejrzeć tą srebrną oraz za zaangażowanie się mocno kolegi Arkadiusza jak i innych użytkowników !

  7. #52
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Nie ma problemu, fajnie ze kupiles, jak sie przyzwyczaisz do mocy zawsze mozna zrobic czipa pamietaj

    podpowiem co i jak w razie gdybys byl zainteresowany

  8. #53
    Starszy użytkownik Avatar ARKADIUSZ
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Skąd
    WARSZAWA
    Postów
    109
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    To prawda...zabawne lepiej dobrze obejrzeć najpierw ogłoszenie...jak najwięcej się dowiedzieć niż jechać i zrobić 5tys.km żeby u turasa obejrzeć parę trupków... ale każdy ma jakieś swoje sposoby Ty jak rozumiem jak wymoczyłeś się w jacuzzi to z rana ruszasz w daleką trase pooglądać? Ja osobiście wolę zadzwonić pare razy do Niemec czy Holandii tudzież gdzie indziej i mieć przynajmniej 70% pewności po co jadę...i lubię korzystać z nowych technologii i programów komputerowych które w jakimś stopniu zaoszczędzą mi drogi do handlarza który mi wkłada kit o dwóch pomalowanych elementach....

  9. #54
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Arek, jak chcesz mnie obrazic to Ci nie wyjdzie, bo z rana to ja wyruszam w 3 kilometrowa podroz do pracy. Mam lepsze rzeczy do roboty niz przez 25 lat ogladac ogloszenia motoryzacyjne w internecie. Moich sposobow zakupu samochodu nie znasz, ba nie wiesz czym jezdze i skad i za ile wiec sie nie wypowiadaj z łaski swojej. Ja sie do niemiec ani do holandii po zadne auta nie wybieram. Nie chce mi sie. A korzystaj sobie nawet z NASA, naprawde wisi mnie to.

  10. #55
    Starszy użytkownik Avatar noto
    Zarejestrowany
    sty 2012
    Postów
    833
    Podziękowano Thanks Given 
    158
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    13

    Domyślnie

    dremp, co sie śmiejesz i zygasz, ja od 30 lat naprawiam pralki. Do tego stopnia już się wyczuliłem, że jak sąsiad 5 domów niżej uruchamia i łożysko lekko stuka to już idę wymieniać

    A kupującemu gratuluję zdrowego podejścia do zakupu, większośc by odeszła od wozu ciskając bluzgiem na dowidzenia.

  11. #56
    Starszy użytkownik Avatar ARKADIUSZ
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Skąd
    WARSZAWA
    Postów
    109
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Dremp nie chcę cię obrazić ale klasę to ty masz!... i ja wcisnę cytat z Twoich oględzin wstępnych CYTAT"Jesli samochod byl lakierowany to na zywo tego nie widac, odcienie sie zgadzaja, ja co prawda oka specjalnego nie mam ale wg mnie jest poprawnie, sprzedajacy przyznaje ze lakierowane byly dwa elementy, na pewno tylny prawy blotnik i maska" oczywiście ja zostawię to bez komentarza i też może złapię cię za słówko bo byłeś i oglądałeś na żywo...dotykałeś http://otomoto.pl/bmw-320-e90-z-pols...C33570142.html więc oddajmy te odcienie pod ocenę wszystkich!!! Czy to co powiedział właściciel o dwóch malowanych elementach jest wyczerpujące???? Ja siedziałem w domu i widze że nie bo gdybyś chciał się licytować to napewno należy dopisać minimum jeszcze dwa elemety pomalowane prawe przednie drzwi i lewe przednie drzwi a ty będąc na miejscu stwierdzasz, że odcienie są ok....Powiem tak i naprawdę bez obrazy nawet jak bym się podją bez kasy pojechać obejrzeć wstępnie samochód ...kto ma do W-wy 200czy 300 km to starał bym się to sprawdzić dokładnie a Ty stwierdziłeś "ODCIENIE OK ALE TRZEBA ZMIERZYĆ" ...albo nie jedź i nie sprawdzaj albo nie każ gościowi jechać tyle kilometrów żeby SAM SOBIE ZMIERZYŁ!!!

  12. #57
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    Podjechał, porobił foty, rzuił oko - to wszystko za darmo i jeszcze źle
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  13. #58
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Brawo Arek, Za taka maniane to Dremp ani grosza nie powinien wziąć

  14. #59
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Czy ty sie czlowieku dobrze czujesz czy masz problemy ze soba? Robson doskonale wiedzial ze nie dysponuje miernikiem lakieru bo go o tym poinformowalem, nie mam zamiaru na oko okreslac tego co bylo lakierowane, szczegolnie na samochodzie srebrnym, szczegolnie zabrudzonym, jesli nie jestem w stu procentach pewien. Jak jestes w stanie na podstawie swojego 25 letniego doswiadczenia badacza internetowych ogloszen motoryzacyjnych powiedziec co bylo lakierowane to fajnie. Ja sie jednak tego nie podejmuje i mowilem to WPROST i od POCZATKU. Ja nie mowie ze ten samochod nie byl lakierowany, tak jak nie mowie ze mial polakierowane dwa elementy, czy piec, czy caly byl pedzlowany. Po prostu bez miernika nie jestem w stanie tego stwierdzic i nie stwierdzam, koniec kropka.

    Bylem ogladac na zywo, dotykalem, wszystkie wady lakiernicze i mechaniczne jakie wylapac moglem wylapalem, chcesz jedz sobie pomierz dla swietego spokoju a ode mnie sie odstosunkuj.

    Zreszta jakie to ma teraz znaczenie, Robsonowi udalo sie kupic beemke ktora mu odpowiadala i co podkresle ROWNIEZ miala lakierowane elementy nadwozia, jak sie okazuje w ilosci 6ciu. Wiec o co tu bic piane? Szczegolnie o samochod na ogladanie ktorego Robson nie stracil nawet sekundy czasu swojego zycia?

    Spoko jak beda mnie ludzie pytac czy obejrze samochod, odesle do ciebie a ty ruszysz sie i bedziesz je ogladal za darmo okej?

  15. #60
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Panowie nie każdy musi być specjalistą z miernikiem w OKu liczą się chęci i chociażby zerknięcie na auto cyknięcie fotek.
    Sam prosiłem raz drempa o zerkniecie na jedno auto (po jego oględzinach stwierdziłem że jednak nie będzie mi pasować)

    Jednak wiadomo ja na pewno bym go potem pomierzył i obejrzał na swój sposób jeśli bym się decydował.

    W tym przypadku z materiału który zrobił Daniel jak dla mnie też wynika że samochód może być w dużej mierze przynajmniej malowany i tylko dla potwierdzenia swoich podejrzeń chętnie poznał bym wynik miernika .

Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •