Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 62

Temat: BMW 320 2.0 2005 - Warszawa

  1. #16
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Rozważę to najprawdopodniej przejrze najpierw tą czarną. Jeśli wyjdą kwiatki jade do srebrnej. Rozumiem wsciekanie ale dla mnie 30 kk to jest ogromna suma i musze wydać to na prawdę dobrze stąd może tak mieszam. Najbardziej obawiam się że nie znajdę na jutro żadnej wizyty w serwisie jakimś nie zrzeszonym bądź nawet zrzeszonym.

  2. #17
    Starszy użytkownik Avatar ARKADIUSZ
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Skąd
    WARSZAWA
    Postów
    109
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Jedź najpierw obejrzeć czarną bo srebrnej obawiam się że nie weźmiesz....właściciel powiedział Ci o dwóch malowanych elementach(masce i prawym tylnym błotniku) ktoś już też zauważył malowany przedni prawy błotnik i malowane prawe drzwi (to jest widoczne nawet dla ślepego!)...otwórzcie sobie raport od Tytana http://www.autodna.pl/vin/WBAVC31070...5c2b12e76f5ae4 wejdźcie w zdjęcia i też na innych ujęciach widać to samo + lewy przedni błotnik z cieniowaniem na drzwi i tak jak już wcześniej pisałem nie dał bym głowy że lewy tylni błotnik jest nie malowany...ale to moje skromne zdanie... więc albo dwa albo ponad połowa auta malowana!?

  3. #18
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Też tak myślę takie podpadające autko albo będzie na prawdę dobre albo będzie nie malowany tylko dach... Mam nadzieje na tą czarną bo gościu mądrze pisze, tylko nie wiem czy jutrzejszy dzień wypali bo o 7 rano musze dzwonić po serwisach czy ktoś mnie przyjmie koło południa jeśli nie to ****

  4. #19
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    tak jak ci pisze Arkadiusz i to co napisałem Ci wczesniej na PW , auto na bank było robione może jest ładnie pomalowane wtedy istotnie tylko pomiary dadzą jednoznaczną odpowiedź (oczywiście nie tylko po wierchu wnęki itd

  5. #20
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    A możecie coś powiedzieć na temat tej czarnej ?

  6. #21
    Starszy użytkownik Avatar ARKADIUSZ
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Skąd
    WARSZAWA
    Postów
    109
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    czarna wygląda (mało zdjęć)na prostą ...przy tym kolorze i po dwóch zdjęciach nie wiele można powiedzieć ale na pewno po weryfikacji przebiegu bo jest śmiesznie mały obejrzał bym ją!!!!....srebrna to dla mnie ściema i bez obrazy dla niektórych nawet nie sięgnął bym za tel. żeby zadzwonić a kolega niech fakty złoży sobie do kupy w jedną całość(dwa elementy malowane???+łożysko???+ trzech właścicieli i kiepską rozmowę ze sprzedającym bo chyba gdzieś coś takiego się przewinęło i sprawa dla mnie przynajmniej jasna gdzie jechać najpierw powiedz kolego czy już na 100% się wybierasz do W-wy i w jakim rejonie stoi samochód może postaram się coś zaradzić!?

  7. #22
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Tak na 100 % ale wtedy kiedy znajde termin w serwisie kiedy będę mógł zweryfikować auto. Jeśli żaden serwis nie będzie miał terminu na jutro, nie pojadę bo auta i tak nie kupie a dwa razy jeździć ni ma po co Jeśli możesz bardzo bym Cię prosił. Jutro od 7 zaczynam dzwonić mam kilka serwisów spisanych ale czy będą mieli termin nie wiem a dobrze byłoby bo jutro u mnie taki dzień kiedy mógłbym wyskoczyć na dłużej.

    EDIT:
    Czarna stoi na Tarchomin lecz może gość dojechać, a srebrna na ul. Krańcowa

    Cholender post pod postem nie uwaga z góry przepraszam
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 18-01-15 o 22:52

  8. #23
    miczel87
    Gość

    Domyślnie

    Bez obrazy ale śmieszy mnie takie "wróżenie" tylko ze zdjęć... jak już będzie w Wa-wie to czemu nie obejrzeć dwóch i mieć jakieś porównanie ??

  9. #24
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Nie no jasne myśle że jak nie pyknie czarna to siąde i popatrze w aucie innego bo w wawie trójek jest pełno i coś obejrze wraz z tą srebrną choć mam nadzieje że tą czarną się nie zawiode

  10. #25
    miczel87
    Gość

    Domyślnie

    Jeszcze jedno nie napalaj się bo to nie prowadzi do niczego dobrego

  11. #26
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Znaczy na razie to sobie mogę pomarzyć, jak w serwisie wyleją na głowe kubeł zimnej wody albo bedzie cos nie halo to nie kupie i bede szukał dalej ale lubie auta i ciężko zapanować nad tym ;p

  12. #27
    Starszy użytkownik Avatar ARKADIUSZ
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Skąd
    WARSZAWA
    Postów
    109
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    POSŁUCHAJ ...z Tarchomina mają nie daleko ...NIE JEST TO AUTORYZOWANY SERWIS!BMW ale są świetni więc możesz zadzwonić z samego rana o 8 jeżeli oczywiście będziesz chciał i zapytać czy mają miejsce https://www.facebook.com/pages/Arka-...536121?fref=ts nie mają czujnika lakieru ale dobre oczy ale to jest najmniejszy problem bo po drodze będziesz miał milion stacji diagnostycznych gdzie możesz podjechać i zmierzyć lakier i to pewnie za darmo!!! tylko przypilnuj żeby tak jak zaznaczał Tytan pomierzyli ci wnęki słupki itd.po za tym jak się zdecydujesz na nich(reszta ...nr tel. podam ci na PW.)przejrzyj sobie stronkę poczytaj recenzję i ASO nie jest potrzebne chyba,że tylko do sczytania komputera z przebiegiem ale to możesz sobie zrobić po wstępnych oględzinach i z tego co widzę samochód jest Polski salonowy więc jak dobrze przez tel porozmawiasz to już wyjeżdżając do W-wy będziesz znał przebieg.Jeżeli chodzi o sczytanie błędów to telefonicznie p.EWIE podasz model i rocznik powołasz się na mnie albo zadzwonisz do mnie i ja z nimi uzgodnię wszystko (na PW podam Ci na kogo masz się powołać) i też pewnie bez problemowo to zrobią tylko chciał bym wiedzieć jak się zdecydujesz bo ciężko się do nich dostać a przynajmniej tak z marszu więc obiecać nie mogę ale jak będziesz zdecydowany to zrobię wszystko żeby się udało wjechać i żeby chłopcy dokładnie obejrzeli pod kontem malowania i wypadkowości.Gdybyś nie mógł się dodzwonić na stacjonarny daj znać.

  13. #28
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    okej jutro będę się kontaktował z nimi jeśli będę mieli termin dzwonie do Ciebie u proszę o ustalenie przebiegu A miernik pożyczę od kolegi i pomierzymy go na miejscu Proszę o pw

  14. #29
    Starszy użytkownik Avatar ARKADIUSZ
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Skąd
    WARSZAWA
    Postów
    109
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    a ja kolego myślę,że to nie jest wróżenie z fusów kolego mogę się pomylić może co do jednego elementu ale ta srebrna na bank nie ma pomalowanych tylko dwóch elementów i jak bys posiedział 25 lat non stop przy kompie oglądając ogłoszenia i potem na żywo potwierdzały by się przypuszczenia weszło by ci to w krew....a jeszcze w tajemnicy powiem ci że mając dobrą matryce i przy dobrym kompie i programie gdzie można troszkę pod tuningować zdjęcia z ogłoszenia widział byś 30 do 40% WIĘCEJ NIŻ WIDZISZ TERAZ.Zawsze oczywiście trzeba brać jakiś margines błędu ale dla mnie pierwsza weryfikacja bardzo się przydaję bo pytając co było malowane sprzedającego" proszę w przypadku srebrnej gdzie wszyscy tak naprawdę widzą prawe przednie drzwi!? ON NIE MÓWI O TYCH DRZWIACH TYLKO O TYLNYM BŁOTNIKU I MASCE!!! no resztę do klep sobie sam!!!(i wcale nie muszą być malowane bo można je było założyć z innej srebrnej ale odcień już będzie się różnił!!!!/...ale Kowalski pojedzie ślepy z czujnikiem i gwarantuje ci ze sprzedający wmówi mu ze to oryginał i oczywiście będzie miał rację zgodzisz się ze mną) A jak już widzisz z daleka taką sytuację jaką mamy to powiem ci szczerze że ja bym ją przekopał w każdym miejscu po otworzeniu tych drzwi ....

  15. #30
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Arkadiusz wyślij mi swoje namiary bo jutro z rana będę działał i jakbym dodzwonił się i umówił z auto kuźnia to bym Ci dzwonił i byśmy coś w tej sprawie działali w sprawie przebiegu

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •