Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 16 do 30 z 52

Temat: BMW 320 D 2.0 2005 - Warszawa

  1. #16
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    ze zdjęć właśnie wygląda ze tam na drzwiach (prawych przód) jest cieniowanie lakieru

  2. #17
    Starszy użytkownik Avatar ARKADIUSZ
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Skąd
    WARSZAWA
    Postów
    109
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Wiem że fotki robione w garażu i najgorszy kolor do malowania i jak dla mnie oględzin ale zerknij na fotkę gdzie możesz porównać maskę i słupek przedni prawy wydaje mi sie że nie jest to efekt oświetlenia...

  3. #18
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    nie mam czujnika wszystko na oko

  4. #19
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Zobaczymy jutro oby nie mocno walony i faktycznie jakaś obcierka była...

    Rozumiem że z fusów nikt nie wywróży ale sprzedający mówił że łożysko oporowe się odzywa a gdyby nie łożysko oporowe a skrzyni to koszt wymiany duży ?

  5. #20
    miczel87
    Gość

    Domyślnie

    Na oko to chłop w szpitalu umarł

  6. #21
    Starszy użytkownik Avatar ARKADIUSZ
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Skąd
    WARSZAWA
    Postów
    109
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Nooo i super ...właśnie oto chodzi bo "sprzedawcy samochodów" wyszli już jakiś czas temu "zwykłemu Kowalskiemu" który kupuje najtańszy czujnik i potem lata i się mądralmuje bo mu czujnik pokazuje tyle i kropka... ostatnio tam gdzieś w Wrocławskim oglądałem trzy alfy 159 2009-2010 pięknie zrobione!!! I pięknie pomalowane na grubość oryginału (100-120) to właśnie pod Kowalskiego co nic nie widzi tylko wierzy w zabawki i o niczym więcen nje ma pojęcia!?...to tak jak z navi....pomaga ale bez przesady...dobra nie zaśmiecam daj znać po oględzinach prosze.

  7. #22
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    spoko jak bedzie sprzeglo niedomagac dam znac

    mam tylko nadzieje ze nie bedzie sniegiem walic bo sie wkurze

  8. #23
    Starszy użytkownik Avatar ARKADIUSZ
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Skąd
    WARSZAWA
    Postów
    109
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Niestety bolączki tego modelu w dieslu +turbiny chyba że poprawione.

  9. #24
    miczel87
    Gość

    Domyślnie

    Spokojnie bez spiny pożartować już nie można

  10. #25
    Starszy użytkownik Avatar ARKADIUSZ
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Skąd
    WARSZAWA
    Postów
    109
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał dremp Zobacz post
    Taaaa zaden problem, szkoda ze dzisiaj nie wiedzialem bo latalem po miescie troche, teraz za ciemno juz jest

    Jutro podjade kolo 12 mozesz mnie u goscia zapowiedziec
    Dremp.... w Radomiu jest kozak od przebiegów cofa szafę wszędzie i w lampach i w kluczyku ...w każdym punkcie gdzie można odtworzyć przebieg.... a z tymi serwisami ASO to też różnje bywa więc sprawdzać trzeba nie tak jak Kowalski"ostatni wpis przebieg i w mtórym roku" przykład ostatnio sprawdzanego s 80 gdzie był jeden jedyny wjazd do ASO za 1+vat na jakąś pierdółkę!. aczkolwiek efekt końcowy przekopania s80 okazał się zgodny z rzeczywistością ale można u nas robić cuda żeby mieć 3-4wpisy w ASO!

  11. #26
    Starszy użytkownik Avatar ARKADIUSZ
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Skąd
    WARSZAWA
    Postów
    109
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Teraz jestem nuż pewny na 100% po obejrzeniu zdjęć z rozkodowania lewy przód też malowany z cieniowaniem na drzwi kierowcy.... nie wróże dobrze tej BM-ce koledze który poszukuje i chce taką zakupić i jak ktoś już wcześniej napisał niech dozbiera do 40k żeby kupić coś rozsądnego z dobrą historią!! w dieslu oczywiście! Właściciel mówił o dwóch elementach malowanych ...ja jestem pewny,że 5 do sześciu ale zobaczymy jutro...
    Ostatnio edytowane przez ARKADIUSZ ; 17-01-15 o 22:30

  12. #27
    Starszy użytkownik Avatar ARKADIUSZ
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Skąd
    WARSZAWA
    Postów
    109
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Cytat Napisał miczel87 Zobacz post
    Na oko to chłop w szpitalu umarł
    Czasami kolego oko więcej zobaczy niż te wasze czujniki!!! A ze zdjęć można przynajmniej wstępnie się zorientować czy nie w kolorach tęczy!?... kwestia wprawy i zdjęć oczywiście i nie jednego bo wtedy naprawde można pomylić ze światłem!

  13. #28
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    opanuj emocje bo zaraz ostrzeżenie będzie za pisanie post pod postem

  14. #29
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Dozbieranie nie wchodzi w gre ze względu że wydaje mi się ze 30 k na auto to sporo którego się trzymam co najwyżej będę musiał zmienic marke albo coś starszego albo francuza.

  15. #30
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Ogladalem.

    Wlasciciel bezproblemowy normalny gosc, sprzedaje samochod ktorym jezdzila jego zona, zona dostala teraz miniaka.

    Miniaka widzialem wiec to nie jest bujda.

    Samochod z polskiego salonu, wg mnie z prawdziwym przebiegiem, nie ma podstaw sadzic ze jest inaczej, ksiazki i faktury podesle tylko Robsonowi z racji ze taka jest prosba wlasciciela i trzeba to uszanowac.

    Samochod przyspiesza poprawnie, nie slychac niepokojacych dzwiekow, silnik pracuje ladnie, chetnie wkreca sie na obroty, nie sciaga, nie drzy, przy hamowaniu cisza, moze w jakiejs blizszej przyszlosci do zrobienia klocki ale na pewno nie na juz bo jeszcze ich troche jest, jednak przez ta felge to slabo bylo je po prostu widac, jedyny niepokojacy dzwiek ktory wydawal samochod byl przy wyzszej predkosci, moze opony, moze prawe lozysko kola przedniego, w kazdym badz razie *******a.

    Na pewno do zrobienia lozysko oporowe bo sie odzywa, ale to tez nie na juz w tej chwili tylko mozna to na spokojnie za chwile ogarnac, samo sprzeglo robione wg faktury w 2010 roku i przelatane na nim jakies 50tysiecy, wiec nie sadze zeby wymagalo wymiany wraz z lozyskiem, dwumas cichy nie halasuje, ani przy odpalaniu ani przy zmianach biegu ani przy zrzucaniu na jalowy.

    Jesli samochod byl lakierowany to na zywo tego nie widac, odcienie sie zgadzaja, ja co prawda oka specjalnego nie mam ale wg mnie jest poprawnie, sprzedajacy przyznaje ze lakierowane byly dwa elementy, na pewno tylny prawy blotnik i maska, ale po fakturze lakieru wyglada to normalnie, nalezaloby go przeleciec dookola miernikiem zeby wiedziec gdzie i co.

    Silnik suchy, wszystkie spinki na swoim miejscu, blotniki nie sciagane, jednak wymieniona zostala szyba przednia, wlasciciel nie zna powodu ale nie wydaje mi sie zeby gdzies przodem byla uderzona, bo pod maska sie wszystko zgadza.

    Opony zimowe w stanie spoko, letnie dwie ponoc do wymiany, nie widzialem pozostalych dwoch, do tego sa felgi 17 oryginaly BMW.

    Wnetrze oprocz tego ze wymaga prania ladne i zadbane, jedynie galka zmiany biegow starta oraz delikatnie przycisk startu no i standardowo lewy boczek sterowania szybami.

    Zawieszenie nieco wydaje dzwieki, to moga byc jakies gumy na wahaczu czy cos w ten desen bo samochod nie sciaga, wiec tez jakas *******a, u mnie to byly tuleje plywajace z tylu, groszowa rzecz, taki dzwiek jak stara wersala.

    Rzecz ktora nalezaloby sprawdzic ekspercko to kierownica, kolumna/magiel. Bo kierownica przy ruchach przy niskich predkosciach mialczy, wiec nalezaloby sie upewnic po prostu co to. Ja sie diagnozowanie nie podejme.

    Lakierniczo porobilem zdjecia, pasowania elementow poprawne.

    A teraz zdjecia:





















    Tutaj uchwyt jest z jednej strony zerwany









    jeden z progow sie nie schodzi, od strony kierowcy



    Rant maski przedniej



    obudowa lusterka prawego



    To jest wg mnie lakierniczo najwiekszy problem, zaczyna wylazic rdza na rancie nadkola przy drzwiach tylnych prawych, delikatnie na razie jest.



    Ktores z drzwi (nie wiem ktore )



    Tyl auta, blotnik, do spolerowania




    klapa - do spolerowania











    szyba przod - wymieniona










    Samochod to nie jest jakis szczur, decyzja nalezy do Ciebie.

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •