Pokaż wyniki od 1 do 14 z 14

Temat: BMW 320 D 2.0 2005 - Warszawa

  1. #1
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie BMW 320 D 2.0 2005 - Warszawa

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    BMW
    VIN
    WBAVC31040VC37364
    Model:
    320 D
    Silnik
    2.0
    Rocznik:
    2005
    Miejscowość:
    Warszawa
    Nazwa komisu:
    -
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witam,

    Dzwoniłem do tej Pani i mówiła bardzo wiarygodnie. Samochód zakupiła od koleżanki z warszawy gdzie było przez czas leasingu serwisowane w aso bmw w warszawie do 2011 roku. Auto można sprawdzić w aso nie ma nic przeciwko.
    Kupione w polskim salonie 08.02.2007r. Ta Pani jest właścicielem auto od dwóch miesięcy. Historia samochodu w dokumentach auta. Wydruk przed zakupem z aso świadczący o stanie samochodu.

    Pozdrawiam

  2. #2
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Dodam że powodem sprzedaży jest ze zerwanie zaręczyn kupiła auto dla ich uzytkowania i miał jeździć jej narzeczony. Samochód trafia na sprzedaż ze względu iż Pani nie ma prawa jazdy i stoi na strzeżonym płatnym parkingu za który płąci i chce szybko sprzedać auto. Auto kupiła Pani która chce sprzedać stąd zostało w jej posiadaniu

  3. #3
    Kris75
    Gość

    Domyślnie

    Hmmm...

    Auto kupiliśmy ponieważ mamy starszy model BMW i najwyższy czas zmienić na
    nowsze auto , posunęliśmy się rozsądkiem bo od koleżanki i pewne auto , ale
    budujemy się i doszliśmy do wniosku że mieszkanie ważniejsze i z bólem serca
    musimy je sprzedać
    ??????????

  4. #4
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Wytłumaczyła mi to Pani w ten sposób iż zanim kupili to bmw mieli starszą bmke ale budowa domu zmusiła ich do sprzedaży tego auta napisał to jej były narzeczony bo nie chciała wywodzić swoich spraw osobistych w internecie i wyjaśniła to telefonicznie

  5. #5
    Starszy użytkownik Avatar ARKADIUSZ
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Skąd
    WARSZAWA
    Postów
    109
    Podziękowano Thanks Given 
    8
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    Kris75.....ja już przy którymś ogłoszeniu czytałem identyczną treść !?

  6. #6
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Chciałbym ten samochód jechać w sobotę obejrzeć jeśli ktoś może mi pomóc bardzo proszę

  7. #7
    Maryush
    Gość

    Domyślnie

    Może zapytaj drempa czy Ci pomoże. Jest z Wawy, ogarnia BMW.

  8. #8
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Dowiedz się gdzie to stoi i się pomyśli

  9. #9
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Albatrosow w Piasecznie Proszę o pomoc

  10. #10
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Piaseczno to nie Warszawa ja odpadami

  11. #11
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Zapłacił bym za oględziny zawsze taniej jak mam jechać na marne

  12. #12
    dremp
    Gość

    Domyślnie

    Nie tam ja nie robię tego zarobkowo, tylko hobbystycznie. Jak już się czegoś podejmuje to za darmo ewentualnie za przelew na rzecz forum. Ja forsę zarabiam od poniedziałku do piątku a w weekendy (kiedy mogę te samochody ewentualnie oglądać) robię inne rzeczy i nie chce mi się tracić 3h soboty na wycieczki do Piaseczna i spowrotem.

    No i ja to robię jako oględziny i zdjęć nie mam sprzętu kompa i czujnika. Poproś Dominika waw on tam podejdzie ze sprzętem i zrobić Ci kompleksowo

  13. #13
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Fakt mas racje dzięki za chęci Jak mogę go znaleźć? Zależy mi na tym nie ukrywam bo do wawy mam 240km macie jakieś namiary na niego?

  14. #14
    Robson12361236
    Gość

    Domyślnie

    Witam,

    Na początku chciałem bardzo podziękować A4_Dominik_WAW za inspekcje samochodu z Warszawy dzięki niemu nie omamiła mnie Pani sprzedająca samochód i ocenił auto z zimną krwią ale najważniejsze że fachowo jednak nie było tak kolorowo jak zapewniała auto po dzwonie kiepsko zrobione silnik na początku kulał nic dobrego nie świadczyło wiele elementów malowanych. Jednym zdaniem nie kupiłem bo kiepsko zrobiony bo liczę się z tym że auto za te pieniądze będzie miało coś robione ale niech to będzie zrobione dobrze

    Tym samym nie polecam samochodu z Wawy kiespko utrzymany kiepsko zrobiony polutowane lampy na masce szpachli 800 mikro zrobione według mnie pod sprzedaż. Jeszcze raz dziękuje A4_Dominik_WAW
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 16-01-15 o 20:56

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •