Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Temat: Honda Accord 2.0 2007 - Wieliczka

  1. #1
    Redondo
    Gość

    Domyślnie Honda Accord 2.0 2007 - Wieliczka

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Honda
    VIN
    -
    Model:
    Accord
    Silnik
    2.0
    Rocznik:
    2007
    Miejscowość:
    Wieliczka
    Nazwa komisu:
    Honda Kolaczek (salon)
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Cześć,

    przedwczoraj pytałem o Hondę Civic z tego samego salonu. Dzisiaj wrzucam Accorda (które też rozważam). Rzekomo w bezwypadkowy, zastanawiająco niski przebieg. Czy to możliwe, żeby faktycznie bezwypadkowy Accord z takim przebiegiem miał tak atrakcyjną cenę? VIN oczywiście niepodany.

    Poszukałem jeszcze opinii o tym autoryzowanym salonie. I jak już są, to nie są za ciekawe:

    http://mechaniksamochodowy.pl/Opinie...-kolaczek.html

    http://powiat-wielicki.nf.pl/firma/h...zek-2BB93ED517

  2. #2
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,355
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    te listwy są okrutne, na tych fotkach wygląda jak malowany ale to może być złudzenie

  3. #3
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    szkoda, że tych listew jeszcze wyżej nie przykleił Przebieg wcale nie musi być nierealny. Wydaje mi się, że tylne, prawe drzwi były lakierowane...

  4. #4
    Znawca tematu Avatar tradelux
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    Katowice, Kraków
    Postów
    5,568
    Podziękowano Thanks Given 
    91
    Podziękowano Thanks Received 
    5
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    19

    Domyślnie

    lakierowane nie oznacza, że powypadkowe - niech ktoś to sprawdzi z głową
    ---

    Facebook: www.facebook.com/TradeLUX.samochody
    Otomoto: trade-lux.otomoto.pl
    Login na allegro: trade-lux

  5. #5
    chrismave
    Gość

    Domyślnie

    Witam,
    Cena możliwa (chociaż z fakturą VAT to już delikatnie poniżej cen za zadbany egzemplarz). Foto bardzo podrasowane. Te listwy to psują efekt tego auta. Auto z tyłu wykazuje deficyt miejsca (mówie w sensie użytkowym). Przebieg możliwy. Auto super . Jestem fanem tego modelu. Mam już dwa Accordy CL7 (również w wersji sport). Proszę się umówić na jazdę testową, zwrócic uwage na drgania kierownicy przy hamowaniu z ~120 km/h oraz piszczacy peedałł sprzegła, uruchomić motor na zimno (sprawdzić pracę rozrusznika, dobrze aby było w ok 0 lub poniżej). Wysokie ceny wynikaja z dwoch rzeczy (auto z Japonii) + jest to samochód po prostu dobry. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez chrismave ; 14-01-15 o 17:57 Powód: korekta

  6. #6
    chrismave
    Gość

    Domyślnie

    A propos serwisów ASO Hondy. Uważam, że to żenada. Cwaniaki z poziomem wiedzy wyraźnie poniżej średniej przy cenach jak przy podejściu eksperckim.

  7. #7
    Starszy użytkownik Avatar thomas
    Zarejestrowany
    mar 2014
    Skąd
    LZ
    Postów
    1,621
    Podziękowano Thanks Given 
    332
    Podziękowano Thanks Received 
    1
    Podziękowano
    1 Post
    Siła Reputacji
    12

    Domyślnie

    nie no, cena jest normalna, choć dla Januszy i tak za drogo. Sprzęgło raczej śmiesznie skrzypi (przerabiałem to przez cały okres eksploatacji w i-CTDI), ale w benzynie nie mam tego problemu, kompletna cisza o dziwo.

    O co chodzi z tym rozrusznikiem, bo pierwsze słyszę?

    serwis, serwisowi nierówny i tak jest we wszystkich markach, ale...jeśli jeździłeś Toyotą to ich serwisów raczej nikt nie przebije...stąd pewnie Twoje wrażenia...
    Ostatnio edytowane przez thomas ; 14-01-15 o 18:08

  8. #8
    Znawca tematu Avatar Lukas.s
    Zarejestrowany
    lut 2012
    Postów
    2,634
    Podziękowano Thanks Given 
    284
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    15

    Domyślnie

    Miałem benzynę 2.0 teraz- sprzęgło piszczało

  9. #9
    chrismave
    Gość

    Domyślnie

    Witam @thomas,
    1. Cena OK . Ja kupiłem Acco 2007 120 tys. przebiegu za 37 tys, zadbany (PL), nawet ktoś wymieniał olej MTF w skrzyni i pamietał, że ma być Hondy.
    1. Przy wciskaniu sprzęgła pojawiają się piski, zależy od przebiegu i innych czynników bliżej nie określonych --> bedzie coraz gorzej. Ja tego nie moge tolerować w aucie. Mam dwa accordy cl7 benzyna i problem ten występuje w obydwu. Smarowanie nic nie daje (nawet WD40 , żarcik)
    Jedyne remedium - wymiana pompy sprzęgła. U mnie po wymianie cisza .
    2. Rozruszniki potrafia padac w CL7, w zimie przy pierwszym uruchomieniu słychać nieciekawe dźwieki. Zwykle pomaga przeczyszczenie i przesmarowanie bendixa. W jednym moim accordzie tak zrobiłem i mam spokoj od 20kkm. W lecie,jesieni,wiosną problem nie występuje. Chodzi o temp. zewn. (dwa accordy i problem ten sam).
    3. Serwis Hondy i serwis Toyoty w Polsce to przepaść, nie wdając się w przypadki szczególne. Masz rację @thomas byłem przyzwyczajony do Toyoty w sensie serwisu, styczność z ASO Hondy jest porażająca, nie chodzi oczywiście o jakość kawy i wielkość salonu.
    Pozdrawiam serdecznie.

    EDIT: (REGULAMIN!)

    i bedzie piszczało we wszystkich acco 2.0 cl7. Problem nie jest duzy. Wymiana pompy sprzegla w zamienniku razwiazuje problem (~180PLN), troche dłubania przy wymianie (moze wiecej niż troche ). Auto poza tym jest super IMO, szczególnie z motorem 2.4.
    Motor 2.0 tez daje rade, trzeba jak to w Hondzie pamietac o MT , która zreszta zacheca do zmiany biegów. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez mpDante ; 14-01-15 o 18:52

  10. #10
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2010
    Postów
    2,370
    Podziękowano Thanks Given 
    300
    Podziękowano Thanks Received 
    0
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    16

    Domyślnie

    Też mam wrażenie, że te prawe tylne drzwi jakieś ciemniejsze zwłaszcza u dołu jak przednie i chyba w górę robi się coraz bardziej ok. Jak już powiedziano może być typowa kosmetyka bez wpływu na bezpieczeństwo. To trzeba sprawdzić, zapytaj też czy auto jest z salonu PL - tak wnioskuję bo nie ma info że sprowadzony, napisali natomiast że I właściciel. Jak z historią, czy mają potwierdzenie przebiegu? itd.

    Samym serwisem się nie przejmuj tylko danym egzemplarzem. Prawie 8-letnim autem i tak nikt do ASO raczej nie będzie jeździł i przepłacał za sprawdzenie zapalniczki i postojówek
    Ostatnio edytowane przez Jakoob ; 14-01-15 o 19:48
    Opinie, które napisałem na forum, są jedynie moimi przypuszczeniami oraz subiektywną oceną. To nie pewnik, w rzeczywistości może być inaczej.

    Tylko kompletny szaleniec/ignorant/laik popatrzy na auto z USA bądź Szwajcarii.

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •