Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Temat: Peugeot 307 sw 1.6 110 KM 2007 - Jarocin

  1. #1
    ssjs24
    Gość

    Domyślnie Peugeot 307 sw 1.6 110 KM 2007 - Jarocin

    Ocena auta z ogłoszenia
    Marka:
    Peugeot
    VIN
    VF33HNFUC84927357
    Model:
    307 sw
    Silnik
    1.6 110 KM
    Rocznik:
    2007
    Miejscowość:
    Jarocin
    Nazwa komisu:
    AutoKomis Wolica Pusta Michał Jankowiak
    Link do ogłoszenia:Treść:
    Witam. Z cyklu "poszukujemy rodzinnego autka" dziś pod ocenę poddaję Peugeota 307 sw z 2007 r. Autko do obejrzenia w okolicach Jarocina. Według sprzedającego miało ponoć robiony zderzać z przodu i "któryś" błotnik. Niestety nie ustaliłem czy auto ma Car Pass. Czy da się jakoś inaczej potwierdzić autentyczny przebieg samochodu? Czy ktoś z Was miał może do czynienia z tym komisem?

  2. #2
    ssjs24
    Gość

    Domyślnie

    Podnoszę temat do góry gdyż trochę zaniknął w czeluściach forum ;-). W weekend chcę jechać zobaczyć to autko, mam jednak ok. 500 km w jedną stronę i chcę się trochę przygotować do tej wizyty. Macie jakieś doświadczenia z tym komisem...wiem że trasa Gniezno-Jarocin nie jest długa, a to rodzi pewne obawy;-)

  3. #3
    incubus
    Gość

    Domyślnie

    Jak masz jechać 1000 km, żeby zobaczyć to auto, to moim zdaniem szkoda czasu i paliwa. Lepiej znaleźć kogoś z okolicy, kto takie auto sprawdzi dla Ciebie za drobną opłatą. Sam skorzystałem ostatnio z takiej opcji i dało mi to dużo więcej niż bym sam sprawdził.

  4. #4
    ssjs24
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał incubus Zobacz post
    Jak masz jechać 1000 km, żeby zobaczyć to auto, to moim zdaniem szkoda czasu i paliwa. Lepiej znaleźć kogoś z okolicy, kto takie auto sprawdzi dla Ciebie za drobną opłatą. Sam skorzystałem ostatnio z takiej opcji i dało mi to dużo więcej niż bym sam sprawdził.
    Też o tym myślałem. W tym komisie mają w sumie chyba trzy Peugeoty 307 w benzynie. Jest tutaj na forum ktoś kto "szaleje" w tej okolicy i kogo można polecić w sprawie takich inspekcji?

  5. #5
    incubus
    Gość

    Domyślnie

    Jest na forum odpowiedni dział z podziałem na województwa, możesz tam napisać, ktoś się pewnie zgłosi lub kogoś Ci poleci.

    http://bez-wypadkowe.net/forumdispla...-Wielkopolskie

  6. #6
    Znawca tematu
    Zarejestrowany
    wrz 2014
    Postów
    13,314
    Podziękowano Thanks Given 
    181
    Podziękowano Thanks Received 
    230
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    26

    Domyślnie

    Tu masz jakieś 5 wpisów w historii auta:
    http://www.autodna.pl/vin/VF33HNFUC84927357
    poza tym jak auto z Belgii to zapytaj czy ma do niego Car-Pass, a przed wyjazdem czy sprawdzeniem niech Ci prześle dokumenty na:-Udokumentowany przebieg -

  7. #7
    lukiq
    Gość

    Domyślnie

    Bylem ogladac ten samochod. Nie znam sie zbytnio na autach ale co zaobserwowalem. Mam porownanie bo mialem juz 2 takie. Srodek jak nowy kierownica ma chyba zerowy przebieg najprawdopodobniej swierzo obszyta. Obok stal z mniejszym przebiegiem mial bardziej wytarta na skurze to widac nawet po niewielkim przebiegu ze sie swieci. Silnik pracowal ok. Opony tyl na zlom niby mial malowany tylny blotnik . silnik czysty jak z salonu zero kurzu. chlodnica jak swiezo wyjeta z kartonu weze do niej nowe. Taki sam peugeot stal obok tez mial taki silnik czysty i chlodnice. Auto prosto sie prowadzilo. Ogulnie auto ok jesli bylo bite to dobrze zrowione i lakier ladny swiezo po polerce aluski nie poobdzierane. Ksiazka serwisowa jest ale te pieczatki tak dane na sile. Gdybym sie spieszyl z zakupem bym go kupil ale brakowalo mi kilku elementow wyposazenia majac juz take samochody mam wymagania

  8. #8
    Moderator Avatar Tytan
    Zarejestrowany
    paź 2010
    Skąd
    3M
    Postów
    16,353
    Podziękowano Thanks Given 
    3,373
    Podziękowano Thanks Received 
    206
    Podziękowano
    _______
    Siła Reputacji
    10

    Domyślnie

    może po prostu węzę miały nałożony jakiś dresing a silnik umyty?

    zresztą kij wie ale odświeżanie poszło po całości

  9. #9
    mariokit
    Gość

    Domyślnie

    Auto z 2007r z takim przebiegiem mało prawdopodobne więc jak masz daleko to odpuść jazde i wołaj o car pass itd

  10. #10
    ssjs24
    Gość

    Domyślnie

    Ma car pass ale z wrzesnia 2014 wiec nie wiem czy cos to da

  11. #11
    ssjs24
    Gość

    Domyślnie

    A swoja droga dzieki za opinie. Ja rozmawialem z komisantem telefonicznie to przyznal ze przod byl robiony

Tagi dla tego tematu

Zakładka

Zakładka

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •